FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7984 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Bibliografia do filmu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bibliografia do filmu"   

WiIku
 Wysłana - 22 październik 2006 20:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam problem z bibliografią do filmu. Nie wiem od czego zacząc. Tytułu czy od reżysera. I co wogóle należy wpisać. Nigdzie nie znalazłem wzorów do filmów.

tytuł [Film]. Scen. i reż. reżyser 1. reżyer 2. Kanada. USA. rok

jedyne co miałem to wzór taki jak powyżej. czy ktoś moze potwierdzić czy to dobry wzór?

Nicci
 Wysłana - 22 październik 2006 23:02       [zgłoszenie naruszenia]

Np.
Pan Tadeusz [film]. Reż Andrzej Wajda. [kas. wiz. VHS]. Warszawa. Vision Film. 1999

Najlepiej bedzie, jak skonsultujesz sie z nauczycielem

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bibliografia do filmu

Warto przeczytać: "kto ty jestes czlowieku zbrodniaz czy bohater" | Stoicka koncepcja życia. | Wizerunek matki ciepiącej w literaturze | Recenzja artykułu... | Funkcja perswazyjna języka-gdzie mogę znaleźć?? | Powstańcy XIX | Kultura Polski w okresie międzywojennym | 2 definicje bajek | dekadenckie niepokoje w literaturze i malarstwie końca XIX wieku | motyw zbrodni i zbrodniarza | [his]przemiany gospodarcze i społeczne w średniowiecznej Europie | Ideał Świętego i ascety w literaturze średniowiecznej prosze o pomoc | Świadkowie zagłady ? :/ | Różne typy przyjaźni- matura ustna | Jan Kochanowski - Pieśni | Temat "mądrych rzeczy" | jak zrobic loda | Suzuki gs 500 | torque | filozofia | religia | koniec świata | quattro | loli | galerianki | muzyka z filmu dracula | polish | Hyundai X224W | kolonko | kraina grzybów | wrońska | pedofil na scenie | minecraft | bilirubina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.