FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5786 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Bardzo dziwny koleś :-/ 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Bardzo dziwny koleś :-/"   

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 15 sierpień 2005 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

sa rozne priorytety,prioryteciki
dla mnie nie jest wcale taki dziwny

a to,ze pozniej od zycia dostanie to juz inna sprawa,osobiscie wolalbym najpierw troche zarobic,ale jakbym mialo mi sie dziecko teraz urodzic,to tez bym nie rozpaczal jakos.z tymze ja mam 22 i juz prawie koncze studia znaczy sie

Zmieniony przez - Regggie w dniu 2005-08-15 11:23:14

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

korian
 Wysłana - 15 sierpień 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie koleś jest jak najbardziej ok. Na twoim miejscu lepiej byłoby gdyby zaczął pić i płakał? Rodzi mu się niedługo dziecko i koleś zachowuje się jak przystało na przyszłego ojca, mam nadzieję, że nie poprzestanie tylko na tym i znajdzie szybko jakąś pracę żeby to dziecko utrzymać. Jak się będą kochali to dziecko napewno nauczy ich odpowiedzialności i napewno przy nim wydorośleją. Co do kasy to Lepiej mieć biedną rodzinę a kochającą się niż bogatą i do dupy. Takie jest moje zdanie.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-08-15 14:46:45

Ekspert -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 15 sierpień 2005 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to wyruchal ją po pijaku. On moze jest normalny i fajnie, ze cieszy sie z przyszlego ojcostwa. Ona...to juz inna sprawa...wg mnie po prostu poje.ana, ma 17 lat, kibluje w gimnazjum. To samo przez siebie swiadczy. Mowisz, ze poznali sie kilka miesiecy temu, to jak do cholery dziecko niedlugo beda mieli ?! Chyba ona go w chu.a ładuje, bo z tego co mi wiadomo ciaza trwa troche wiecej...
Chlopak niech zachowuje sie godnie (tak jak teraz), ale neich spojrzy na to z drugiej strony. Powiedz mu, zeby przemyslal to z dwoch stron !
Ciekaw jestem jak zareagowali jej rodzice na wiesc o ciazy.... Popytaj kolege o sytuacje w jego domu i jej
Pozdro

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 15 sierpień 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jestem ciekawy jak zareaguja jego rodzice gdy sie dowiedza z kim ma dziecko ))))).

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

adamo_and1
 Wysłana - 15 sierpień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Rodzice juz raczej wiedza bo widac po brzuchu ale wlasnie nie wiem jak starszy bo jeszcze nie dawno ponoc nie wiedxzial a starszgeo ma takiego ze chyba mu w******li za to a z tym kilka miesiecy to to napewno jest jego dzieckoo to jest pewne na 100% i nie wyruchal jej po pijaku poproptu tak wyszlo i jest...

...:::>No One Is Perfect<:::...

sNEEs
 Wysłana - 15 sierpień 2005 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

znam tego kolesia osobiscie, taki lovelasik (niby kark :P ) hehe chodzil z nie jaka Pania M. jakis dlugi okres po czym zerwal znia i zamienil sie w internetowego podrywaczo-wyrywacza hehe nie jestem pewny ale "raczej" spotkal sie z kazda klijentka z chata a przynajmniej z 40 % "chodził" hehha i najlepsze jest to, ze ta glupia kliejntka ktora kiblowala 2 lata w jednej z pierwszych klas gimnazjum sie z tego cieszy hahaha : ) ostatnio tego zioma spotkalem w banku gdzie zakladal konto dla swojego dziecka :] lezalem ze smiechu hahah. Ziomek miazdzy do tego jakis czas temu chcial wchodzic na cykl i sie pompowac :D zaplacil za karnet na silke poszedl trzy razy i mu sie znudzilo ;] ziomek miazga a jego laska r00x

Niektórzy myślą, że umieją myśleć.

adamo_and1
 Wysłana - 15 sierpień 2005 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

hyhyh nic dodac nic ujac

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 16 sierpień 2005 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

a co to znaczy " jego laska r00x"?

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

Ereb
 Wysłana - 16 sierpień 2005 04:11      [zgłoszenie naruszenia]

a on ma pewnosc,ze to jest jego dziecko???. skoro mamusia przez dwa lata bawila sie dobrze,to mzoe tez wtedy miaal fajna zabawe???

-->Trance Only<--

adamo_and1
 Wysłana - 16 sierpień 2005 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

oj dziecko jest jego... aha i podobno ma na imie miec Nikodem hehe bo ich meczylem zeby mi powiedzieli

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Bardzo dziwny koleś :-/

Strony: 1 2 3 4