FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1189 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
Bf_Stan- wyslij mi powiadomke %-) oraz dzieki fana lol 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bf_Stan- wyslij mi powiadomke %-) oraz dzieki fana lol"   

Eska
 Wysłana - 14 grudzień 2005 19:45       

Przeniesiona przez pawiel z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wez mi podesli powiadomka ten link do tuningu v3 bo nie zdarzylem go skopiowac zanim Fana (dzieki misku :* ) skasowal ten post - a podobno to jest hydepark i - piszemy co na slina na jezyk przyniesie lol

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

bf_stan
 Wysłana - 14 grudzień 2005 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.matrax.net/forum/forumdisplay.php?f=54]

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Cer0
 Wysłana - 14 grudzień 2005 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

wez sie z nim ****a na gg skontaktuj albo co .... !!! GRRRRR

kulmas
 Wysłana - 14 grudzień 2005 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

to przez moj spam

...

Specjalista -

Predrag
 Wysłana - 14 grudzień 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

ten tez zaraz poleci

jak masz jakies problemy to napisz w administracji

"I'm always aware." %-)

Znawca -

Eska
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

widze kazdy bojowo nastawiony na tym forum... nie lepiej miec swiateczna atmosfere pelna zrozumienia i milosci niz pokazywac kto jest kozakiem w necie Dajcie spokoj to raczej dziecinne jest troche...

Zmieniony przez - Eska w dniu 2005-12-14 20:10:29

Predrag
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko ja wszystko rozumiem. Jestem pozytywnie nastawiony i w ogole
Ale jak ktos nie potrafi wpisac 3 słow na googlach albo chociaz zajrzec na sasiednie forum to mnie szlag trafia.
Zamiast samemu znalzec w minute to lepiej poczekac 15 na odpowiedz, torche dziwne rozumowanie.
A ten podpis pod dzialem juz dawno przestal obowiazywac.

"I'm always aware." %-)

Znawca -

Eska
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiem... chyba po to jest forum zeby sie KOMUNIKOWAC z ludzmi. Jak ktos ma ten sam model telefonu to wie najlepiej jak jest wiec po co mam szukac w googlach (zreszta nie jest pewne czy znajde) bo jakie mam wpisac haslo - ile miesci sie smsow w v3? Bez jaj hehe. Trzeba sobie zycie ulatwiac a nie komplikowac a widze ze niektorzy robia wlasnie odwrotnie, tak to jest jak ktos ma choc odrobine wladzy (nawet jesli jesy to tylko fourm to czuje sie wazny.

Jest tysiacpincet glupich tematow ktore nic nie wnosza a jeden ktory moze sie przydac tez innym jest wywalany - bez sensu jak dla mnie

No ale luss kazdy orze jak moze, jak nie moze rzadzic gdzie indziej to chociaz forum jest dobre W sumie to rozumiem ale i tak to jest smieszne dla mnie

Fana
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Przepraszam, ze Jasnie Panowi raczylem skasowac temat, ktory byl niezgodny z regulamin dzialu Hydepark i forum Inosmnia.
Przepraszam, ze probuje utrzymac jako-taki porzadke na tym "forum" i kasuje zbedne tematy. Wiem, rzadze sie, to juz sie wiecej nie powtorzy. Nie bede sie dowartosciowywal w internecie.

Ja bym w ogole usunal wszystkich moderatorow, skasowal wszelakie regulaminy i wprowadzil zasade "robta co chce" - pasuje? No no w koncu sie dowartosciowujemy na forum...

Zmieniony przez - Fana w dniu 2005-12-14 20:24:58

Ekspert -

Predrag
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem do kogo te zarzuty o byciu kozakiem ale jak na razie jeszcze nic Ci nie usunąłem.
Nie wiem co masz na mysli piszac ułatwić sobie życie?
Bo zaloze sie ze nawet nie sprobowales sam tego poszukac tylko poszedłes po najmniejszej linki oporu, zalozyles temat i czekales az ktos Ci wszystko poda na tacy.

Mogles tylko to wpisac:

[http://www.google.pl/search?hl=pl&q=motorola+v3+pojemnosc+skrzynki&lr=lang_pl]

Chyba nie jest to takie trudne?

"I'm always aware." %-)

Znawca -

Eska
 Wysłana - 14 grudzień 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

watpie zeby Twoje oswiadczenie bylo prawdziwe - z tym ze nie bedziesz sie rzadzil No ale przyjalem do wiadomosci.

Mozesz mi wytlumaczyc dlaczego temat z ktorego mozna sie cos dowiedziec jest zbedny a np. temat o pierwszych papierosach czy tez jedzeniu gowna albo laskach za 5 zl jest ok ?

Dobra sorry za bardzo sie znowu wczulem (a mowilem sobie ze juz nie bede) ale w****iam sie ze nie dosc ze na codzien musze sie denerwowac z zyciu to jescze jak wejde na forum to zamiast sie zrelaxowac musze znowu sobie cisnienie podnosic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bf_Stan- wyslij mi powiadomke %-) oraz dzieki fana lol

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pytanie o SOGi (czy jakoś tak..) | Za namową $%%$%$^^^%$$#%^$^%$ | Co jest z powiadomieniami?? | NARA | Małe wyjaśnienie za zaistniałął sytuacje | Przeprosiny | Ad-Aware niezbędny po Seks'owych linkach | Koles psuje tematy ... | prośba | ban?? | PROSBA | rozmair zdjecia | do peponenta | test | Prosze o wykasowanie ... | Cos sie z***alo :-( | wymowa angielska czasowników nieregularnych | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | sex portale | akt oskarA?enia wniesiony przez prokuratora | miss mokre | opowiadania ero | kaliber | żeń szeń | lays | lay's | lay s | masaz stop | nie dla os? ? ???? ?b | tatuaże u kobiet | kobiet | badanie nasienia | przeznaczenie | przeznaczenie karma | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.