FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2823 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Bez wzajemnosci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bez wzajemnosci"   

Nunoo
 Wysłana - 10 styczeń 2008 16:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie mam taki mały problem z moja dziewczyna , znam ja prawie rok i chodzę z Nią prawie 2 miesiące , na początku było wszystko ładnie pięknie , mówiła ze kocha ze jest szczęśliwa itp ale po jakimś miesiącu zobaczyłem, ze jest zupełnie odwrotnie olewa mnie jest nieczuła czasami wręcz oschła :( myślałem ze to jest chwilowe i wszystko będzie dobrze , myliłem sie jest coraz gorzej , ostatnio sie z Nią spotkałem na poważna rozmowę- chciałem sie dowiedzieć CO JEST?? okazało sie ze nie wie czy mnie kocha lol2 i ze za szybko weszła w następny związek:( Kocham ją ale nic na siłę!! Chcę zeby to ona mnie rzucila ale ona nie ma odwagi co robic??:(

"Carpe Diem"

WiemTo
 Wysłana - 10 styczeń 2008 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

mówiła ze kocha
raczej sie zauroczyła, bądz zakochała co najwyżej i co widać równie szybko jej przeszło.

co robic??:(
olej ta nieogarniętą małolatę ciepłym moczem, a następnie dostosuj sie do Twojego podpisu.
Powodzenia

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

wodór
 Wysłana - 10 styczeń 2008 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba jednak nie kochała, tylko była zauroczona i jej przeszło.
Jeżeli nie ma odwagi skończyć to może lepiej Ty to zrób, nie ma sensu się męczyć. Znajdziesz kogoś innego.

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

Angel...
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiem ludzi tak latwo 'szastajacych' slowem "kocham"

taka mala uwaga

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie zauważyłem, ze ludzie ost. czasy nie bardzo zdają sobie sprawę, ze znaczenia nie których słów i wypowiadają je tylko po to żeby w danej chwili uprzyjemnić życie drugiemu osobnikowi..
Ogólnie przypadłość stricte kobieca, gdyż to właśnie kobiety bardzo często ulęgają nastrojowi chwili.. jak widać na tym konkretnym przykładzie, często tez i równie szybko im się odmienia ..
Co do Twoje kobiety.. po prostu zerwij z nią i nie czekaj na jej ruch, bo nie widzę sensu, żebyś się z nią niepotrzebnie męczył.. kolejna nie zrównoważona emocjonalne małolata - jakaś plaga .

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-01-10 17:12:28

.

Ekspert -

wodór
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

On chyba też jest młody, poprostu dużo młodych jak ma problemy to szukają odpowiedzi w necie.

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

Nunoo
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wodor nie taki mlody 20 lat:D, ale poprostu juz sam nie wiem co robic :( wczesniej sie bawilem panienkami i bylo gut a teraz tak mnie wzielo masakra

"Carpe Diem"

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

wczesniej sie bawilem panienkami i bylo gut a teraz tak mnie wzielo masakra

Teraz karta się odwróciła
Odpokutujesz ..

.

Ekspert -

Neo3
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

rozwala mnie podejscie niktorych
"olej ją" wdaje sie byc juz tradycyjna odpowiedzia w kazdym temacie, niezaleznie tego co napisze autor, i jego podejscia do sprawy

MotorSport Technology.

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

w tym konkretnym przypadku można pokusić się o takie stwierdzenie i nie ma się co irytować.. Ja nie wiedze innego słusznego rozwiązania, zresztą sam autor jak widać zdaje sobie sprawę z tego, ze koniec niedługo nastąpi.

.

Ekspert -

wodór
 Wysłana - 10 styczeń 2008 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

A co zrobisz z laską która nie jest zaintresowana, serce nie sługa ?
Pewnie, może próbować walczyć, ale nikt tutaj nie jest w stanie ocenić jego szans, to już sam musi zrobić.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bez wzajemnosci

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Dlaczego tak? :) | Kobiety .... !!! | FILMY nt. Miłości <3 | firmowa imprezka | inicjatywa dziewczyny | ;):) | chyba panna mnie wykorzystala | 10 zasad higienicznego / psychicznie / bycia z kobietą... | Jak to jest z kobietami? | Mężczyźni, ogarnijcie się!! | MIŁOŚĆ (problem) | GayPost - tylko dla chomików:) | Piramida potrzeb kobiety i mężczyzny | need help | Pierwszy prawdziwy związek... mega kryzys-->Ma sens? | Sposób na teściową- pomocy | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | mixer | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.