FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4387 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Białe plamy na plecach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Białe plamy na plecach"   

manieks-89
 Wysłana - 24 lipiec 2008 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich !
Potrzebuje rady, mianowiscie na plecach wyskoczyly mi biale plamy. Na poczatku myslalem, że to skóra mi schodzi bo przesadziłem z opalaniem, ale ostatnio od wujka google dowiedzialem sie ze to moze byc łupiez skórny zwany tez łupieżem pstrym. Nie wiem co o tym teraz myslec, wiec stad ten temat. To moze byc to? Jaka moze byc inna przyczyna? Moze ktoś z Was mial takie cos w przeszlosci? Jak to sie leczy itp
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

Ucz się gdy inni śpią, pracuj gdy inni się obijają, przygotowuj się podczas gdy inni
się bawią i miej marzenia w czasie gdy inni mają życzenia..

mar1cin
 Wysłana - 24 lipiec 2008 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Idz z tym najlepiej do lekarza
pzdr.

areck
 Wysłana - 24 lipiec 2008 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

może łupież pstry,
może bielactwo
może nic poważnego

do dermatologa idź to zdiagnozuje

Zmieniony przez - areck w dniu 2008-07-24 19:52:36

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Cappyshon
 Wysłana - 24 lipiec 2008 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

lekarz pozostaje

People are people

Jak sie nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma :P

gastxxx
ole !
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:12       [zgłoszenie naruszenia]

a masz może chłopaka?

A na drzewach zamiast liści będą wisieć korwiniści!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Białe plamy na plecach

Warto przeczytać: szwy - odszkodowanie | kaszel | Częste oddawanie moczu | Niszczenie przedmiotow podczas snu. | Soczewki | pryszcze - guzki, pod którymi gromadzi się krew | Ból kości piszczelowej %-) | penis pytania | Ginekomastia - jak ukryć wystające sutki | coraz krótsze cykle | Mam ciągle mokre dłonie... | wątroba-pytanie | pryszcz jak pudzian %-) | Szwy chirurgiczne- opatrunek niezbędny? | ból palców | ciśnienie | na sen | jabole | omega | kredyt studencki | drukarka | drukowanie | preejakuat | preejakulacyjny | pafiel | przemijanie bibliografia | potęga podświadomości | reavan | guido | showuptv | ARTYKÓŁ | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.