FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 5482 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Beat m muz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Beat m muz"   

INSOMNIA
 Wysana - 19 lipiec 2002 15:04        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Ju jakie dwa lata tworz sobie muze z pogranicza techno i trance. Pocztkowo uywaem do tego prymitywnego progsa eJay + demo fruity loops, ale w kocu udao mi sie zdoby fruity loops full version i sprawa zacza sie rozkrca:)). Ostatnio coraz czciej myl o tym, aby przesa cos do wytwrni. Nie wiem tylko czy jest to juz waciwy moment. Zaley mi na opinii ludzi, ktrzy suchaj takiej muzy, bo moje otoczenmie to gwnie znawcy hiphopu. Demo, ktre skleciem zajmuje 1,8 mb. Jeeli znalazby sie ktos chtny do oceny mojego kawaka to prosze o podanie maila. Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysana - 19 lipiec 2002 15:36      [zgoszenie naruszenia]

Wysano - 19 lipiec 2002 15:04 Profil klubowy
W tej linii kliknij na znak koperty i mozesz wyslac, ale nie umiescisz zalacznika wiec podam: [email protected]

Zmieniony przez - Pafcio w dniu 2002-07-19 15:46:35

INSOMNIA
 Wysana - 19 lipiec 2002 21:33      [zgoszenie naruszenia]

Raptor te robi pod FL (3.4ver) dobry programik, jak bdziesz wysya swoj piosenk to daj zna do jakiego studia i jeszcze jedno wrzu swj kawaek na jak stronk

Pozdrufka!!!

INSOMNIA
 Wysana - 20 lipiec 2002 09:15      [zgoszenie naruszenia]

OK, zobacze co da si zrobi Jakiej kategorii muze tworzysz? W razie czego moglibymy podj wspprac

INSOMNIA
 Wysana - 20 lipiec 2002 13:56      [zgoszenie naruszenia]

Wikszo podchodzi pod techno trance czasami lekko zabarwione rockowym brzmieniem a oglnie wychodzi co na ksztat muzyki do filmu akcji albo thrillera a wic dla kadego co miego a co najdziwniejsze sucham hip hopu a go nie tworze

Pozdrufka!!!

Magnus
 Wysana - 21 lipiec 2002 18:43      [zgoszenie naruszenia]

Z tego co slyszalem od kumpli ktorzy rowniez tworza wlasna muze wysylanie utworow do wytworni itd zwykle nie daje zadnych rezultatow.

Najlepiej ponoc wyslac utwory na mp3.com , inni uzytkownicy beda mieli mozliwosc sciagania i glosowania na ciebie o ile im sie spodobaja twoje kawalki. Jesli sie przekracza paredziesiat tysiecy sciagnie to wytwornie beda same staraly sie o kontakt z toba.

Nie wiem tylko czy jest to platne, ale warto sprobowac.

powodzenia

INSOMNIA
 Wysana - 21 lipiec 2002 21:52      [zgoszenie naruszenia]

Wiem Magnus sam to zauwarzyem bo wysaem pyte demo do 2 wytwrni i zero odzewu (a moe nie doszy?) ale z t stronk jak mwisz to ciekawy pomys i chyba sprbuj (btw. dziki za podpowied i masz soga)

Pozdrufka!!!

Vithal
 Wysana - 22 lipiec 2002 13:28      [zgoszenie naruszenia]

Raptor przyslij mi to demo na [email protected] zgory dzieki

INSOMNIA
 Wysana - 22 lipiec 2002 16:01      [zgoszenie naruszenia]

Raptor SX - niezle te demko, SOG sie nalezy za kawal dobrej roboty, mnie sie podoba

"Doskonao tak samo nie jest nam dostpna jak nieskoczono"

INSOMNIA
 Wysana - 22 lipiec 2002 16:04      [zgoszenie naruszenia]

raptor jak mozesz to zapodaj tez tutaj [email protected]

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

INSOMNIA
 Wysana - 22 lipiec 2002 17:16      [zgoszenie naruszenia]

Dziki Pafcio. Szkoda, e drugiego soga dac ci tu ju nie moge . Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | nastpn

Wybierz stron: