FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1931 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Bede placil czy moge sie wykaraskac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bede placil czy moge sie wykaraskac?"   

ralfik03
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:03       

Przeniesiona przez szczypek90 z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pisalem juz w naszych szkolach ale tu wiecej ludzi wiec prosilby zostawic temat na jakis czas, dziekuje. Wiec tak udupilem jeden przedmiot tzn typ nie zdazyl mi sprawdzic projektu, a do jutra mam niby oddac indeks. Studiuje na wydzialem mechanicznym Politechniki Krakowskiem (moze ktos tez z PK bedzie wiedzial) i jak dzwonilem sie zapytac kiedys wczesniej w podobnej sytuacji baba powiedziala ze od razu jestem skreslony i 230 do zaplaty zeby to cofnac. Pytanie brzmi co zrobic zeby nie bulic, jakis przekret? Sciema? jak dam kartke o dlugi warunek to od razu 3 banki, za skreslenie 70 zl mniej, ale wolalbym uniknac jednego i drugiego. Co robic?

adixons
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

pogadaj może ci jeszcze przedłużą kartę o tydzień

ralfik03
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

No zapytam czy jest w ogóle taka możliwość bo szczerze mówiąc nie slyszalem o tym. Zawsze jakis pomysl, dzieki. Czekam na dalsze propozycje.

ElMapet
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Płać
to cię nauczy punktualności

sliwek15
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Siema. Też studiuje na mechanicznym PK. Tak z ciekawości, który rok, jaki kierunek?

Sprawa wygląda tak. Jutro dziekanat zamknięty. Idziesz w sobote na maksa wcześnie żeby wziąć numerek. Możesz spróbować ugadać się z babeczkami żeby dały Ci jeszcze tydzień ale jako, że i tak jest już dawno po terminach to nie liczyłbym na to.
Napisz z jakiego przedmiotu ten projekt.
Coś słyszałem, że to 230 za ponowny wpis ma przestać obowiązywać ale nie jestem pewien.
Generalnie to złożyłbym indeks z kwitem o długi warunek i spróbował się dogadać z gościem u którego masz projekt żeby Ci to zaliczył w trakcie trwania semestru i potem składasz podanie o umorzenie warunku( jeszcze przed podpisaniem umowy) .
Pozdro

"Po co wiedzieć mniej
jak można wiedzieć więcej?"

ralfik03
 Wysłana - 4 listopad 2011 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Jutro wlasnie jest sobota ;), dziekanat od 8 do 12 trzeci rok zip. Pomysle chyba o tym podaniu o umozenie warunku, jestem prawie pewny ze w przyszlym tygodniu zalicze. Chodzi o projekt z podstaw konstrukcji maszyn ;)

sliwek15
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

pekaemy.. skąd ja to znam, ja 3rok transport.
Rzeczywiście dziś jest piątek
Tak jak mówiłem, lepiej oddać indeks a potem umorzyć warunek niż się spinać z przywracaniem na liste ale w razie czego reklamacje nie do mnie;)
Powodzenia w załatwianiu.

"Po co wiedzieć mniej
jak można wiedzieć więcej?"

INS4N3
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

pkm mówisz, jak masz z panem H.S. to masz lipe bo on jest niechętny tak po terminie.

ogólnie jak się ugadasz z babką z dziekanatu to nie ma problemu raczej, tylko dobrze by było jakbyś nie trafił na taką niską, grubszą, krótko ostrzyżoną rudą, bo z nią się nie dogadasz

a co do umowy, to nie podpisuj nic, staraj się o umorzenie warunku, działa - szczególnie na mechanicznym

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

fonky73
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

co z was beda za studenty jak PKMy w plecy macie, podstawy podstaw w rysunku ktory was ni hvja nie ominie jak chceta pracować z firmie zwiazanej z kierunkiem.
No chyba ze juz w Biedronce lezy CV to nic juz nie pisze

ja bym olał. u mnie sa terminy niby ale i tak kazdy to pierrdoli i robi jak chce, pozniej do dziekana piszesz podanie o przedluzenie sesji np. i z glowy.

ralfik03
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

ee nie u Kuczyńskiego wydaje sie w porządku. Dobra dam z dlugim warunkiem i napisze podanie o umozenie i pojde do typa szybko. Dzieki.

szczypek90
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

fonky, lepiej uciekaj...

/temat przenoszę do "nasze szkoły"

Zmieniony przez - szczypek90 w dniu 2011-11-04 17:59:56

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bede placil czy moge sie wykaraskac?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: GAZETA WYBORCZA z 16.08.2006 | Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa | SPRZEDAM pytania i odpowiedzi na sprawdziany z matmy | Warszawa - co polecacie studiować ? | 2 Pytania odnosnie matury = ] | wieczorowe/zaoczne technikum/liceum | Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa | Ranking najbardziej rozchwytywanych specjalistów | WSZ- Polish Open Univ.. | dziwny kierunek.... | SGH - repetytoria do przedmiotów | Drzwi zawsze otwarte - Politechnika Łódzka | Fizjoterapia w Kato - zaocznie? | Przeniesienie | Uczniowie bez ulgi? | Niezdany komis?? ;/ co dalej?? pisac prosze | opalanie nago | cristian91 | opowiadania erotyczne siostra brat | rap o kobietach | hiphop o kobietach | hiphop do kobiet | hiphop rap Polski dla kobiet | duże sutki | tabletki poronne | masaż erekcja | erekcja podczas masażu | dla mężczyzn | tajemniczynick showup | słownik | w co gracie | puby bary | akademia teatralna | Seagal | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.