FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1640 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Bardzo prosze o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bardzo prosze o pomoc"   

Mis_Rupert
 Wysłana - 14 październik 2005 10:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam problem... poniewaz dochodze do orgazmu bardzo szybko.... nawet jak sie masturbuje nie zajmuje mi to wiele czasu... to jest troche zenujace... niewiem co mam robic pomocy...

Pudzian182
 Wysłana - 14 październik 2005 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

bez pracy nie ma kołaczy

Wszystko co mamy jest w naszych sercach:
miłość, nienawiść, duma i szyderstwo!

Muzyka dla muzyki, chuj dla polityki...

Znawca -

akam
 Wysłana - 14 październik 2005 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

A teraz poważnie - spałeś z żywą kobietą czy polerujesz rowerek i boisz że jak przyjdzie co do czego to też będziesz spidigonzales?

...no i co z tego...

Mis_Rupert
 Wysłana - 14 październik 2005 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

niespalem z kobieta jeszcze.... a boje sie ze bede spidigonzales... poradzcie cos plisss

akam
 Wysłana - 14 październik 2005 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Stary wyluzuj się
Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ale wcale nie jest powiedziane że za pierwszym razem będziesz szybki. Ogólnie to zachowaj spokój i nie przejmuj się kompletnie-jak już przejdziesz na drugą stronę rzeki sam się bedziesz z tego śmiał. No chyba że będziesz chciał pościemniać kobiecie że doświadczony z Ciebie gość to może być gorzej...ale tak ogólnie to nie sądzę żeby jakakolwiek normalna dziewczyna miała do Ciebie pretensje jeżeli przy tym pierwszym razie lekko się pośpieszysz.
Trzym Się i powodzenia.

...no i co z tego...

Eska
 Wysłana - 14 październik 2005 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

tez masz problemy jeszcze nie spal z laska a juz sie ora ze za szybko strzeli Zreszta co to za problem, nawet jak spuscisz sie w przeciagu 2 minut albo nawet jesli jeszcze nie wsadzisz jej to zawsze masz nastepne proby, mowisz lasce ooo sorry ale tak na mnie dzialasz I jedziesz drugi raz, 3 ,4, 5 itd

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 14 październik 2005 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz 90% facetów na początku daje plamy i trzeba sie z tym pogodzić albo po paruy ruchac dochodza albo koczą zanim wejdą jak w american pie ale po kilku probach to mija bo to glowie zwiazane ze stresem ja powiem tylko co czesto powtarzam w takiej sytuacji 3 piwka załatwią sprawe znieczulaja lepiej niż nejlepsze gumy

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 14 październik 2005 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

eee tam piwka to juz lepiej niech dropsa zje nie spusci sie przed 2 godziny

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 14 październik 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

ja daje tylko sprawdzone metody dropsow nie probowałem

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 14 październik 2005 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

aha....oczywiscie mowie o deropsach mietowych zeby nie bylo...

jak wypije 3 piwka to bedzie mu sie chcialo spac i jeszcze zasnie w trakcie ja tak mialem... w sumie nie po 3ech ale ok 10 piwek i 2 kielony wodki, mojej pannie sie zachcialo jak obalalem wlasnie 2giego kielona - bo sie nudzila - ona nie pila wtedy to mowie dobra***** poswiece sie, mowie chlopaki zaraz wracam nie pijcie bezemnie

Ide znia na pietro na lozko leze sobie i mowie dobra mozesz mnie zgwalcic... ona tam wiadomo ten teges pozniej jedzie na kucyku i...***** wie co sie dalej stalo po zasnalem

Masakra... rano sie budze z prezerwatywa zalazona na*****a, mowie co jest do*****a Laski oczywiscie nie bylo-obrazila sie czy cos. Zdejmuje prezerwatywe a tam opuchlizna na*****u jak s****ysyn mowie jakies uczulenie czy co... ale przeszlo po 2 godzinach

Dlatego teraz nie polecam takich akcji wole dropsy...mietowe

aha... no ale oczywiscie na sucho jest najleiej

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 15 październik 2005 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie pękaj, dasz radę

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bardzo prosze o pomoc

Strony: 1 2

Warto przeczytać: ciasne prezerwatywy | mam Problem, pomocy | Smród z kvtacha | Dziwny kolor spermy | koleżanka nimfomanka | nie chce mi stanąć... | kolega ma taki problem ... bdsm? | Ciekawe sposoby masturbacji.... | co zrozbić ??? | prezerwatywy MIG | 100 Powodów dla których kobiety nie chcą się kochać. | Ból piersi, a brak miesiączki i ciąży | najgorszy seks w życiu | Dziwny okres | do dziewczyn ! łono golic? czy nie? | Problem z napletkiem! | olciaww | mckinsey | Idol Rudy się nie dostał | toposy insomni | kurvva znowu | Aleksandra szwed w playboyu | nawiedzone miejsca | kac | zalando | cinoj | mklv | modafinil | stacjonarny 1500 zł | wrózbita maciej | pracy internet | permen king | stara panna | ma dup? jak szafa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.