FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5058 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Beat mą muzą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Beat mą muzą"   

INSOMNIA
 Wysłana - 19 lipiec 2002 15:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Już jakieś dwa lata tworzę sobie muze z pogranicza techno i trance. Początkowo używałem do tego prymitywnego progsa eJay + demo fruity loops, ale w końcu udało mi sie zdobyć fruity loops full version i sprawa zaczęła sie rozkręcać:)). Ostatnio coraz częściej myślę o tym, aby przesłać cos do wytwórni. Nie wiem tylko czy jest to juz właściwy moment. Zależy mi na opinii ludzi, którzy słuchają takiej muzy, bo moje otoczenmie to głównie znawcy hiphopu. Demo, które skleciłem zajmuje 1,8 mb. Jeżeli znalazłby sie ktos chętny do oceny mojego kawałka to prosze o podanie maila. Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 lipiec 2002 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wysłano - 19 lipiec 2002 15:04 Profil klubowy
W tej linii kliknij na znak koperty i mozesz wyslac, ale nie umiescisz zalacznika wiec podam: pafcio@plusnet.pl

Zmieniony przez - Pafcio w dniu 2002-07-19 15:46:35

INSOMNIA
 Wysłana - 19 lipiec 2002 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor też robię pod FL (3.4ver) dobry programik, jak będziesz wysyłał swoją piosenkę to daj znać do jakiego studia i jeszcze jedno wrzuć swój kawałek na jakąś stronkę

Pozdrufka!!!

INSOMNIA
 Wysłana - 20 lipiec 2002 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

OK, zobacze co da się zrobić Jakiej kategorii muze tworzysz? W razie czego moglibyśmy podjąć współpracę

INSOMNIA
 Wysłana - 20 lipiec 2002 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Większość podchodzi pod techno trance czasami lekko zabarwione rockowym brzmieniem a ogólnie wychodzi coś na kształt muzyki do filmu akcji albo thrillera a więc dla każdego coś miłego a co najdziwniejsze słucham hip hopu a go nie tworze

Pozdrufka!!!

Magnus
 Wysłana - 21 lipiec 2002 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co slyszalem od kumpli ktorzy rowniez tworza wlasna muze wysylanie utworow do wytworni itd zwykle nie daje zadnych rezultatow.

Najlepiej ponoc wyslac utwory na mp3.com , inni uzytkownicy beda mieli mozliwosc sciagania i glosowania na ciebie o ile im sie spodobaja twoje kawalki. Jesli sie przekracza paredziesiat tysiecy sciagnie to wytwornie beda same staraly sie o kontakt z toba.

Nie wiem tylko czy jest to platne, ale warto sprobowac.

powodzenia

INSOMNIA
 Wysłana - 21 lipiec 2002 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem Magnus sam to zauwarzyłem bo wysłałem płyte demo do 2 wytwórni i zero odzewu (a może nie doszły?) ale z tą stronką jak mówisz to ciekawy pomysł i chyba spróbuję (btw. dzięki za podpowiedź i masz soga)

Pozdrufka!!!

Vithal
 Wysłana - 22 lipiec 2002 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor przyslij mi to demo na rahll@wp.pl zgory dzieki

INSOMNIA
 Wysłana - 22 lipiec 2002 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor SX - niezle te demko, SOG sie nalezy za kawal dobrej roboty, mnie sie podoba

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

INSOMNIA
 Wysłana - 22 lipiec 2002 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

raptor jak mozesz to zapodaj tez tutaj ta_dzik@poczta.onet.pl

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

INSOMNIA
 Wysłana - 22 lipiec 2002 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Pafcio. Szkoda, że drugiego soga dac ci tu już nie moge . Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę: