FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8073 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Beznadziejnie zakochałem się w kobiecie, której mieć nie mogę. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Beznadziejnie zakochałem się w kobiecie, której mieć nie mogę."   

Jariel
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiem, że nikt nie jest mi wstanie pomóc. Ale muszę, to z siebie wyrzucić, bo zwariuję. Mam 25 lat. Mieszkałem na wsi przez całe życie, lubiłem imprezy, zabawiałem się z dziewczynami, ale żadnej nie potrafiłem traktować poważnie. Aż pojawiła się Ona. Daleka kuzynka z wielkiego miasta, starsza o kilka lat. Miałem wtedy jakieś 17 lat. Była tak śliczna, że nie byłem wstanie w ogóle wypowiedzieć słowa. Ale przejęła inicjatywę, rozluźniłem się. Porozmawialiśmy i okazała się całkiem zwyczają, naturalną dziewczyną z dużym poczuciem humoru. Od początku bardzo ją polubiłem. Od tego momentu nasze drogi zaczęły się coraz częściej przecinać, aż w końcu los zdecydował, że przez jakiś czas mieszkaliśmy razem u mnie na wsi. Nawet nie wiem, kiedy się w niej zakochałem. Do tej pory nie znałem tego uczucia, ale zaczęło się liczyć tylko jej dobro, cieszyłem się, gdy mogłem zrobić jej przyjemność (cieszyły ją drobnostki), nie mogłem znieść, gdy była smutna lub przygnębiona. Ona uważała mnie tylko za przyjaciela i traktowała jak kuzyna. Nie mogłem na nic więcej liczyć i nie liczyłęm. Potem było coraz gorzej. Bardzo mi pomogła. Dzięki niej zdałem maturę, bo w czasie wakacji zmuszała mnie do nauki i siedziała ze mną nad książkami po kilka godzin dziennie, a jak już się udało, załatwiła ze swoimi rodzicami i z moją mamą, bym się mógł przenieść do niej do miasta i tam zacząć studia. Wyrwała mnie ze wsi, dała szansę na lepsze życie, załatwiła dobrze płatną pracę. Tym kim teraz jestem zawdzięczam właśnie jej. Niedawno wyszła za mąż. Ja wciąż ją kocham i zaczynam tracić nadzieję, że to kiedykolwiek się zmieni. Zbyt długo to trwa. Przestały mnie cieszyć spotkania z innymi dziewczynami. Każdą porównuję do niej i odpada w przedbiegach. Bo gdzie znajdę dziewczynę, która jest inteligentna, ma poukładane w głowie, zabawna, szczera, lojalna, naturalna, niezapatrzona w siebie i w swój wygląd, a jej zainteresowania, to nie szminki, błyszczyki, życie gwiazd, ploteczki, nie leci na kasę, nie fascynują jej karki i drogie samochody? No gdzie?

faramka
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno nie na wiejskiej przytupance, ale tam raczej już nie bywasz.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Jariel
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie , od kilku lat już tam nie mieszkam. Ale tutaj też jak na razie żadna nie potrafi jej dorównać. Próbowałem.

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

ciezka sprawa
nie mozemy ci pomoc

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Jariel
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, ale dobrze to było z siebie wyrzucić.

nitro_nms
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Traktuj każda laske indywidualnie i nie przyrównuj do tej kuzynki. Zazwyczaj po 3-4 msc wiesz dopiero na czym stoisz, a przez ten pierwszy okres proponuje Ci po prostu podchodzić do laski na loozie, a nie jakieś wielkie "loffusianie".

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

ciezko mu nie porownywac
samo sie tak robi

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

nitro_nms
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ten problem rozwiązałem przez traktowanie każdej laski jako osobnej przygody/doświadczenia, a nie patrzenie na wspólną przyszłość (np. czy będzie dobrą żoną)...

noprayer
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz taką paranoję na jej temat, to żadne słowa Ci nie pomogą. Rozumiem Cie, bo rzeczywiście przy takim obrocie sytuacji mogłeś wyjątkowo się do niej przywiązać.

Teraz niestety musisz pocierpieć i żyć dalej.

Jariel
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

nitro_nms jak kogoś kochasz, nie możesz nie porównywać. To niewykonalne. Jak się spotykam z jakimiś dziewczynami, to nie po to by się w nich od razu zakochiwać. Mam powodzenie, wiele koleżanek, ale żadna nie jest wstanie mnie oderwać od niej. I to jest mój problem.

nitro_nms
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Często się widujecie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Beznadziejnie zakochałem się w kobiecie, której mieć nie mogę.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Czujemy coś do siebie wzajemnie ale Ona niechce związku! | dwie twarze i dziewczyna lubi tylko jedna z nich | Moja historia.. jak odzyskac dziewczyne | Ohh ; / !!! | Prezent Na Mikołajki | ZAWÓD ALKOHOLIK Z WLASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI :D %)))))) | Wiara zniszczyła mój związek ... | moja dziewczyna mnie wczoraj załamała... | Telefony po alko | Dziwne to wszystko | ''moja dziewczyna'' | przyjaźń. | Wrobiła mnie w ciąże | Rozmowa o sexie w zwiazku | Droga Insomnio.... | Pocieszalnia vol. 5 | Bartek1 | ketonal | matura 1999 | tapet | wymowa napisana po angielska czasownik?w nieregularnych | wymowa angielska czasownik?w nieregularnych | rudzi | wzór o nie rozliczaniu sie | vengin | bas91 | Dalin | nie podniecam jej | pstroki | automapa | chamsko | barry | se6astian | zapach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.