FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5878 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Bardzo dziwny koleś :-/ 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Bardzo dziwny koleś :-/"   

Massgain
 Wysłana - 14 sierpień 2005 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

haha jest szczesliwy, ciekaw jestem z czego to biedne dziecko utrzymywac beda. jesli rodzice sa raczej srednio zamozni to skad kase wezma?

>>>> we are members of mayday <<<<

adamo_and1
 Wysłana - 14 sierpień 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

On o tym nie mysli i to jest wlasnie najlepsze

...:::>No One Is Perfect<:::...

toples_
 Wysłana - 14 sierpień 2005 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

niech robi co chce!!!!! jego zycie!! skoro mu sie tak podoba to niech rucha dalej i dzieci robi!!!!!!!!! *** mnie to boli

evelunka
 Wysłana - 14 sierpień 2005 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

chyba nie potrafią myśleć realnie...troszkę przykre...

"[...]rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."K.I.Gałczyński

diablica_7
 Wysłana - 14 sierpień 2005 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

heh...i z czego tu sie cieszyc? przyszła mamusia naprawde odpowiedzialna sie wydaje, z tatusiem troche lepiej...ale i tak wspolczuje im, a przede wszystkim dziecku...

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

Mario_35
 Wysłana - 14 sierpień 2005 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

red78, niby nie znasz prawa ale trafiłeś w 10-tkę. Masz pół roku na wniesienie sprawy o zaprzeczenie ojcostwa od momentu kiedy się o nim dowiedziałeś. Potem to jest wielki ból i kołomyja, więc zalecam ostrożność i czujność.

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

ferry
 Wysłana - 14 sierpień 2005 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

koleś teraz się cieszy ale jeszcze tego pożałuje, bo wszystko wskazuje na to, że dziecko urodzi mu lafirynda i obibok, a on za parę lat będzie tyrał po nocach na fryzjera i kosmetyki dla leniwej baby

Ekspert -

perlo
 Wysłana - 15 sierpień 2005 03:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wspolczuje koledze...ale powiem wam ze dziecko nie ejst takie drogie w utrzymaniu nawet dla mlpdych ludzi .. no wiadomo musza miec lekkie wsparcie...
U mnie jest tak ze mam siostre 18lat ona ma chlopaka 20lat... maja dziecko urodzilo sie 2 tg temu ale bylo planowane. Obydwoje ucza sie zaocznie. On pracuje zarabia 800zl miesiecznie plus renta siostry po mamie 200zl czyli maja 1000zl miesiecznie i to im w zupelnosci wystarcza... no ale dodam ze mieszkaja razem ze mna i ojcem wiec mieszkanie za darmo itd... A dziecko nie jestdrogie w utrzymaniu dopoki nie trzeba kupowac kaszek... bo kaszki to juz bezdenna studnia...

A kolega jest po prostu glupi i niedojrzaly... on mysli chyba ze dizecko to jak lalka bejbi born ;) NO ale zobaczymy jak sie ocknie chlopak wreszcie i zobaczy ze jego dziewczyna to pustak (2lata wakacji no niezle... pewnie *****ka taka ze szok ale nie mi oceniac ;) ) na dziecko nie ma kasy ... a wtedy panienka ucieknie pewnie do innego "sponsora" a on bedzie alimenty placil... sorry ale szmula bez szkoly nic innego zrobic nie moze...

Kazali mi usunac podpis :( %-)

SaharVS
%-)
 Wysłana - 15 sierpień 2005 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz ale to raczej nie chodzi o kaszki, a wizyty u lekarzy, dojazdy, leki ciuszki itd itd..

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

marcelka
 Wysłana - 15 sierpień 2005 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dziecko to nie zabawka... Ludzie najpierw zrobią, potem pomyślą... ehhh... i faktycznie dziecko na początku nie jest drogą sprawą. Tylko trzeba kupić wyprawkę: wózek, ciuszku, łóżeczko. Lepiej jest jak sie ma znajomych co też mieli dzidziusia i oddają za małe ciuszki. Tylko te pampersy są cholernie drogie... :-/

Ja z moim chłopakiem też chcemy dzidziusia, ale postaramy sie i niego dopiero za rok... ale jeśli by wyszło też byśmy sie cieszyli

BTW, co na to rodzice powiedzieli???

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Bardzo dziwny koleś :-/

Strony: 1 2 3 4