FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2348 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bank Debet Procent 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bank Debet Procent"   

Paks
 Wysłana - 2 luty 2006 22:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam małe pytanko , aczkolwiek dla mnie bardzo ważne.
Posiadam konto akademickie w banku PeKaO. Musze wyciągnąć z niego 500zł(na tyle pozwala mi debet). I teraz pytanie: jak wysoki procent od tej sumy bede musiał oddać jeśli zwróce pieniążki maksymalnie do 1-2 miesięcy?. Jeśli ktos sie orientuje bardzo prosze o odpowiedź. Z góry dzieki.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss [http://www.pajacyk.pl]

curf
 Wysłana - 3 luty 2006 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.pkobp.pl/index.php/id=opro_01d/id_gr=1/id_tyt=11/left_menu=4/zone=-1/section=stud]

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Nowieńkij
 Wysłana - 3 luty 2006 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba nie ten bank, curf

[http://www.pekao.com.pl/g/download/Regulamin_Eurokonto_Akademickie.pdf]

Rozdział 4.

Koszt maksymalny z jakim możesz się liczyć to "karne odsetki" w okolicach 30% czyli za miesiąc od 500 PLN cos koło 10 PLN.
Plus ewentualne prowizje - ale to już musisz w banku spytać

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

curf
 Wysłana - 3 luty 2006 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

No, rzeczywiście , ale jak zwał tak zwał to litery w nazwie banku się zgadzają ("P", "K" i "O" - ), a odsetki są podobne
(sorry - późno było)

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Paks
 Wysłana - 3 luty 2006 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dzieki. Jeśli to jest w stosunku rocznym te 30% to nie powinienem zbankrutować ;), dzieki za odpowiedzi, probowalem dac SOGi ale nie chca wskoczyc. Nie wiem na jakich zasadach teraz forum funkcjonuje, bo dosc dawno go nieodwiedzałem. Ale dziekuje za odpowiedzi.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss [http://www.pajacyk.pl]

Nowieńkij
 Wysłana - 3 luty 2006 09:32       [zgłoszenie naruszenia]

curf - zdarza sie

Zasadniczo, jest tak, że regulaminy obsługi rachunków w bankach dość znacznie się różnia. Jedni pobierają opłate za niespłacenie w terminie, innie nie.
Wysokość karnych dosetek tez może byc różna. Najlepiej w banku wziąc sobie cennik aktualny i sprawdzić. No i przy otwieraniu rachunku powinni dawać regulamin, który jest nie od rzeczy przeczytać.

Za miesiąc spóźnienia w spłacie nikt Cię nie rozstrzela, ale licz się z tym, że mogą np. zablokować debet (tymczasowo lub niekoniecznie). A każda wpłata automatycznie zalicza się na pokrycie zobowiązań

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bank Debet Procent

Warto przeczytać: Czy trzeba się rozliczyć z US z kilku dni pracy ? | Europejskie centrum odszkodowan | Przesylka z alko | Praca w supermarkecie | Co mi grozi? | cło ? | Pytanie w sprawie oszustwa | Dowód osobisty | Proszę o pomoc | 2 zadania z ekonomii | epracownik | Założenie własnego interesu, prosze o porady | Alimenty | Doradztwo prawne | sprawa sądowa a wyjazd do UK | Pobicie | O | Anna Hoksa | konto bankowe | perfumeria | zwrot butelek | herminia | opowiadanie erotyczne | opowiadanie | mięśni PC | mięsień PC | filmu o romańsie | pierścionek | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.