FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5879 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Bardzo dziwny koleś :-/ 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Bardzo dziwny koleś :-/"   

adamo_and1
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hmmm a wiec czesc wam chcialbym wam opowiedziec mala historie mojego kolegi bo ja juz sam nie wiem czy ja jestem jakis inny. Wiem ze moze zly dzial ale zostawcie ten temat tutaj.

A wiec mam koelsia z ktorym znam sie od wczesnych lat, jest w moim wieku czyli rocznik '85. Kilka miesieecy temu poznał swoja obecna dziewczyne. Mowiac od razu zeby nie owijac w bawełne pozostalo juz tylko 13 tygodni i urodzi mu sie syn hehe i wszystko byloby nawet w porzadku...ALE i teraz najlepsze on ma jak sam pisalem 20 lat a ona 17 on wlasnie zdal mature a ona dalej w gimnazjum siedzi bo nie zdala 2 razy (zapytawszy czemu nie zdala odpowiedziala ze to byly 2lata zabawy) ale to mniejsza o to najlepsze jest to ze koles jest szczesliwy ze mu sie rodzi syn...ja juz nie wiem co o tym wsyztskim sadzic powiedzialem mu ze sobie z***al i jest ***niety ale on sie cieszy wypowiedzcie sie i napiszcie co wy o tym sadzicie

PS. Nie maja bogatych rodzicow nawet bym pwoiedzial ze raczej bez siana

...:::>No One Is Perfect<:::...

red78
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

On nie jest nienormalny. Moze byc szczesliwy, ze rodzi mu sie dziecko? Moze i chwala mu za to, bo jest chyba odpowiedzialnym facetem. Fakt, ze to troche wczesnie.
Jesli odejdzie od niej, to co z dzieckiem? Hmm? Pomyslales o tym?
Nikt nie wie, jak ulozy sie im zycie, czy beda razem za 10 lat itp. Problematyczne moze byc, to ze chyba nie planowali dziecka i ze "moga nie byc stowrzeni dla siebie" (jesli ktos wierzy w cos takiego).
Podsumowujac: dobrze, ze facet jest happy, zycz mu szczescia i szykuj sie na oblewanie.

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-08-14 18:16:49

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

To dobrze o nim świadczy jak się cieszy z dziecka. Mowisz ze sa razem od kilku miesiecy... Moze to nie jego dziecko? Pisales ze dziewczyna lubi sie bawic. Niechce oceniac po tych paru slowach. Nie znam jej. Pozatym dzieci zmieniaja ludzi. Oby mieli tego bobasa za co utrzymac.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

adamo_and1
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ale mi nie chodzilo o to ze on ma sie wyprzec dziecka tylko ze on sobie nie zdaje sprawy z tego chyba co to oznacza ze bedzie musial zapierdalac zeby tylko zarobic pieniadze a jak juz je dostanie to grzecznie bedzie musial przyniesc do domu i oddac na swojego dzieciaka taka prawda wiec tu chodzi o to ze ne jest zadnym odpwiedzialnym kolesiem bo jakby byl to by tego nie zrobil

ps. jechal bez prezerwatyw wiec nic go nie usprawiedliwia...thx

Zmieniony przez - adamo_and1 w dniu 2005-08-14 18:34:48

red78
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zle zrozumialem. Nie przejmuj sie. Szybko dowie sie, ze dziecko to, oprocz przyjemnosci, takze duzo roboty.
W nawiazaniu do prezes85'a:doradz koledze, aby sprawdzil, czy to on jest ojcem. Ma chyba 6 miesiecy od daty dowiedzenia (narodzin) sie o dziecku na zaprzeczenie ojcostwu (nie znam prawa).

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

adamo_and1
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no to czy to jego dziecko to raczej sprawa pewna :-% chodz nigdy nie wiadomo ale nie nie napewnno nie.......jego jego hyh

SaharVS
%-)
 Wysłana - 14 sierpień 2005 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Koles w porzadku, ale z tego co napisales ta panna jakas dziwna mi sie wydaje .

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Altek
 Wysłana - 14 sierpień 2005 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Dorwal sobie jakas lafirynde. Czas na zabawe zawsze sie znajdzie ale jesli poswieca 2 lata na zabawe zamiast na szkole to nadzwyczaj beznadziejna jest i ma rozum wielkosci orzeszka. Twojemu koledze pewnie tez poleciala slinka na widok tej malolaty i ja bzyknal,a ona pewnie myslala ze dzieci jeszcze bociany przynosza. A dwa jesli ona to taka az za rozrywkowa dziewczyna to niech sprawdzi czy to przypadkiem nie kogo innego dzieciak. Tylko tu jest problem, takie badania na DNA kosztuja okolo 1800 zl. A wiem bo ostatnio w rozmowach w toku byl taki temat :P

M-F
 Wysłana - 14 sierpień 2005 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

ale nie rozumiem za bardzo z czego rpbisz taki problem.. jak sie cieszy to chyba lepiej niz gdyby zbieral hajs na skrobanke i chodzil zalamany

stalo sie pewnie sie zakochal i uklada z nia plany zyciowe moze im sie udac, moze tez nie ale ty jko kumpel poeinienes go wspierac

Altek
 Wysłana - 14 sierpień 2005 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Wpierac tez, ale i dobrze radzic, bo jesli to jest jakas glupia smarklua ktora go wrabia w dzieciaka to niezaciekawie. Jesli to nie jego dzieciak to bedzie tym wspieraniem go tylko utozsamial w tym ze jest "szczesliwy" a w przyszlosci jego zonka bedzie otwierala butelki od piwa zebami. Jesli dla niej szkola nie byla glownym priorytetem na przyszlosc to i tak samo moze w przyszlosci tego dzieciaka traktowac jak i swoja przyszlosc czyli szkole.

Zmieniony przez - Altek w dniu 2005-08-14 19:14:11

adamo_and1
 Wysłana - 14 sierpień 2005 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Altek dokladnie a w czym ja go mam wspierac skoro sadze ze koles zle robi to tak jak dziecko ukradnie cukierka a ty jemu ppwiesz ze dobrze zrobilo bo jesczze zarobilo bo nie musialo placic...a tak poza tym to ja mu to pwoiedzialem raz a nie powtarzam wiecznie..yo

Zmieniony przez - adamo_and1 w dniu 2005-08-14 19:58:35

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Bardzo dziwny koleś :-/

Strony: 1 2 3 4