FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3857 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Bajeczka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bajeczka"   
 
Rovsky
 Wysłana - 9 październik 2006 17:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Opowiem Wam pewną bajkę. Są ich tysiące.
Był sobie pewien facet, taki jakiego mijacie na ulicy nie mając pojęcia o jego istnieniu. Była i kobieta na pozór jedna z wielu. To jednak pozory. Spotkali się przypadkiem jak to w życiu bywa. Gdy ją ujrzał poczuł coś dziwnego, czego nie sposób opisać. To było coś innego, coś nowego i obcego, czego nigdy wcześniej nie doświadczył.
Poznali się... 5 min rozmowy i stało się coś dziwnego, ten twardy, bezemocjonalny, racjonalny skurczybyk poczuł jak uginają się pod nim nogi, że coś, coś w tej właśnie chwili jest ważniejszego niż cokolwiek innego. Pierszy raz w życiu poczuł, że coś wie, jest coś czego jest pewien na 100%, choć nie wie co to jest. Wiem, że to brzmi paradoksalnie, ale o to tu właśnie chodzi.
Coś, może instynkt, może coś innego, coś mu powiedziało, że z jej strony niegrozi mu nic złego, że ten cholerny tułający się od lat po morzach i oceanach okręt odnalazł wreszcie swoją przystań. Że teraz wszyscy wrócą do domów, że zapanuje spokój. Marzenie...
Było jednak coś, co stać się musiało. Gdy człowiek przez długi okres czasu, bardzo długi jest w obliczu pewnej sytuacji, napełnia go gorycz, tęsknota a potem wściekłość. Ona jednak mija i pojawia się pustka, człowiek akceptuje i przyzwyczaja się do stanu rzeczy. Gdy pojawia się w jego życiu coś nowego, zaczyna się bać. Jego umysł nakazuje mu czekać, ale jest coś co podpowiada mu, że tym razem warto. Hm, ale to rozum włada, nie zawiódł w najtrudniejszych chwilach, pozwolił wszystko wytłumaczyć, więc nasz facet poszedł za głosem rozumu, bał się i czekał,***** wie na co po prostu kvrwa czekał. Miał gównianą robotę, nadszarpnięte ego, nie miał mieszkania ani samochodu, kompletnie kvrwa nic. Jedyne co miał, to dwie ręce, marzenia i drogę którą kroczył. Czasy były nieciekawe, on wiedział, że sobie poradzi, wiedział da radę, że dopnie swego, ale póki, co był zablokowany. Znowu rozum się odezwał, zaczął myśleć, co by było gdyby...postanowił znaleźć porządną pracę, pokazać, że go stać na to by bić się i walczyć do upadłego.

I dopiął, karty się odwróciły i dostał zielone światło, szansę na którą czekał, i której nie zamierzał zmarnować. Stateczek poczuł wiatr w żaglach, ale...okazało się, że w jej życiu pojawił się ktoś inny. Ktoś kto do niego nie pasuje, to nie jego przystań.
Cholerny cwaniaczek, łowca okazji.
Gdy widzieli się po raz ostatni, facet pierwszy raz w życiu zachował się jak prawdziwy mężczyzna. Był wściekły, ale gdy tylko spojrzał w jej oczy, wiedział, że nie może być zły. Poczuł jak kruszeje ta jego cholerna skorupa. Wiedział, że już jej nie zobaczy, odległość na którą musi się udać stateczek, ona i pan cwaniaczek. Pierszy raz w życiu ugiął się pod kobietą, życzył jej szczęścia na które jak żadna inna nie zasługuje i że zawsze może na niego liczyć...heh stał jak popie.rdolony i patrzył na nią po raz ostatni. Patrzył jak odchodzi i choć gorycz ściskała mu gardło, stał...stał i patrzył jak znika. Czuł się jak Bogart w pieprzonej Casablance, to było to samo.

Pewnie zastanawiacie się jaki jest morał z tej bajeczki. Wszak każda bajka winna mieć morał.
Jest i morał.

Gdy spotykacie na swojej drodze kogoś naprawdę wyjątkowego, gdy nie wiecie co się z Wami dzieje, gdy nic nie rozumiecie. Łapcie tego kogoś i za żadne skarby nie pozwólcie odejść. Rozum tego nie ogarnia, wprowadza w błąd, za który trzeba zapłacić.
Pieniądze, motywacja, osiągnięcia, pozycja, to są rzeczy, które dziś są a jutro ich nie ma. Tylko jedno się liczy. Aby nie marnować czasu i nie myśleć, bo nie o to tu chodzi. Czasami trzeba brać to co Wam życie pod nos podstawia, nie myśląc o konsekwencjach. Czasami trzeba dać się ponieść fali. Bo potem...będziecie pieprzonym Bogartem.

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2006-10-09 17:32:05
______________________________
 
You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -
 
greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 9 październik 2006 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

noooo, od***ales
_______________________________
 
Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Specjalista -
 
kemesO
Analityk
 Wysłana - 9 październik 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

miło się czytało
choć pewnie miło nie było
SoG
_______________________________
 
zielony

Ekspert -
 
Sweet69
 Wysłana - 9 październik 2006 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

smutna bajeczka

Ekspert -
 
Busterje
 Wysłana - 9 październik 2006 17:50     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
Specjalista -
 
Malevin
 Wysłana - 9 październik 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo ladna bajeczka.. Ale jezeli mowisz ze czasmai trzeba brac i nie patrzec na konsekwencje to czemu bohater bajki nie zawalczyl o ta kobiete mimo ze miala innego faceta..?

Specjalista -
 
kemesO
Analityk
 Wysłana - 9 październik 2006 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

misie mają serce po prawej stronie?


może kierował się jej szczęściem

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2006-10-09 17:55:22
_______________________________
 
zielony

Ekspert -
 
Malevin
 Wysłana - 9 październik 2006 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ehehe, na pewno.. A ty bys kierowal sie jej szczesciem czy probowalbys walczyc o swoje szczescie? No i zawsze mozna przeciez wierzyc ze to z toba bedzie bardziej szczesliwa prawda?

A i ten mis ma wbity noz po lewej stronie..

Zmieniony przez - Malevin w dniu 2006-10-09 18:03:32

Specjalista -
 
kemesO
Analityk
 Wysłana - 9 październik 2006 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

myślałem, że ironia w mojej poprzedniej wypowiedzi została właściwie odczytana
_______________________________
 
zielony

Ekspert -
 
Busterje
 Wysłana - 9 październik 2006 18:14     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
Specjalista -
 
Malevin
 Wysłana - 9 październik 2006 18:20     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bajeczka

Strony: 1 2 3