FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 962 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bełkot prawny z którego niewiele rozumiem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bełkot prawny z którego niewiele rozumiem..."   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 30 sierpień 2007 17:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dostałem jakieś pismo, którego niebardzo czaje

W sprawie egzekucyjnej III KMP26/29 wierzyciela
(dane mojej mamy)
przeciwko dłużnikowi:
(dane ojca)

Komornik sądowy blablabla wzywa odpowiednio do art. 130 kpc w związku z art 13 $ 2 kkpc (...) pod rygorem umorzenia postępowania egzekucyjnego do złożenia stosownego pełnomocnictwa dla uprawnionego do odbioru świadczeń na rzecz wierzyciela zgodnie z treścią tytułu wykonawczego.
Ponadto proszę o informację czy dorosła osoba alimentowana popiera egzekucję świadczeń periodycznych od dłużnika.

pismo do komornika wysłałem jako ja (mam sądowo zasądzone alimenty) jestem pełnoletni i to ja występuje o zaliczke alimentacyjną z MOPR'u,
dziwi mnie więc że moja mama jest wierzycielem

co ja mam mu odpisać?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bełkot prawny z którego niewiele rozumiem...

Warto przeczytać: test na aplikacje | Mandat pomocy??? | kilka pytań teoretycznych | EURO,jakieś prognozy? | programy ekonomiczne | Wizy dla Amerykanów | 100 dni rzadu | Z PODSTAWOWA HISTORIA MAM SZANSE?? | odebrane prawo jazdy a prowadzenie samochodu | Czy Machina i P.Metz użyła wizerunku Matki Boskiej dla marketingu? | dodatek za prace w utrudnionych warunkach | MetaStock czy inny? | Sprzedaż Co2..... | czy przysługuje"kuroń"?? | mandat karny okres ważności | MANDAT ZA PARKOWANIE-ostatni raz i nie pisac | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.