FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1128 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
Bardzo prosze o przetlumaczenie [ angielski ] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bardzo prosze o przetlumaczenie [ angielski ]"   

Moryt
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 22:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam gdyby ktos mogl mi pomoc przetlumaczyc tekst bo niestety moja znajomosc jezyka angielskiego jest praktycznie 0 oto tekst
najpozniej do 7 godziny to potrzebuje jak nikt nie oodpisze do te godziny to pozniej juz nie pisac bo i tak po fakcie z gory dziekuje

Ostatnie wakacje spedzilem glownie w domu, gdzie spotykalem sie z przyjaciolmi, gralem w gry komputerowe, oraz pilke nozna.
Lipiec szybko przelecial i nadszedl sierpien. W sierpniu na 2 tygodnie pojechalem z moja rodzina nad jezioro, gdzie pogode mialem ladna, slonce swiecilo caly czas i woda byla ciepla. Poznalem tam kilka ciekawych osob. Po powrocie nigdzie juz nie wyjezdzalem, ale nadak spotykalem sie z kolegami. W taki sposob minely mi wakacje, ogolnie wakacje byly ciekawe i bede je milo wspominal.

anc_kozak
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 23:26       [zgłoszenie naruszenia]

Last summer I spent mainly at home, where I was meeting with my friends. I was also playing computer games and soccer.

July quickly went by. In August I went with my family to the lake. The weather was clear, sun was shinning and water was warm.
I met several interesting people. After the return I didn't go anywhere else but I was still meeting with my friends. That is how I spent my holidays, all in all they were interesting and I will remember them nice.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bardzo prosze o przetlumaczenie [ angielski ]