FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22226 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Bibliografia do matury 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Bibliografia do matury"   

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 16:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Imię , nazwisko i klasa ..

Temat : Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładach wybranych utworów.

I. Literatura podmiotu:
1 Mickiewicz , Adam : Pan Tadeusz. Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik". Warszawa 1954.
2 Prus , Bolesław : Lalka. Państwowy Instytut Wydawniczy. Warszawa 1972.
3 Szekspir , William : Makbet. Wydawnictwo Łódzkie. Łódź 1984. ISBN 83-218-0386-5.
4 Żeromski , Stefan : Przedwiośnie. Wydawnictwo Zielona Sowa. Kraków 2004. ISBN 83-86740-67-1.

II. Literatura przedmiotu :
1 Hutnikiewicz , Artur : "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Państwowy Zakład Wydawnictw Szkolnych. Warszawa 1971.
2 Komorowski , Jarosław : "Makbet" Williama Shakespeare'a. Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Warszawa 1989. ISBN 0519-79293.
3 Romankówna , Mieczysława : "Lalka" Bolesława Prusa. Zakłady Wydawnictw Szkolnych. Warszawa 1960.
4 Wielkopolanin , Kazimierz : Powtórka z literatury Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz". Dziennikarska Spółka Wydawnicza Omnibus. Kościan 1990. ISBN 83-85072-09-8.

.
Podpis zdającego

Prosze o sprawdzenie i poprawienie

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze jest, ale brakuje numerów ISBN w paru punktach.

I daj Soga za sprawdzenie

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-04-03 16:54:51

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

To są starsze wydania i w nich nie było nr. ISBN !!!!!!!!!

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ale numer ISBN dla danego tytułu jest jeden i ten sam, co oznacza, że możesz wziąść go z innego wydania tej samej książki.

Nie wal tu wykrzyknikami jak nie nie wiesz, bo mogę Ci dać bana i skasować temat

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Polonistka powiedziała mi że jak książka jest wydana z 1971 roku i nie ma numeru ISBN to mam go nie pisać i wszytsko. A nie napisać ISBN z innego.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

To rób sobie jak chcesz-na siłę Ci nie będę kazał wpisywać. Wszystko w tym temacie czy coś jeszcze chcesz?

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli moja bibliografia jest poprawna? Komisja mi nie obnizy punktów za bibliografie?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

Bibliografia nie jest punktowana. A to co podałeś jest poprawne, skoro nie bierzesz do siebie moich uwag.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze byłoby mieć napisane ISBN do wszytskich książek, ale nie mam teraz możliwości iść do biblioteki i wypożyczyć książki nowszych wydawnictw z nr ISBN. Na początku tak nei robiłem bo polonistka mi powiedziała że jak książka nei ma ISBN to nie pisać. A teraz to jest za poźno na napisanie już tego ISBNu.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

No dobrze-to zostaw tak jak jest-nikt się specjalnie nie przyczepi.

I możesz mi kliknąć w prawy dolny róg.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Macius700
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Poprawiłem bibliografię , bo mi się wyadje ze tytule w bibliografii nie może być cudzysłowiu. Co w o tym sadzicie prosze o sprawdzenie mojej biliografii i napisanie czy jest ok

Imię , nazwisko i klasa ...

Temat : Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładach wybranych utworów.

I. Literatura podmiotu:

1. Mickiewicz, Adam: Pan Tadeusz. Spółdzielnia Wydawnicza Czytelnik. Warszawa 1954.
2. Prus , Bolesław: Lalka. Państwowy Instytut Wydawniczy. Warszawa 1972.
3. Szekspir, William: Makbet. Wydawnictwo Łódzkie. Łódź 1984. ISBN 83-218-0386-5.
4. Żeromski, Stefan: Przedwiośnie. Wydawnictwo Zielona Sowa. Kraków 2004.
ISBN 83-86740-67-1.

II. Literatura przedmiotu :

1. Hutnikiewicz, Artur: Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Państwowy Zakład Wydawnictw Szkolnych. Warszawa 1971.
2. Komorowski, Jarosław: Makbet Williama Shakespeare'a. Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Warszawa 1989. ISBN 0519-79293.
3. Romankówna, Mieczysława: Lalka Bolesława Prusa. Zakłady Wydawnictw Szkolnych. Warszawa 1960.
4. Wielkopolanin, Kazimierz: Powtórka z literatury Adam Mickiewicz Pan Tadeusz. Dziennikarska Spółka Wydawnicza Omnibus. Kościan 1990. ISBN 83-85072-09

.
Podpis zdającego

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Bibliografia do matury

Strony: 1 2

Warto przeczytać: "Zasypie wszystko, zawieje ..." | Jestem polakiem | Biografia jako klucz do poznania twórczości autora. | <wok> portfolio | "Inny świat" | Bohaterowie i ich życiowe wybory. Praca Maturalna | [Matura ustna] Brzydota nowym kanonem piękna | motyw SAMOTNOSCI - dobor lektur | Antygona czy Kreon?? Które racje są mi bliższe | wycieczka szlakiem mickiewicza | [pol] Bal Wolanda vs Bal Mosolitu - Mistrz i Małgorzata | Granica Nałkowskiej | [POL] Ustny polski - praca o rycerzach ;] | Wypracowanie | inspiracje biblijne we wspolczesnej literaturze i filmie | Motyw maski - bohaterowie o różnych twarzach | oregano świeże | aon | seks z nauczycielem | terespolska | motoryzacja | dobro zło | ministerstw | Częstochowa | bonus | heroes 3 | kobiety wyzwolone | barbi | dniepr | do ust | praktyki | stefaniuk | broda jest | kod ograniczeń nokia 5200 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.