FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1525 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bank Zachodni WBK - WTF?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bank Zachodni WBK - WTF?!"   

Wisniowiec
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 21:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chyba dobry dział

Mam problem...sprawa wygląda tak - mam 2 konta normalne i oszczędnościowe

Problem dotyczy oszczędnościowego. Ma swoje oprocentowanie, jest niby darmowe...teoretycznie 1 wpłata na miesiac i nie powinno być żadnych prowizji tylko odsetki naliczane

Ale już któryś raz z rzędu dzisiaj odciągnięto mi 10zł z tytułu " Opłaty i prowizje związane z r "

ktoś mi wyjaśni co znaczy Opłaty i prowizje związane z r ? ogolnie WTF?! Wie ktoś o co kaman? Jutro ide zlikwidować to konto ale jednak zapytam tutaj - może ktoś się zetknął z podobnym "problemem" ?

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

radek_85
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

a jakie masz konto oszczędnościowe?

Zwykłe czy ala lokata ?

Wisniowiec
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

zwykle...ale dziwne to...jedna wplata miesiecznie, odsetki z dvpy są, a oni jeszcze jakieś prowizje pobierają? w dvpach sie poprzewracało z tego dobrobytu

radek_85
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wisniowiec
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

widziałem to... i to niby "przechowywanie wyciagów przez okres dłuszy ni jeden miesiac (za każdy rozpoczety miesiac)"

bankowość elektroniczna a nie widze opcji żeby to wyłączyć...najprościej rozwiązać umowe na to konto

cooltras
 Wysłana - 11 wrzesień 2009 16:17       [zgłoszenie naruszenia]

Też jestem w tej sytuacji i tez mnie to wkvrwia i zawsze wypłacam większą sumę i idę to zanieść do innego banku na lokatę i niech tam leżą na w miarę rozsądnym procencie,a na oszczędnościowym zostawiam pare groszy na wypadek gdyby...,bo te ich marne niecałe 4% na oszczędnościowym to jest śmiech na sali

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bank Zachodni WBK - WTF?!

Warto przeczytać: Prace społeczne | Jak rozreklamować sklep internetowy? | Zakup towaru i zwrot bez podawania przyczyny?? | prawo jazdy kategoria A | Jutro do sądu... | artykuł | Standardy obsługi klienta | inwigilacja gg w pracy | telefon, umowa | Narkoman, Damski bokser, Psychol- Brat | Wynajem, czynsz, najem.. pomoc z wynajęciem mieszkania | Przepisy prawne | Najmłodszy makler na wall street | Kupno kradzionej konsoli | Przewożenie dziecka na przednim fotelu. | Problem z ubezpieczeniem.. | przesyłka | zimny | zimny siel | piękno krajobrazu | piękno krajobrazu praca maturalna | za granico | holandia | Aanarath | syndrom | nudystów | escapelle | akademik | radwańska | samodestrukcja | destrukcja | auto | autodestrukcja | zasady gry w 66 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.