FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Bieganie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bieganie"   

tabcin
 Wysłana - 30 lipiec 2010 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie chce mi się czytać info z googli bo ufam tylko koksom z inso, jak to jest z bieganiem? Od ilu minut zaczynam coś palić? Czy lepiej biec 40min szybszym tempem czy 60min wolniejszym?

Dzisiaj byłem drugi raz, zrobiłem 6km w 42min, myślę że mógłbym biec trochę szybciej gdyby nie yebane zatoki i zaglutowany ryj

Zmieniony przez - tabcin w dniu 2010-07-31 00:13:26

P4tr1ck
 Wysłana - 31 lipiec 2010 04:08      [zgłoszenie naruszenia]

"jak to jest z bieganiem? Od ilu minut zaczynam coś palić?"

Tłuszcz zaczynasz palić jak wyczerpiesz zapas glikogenu"

I co chcesz osiągnąć? Kondycje, lepsze samopoczucie, dotlenienie?

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Duda11
 Wysłana - 31 lipiec 2010 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tłuszcz zaczynasz palić kiedy masz ujemny bilans kaloryczny. Możesz biec nawet 10 min., ale wykonana praca będzie to i będzie strata energii. To tak w ogromnym uproszczeniu.

bryan.
Taśma
 Wysłana - 31 lipiec 2010 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

biegaj na czczo

tabcin
 Wysłana - 31 lipiec 2010 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tłuszcz zaczynasz palić jak wyczerpiesz zapas glikogenu"

Gdzie kupię mobilny czytnik stężenia glikogenu we krwi?

Co chciałbym uzyskać? Utratę wagi.

Bieganie na czczo podobno przyczynia się do palenia mięśni?

Następne bieganie planuję po lekkim śniadaniu, tym razem wolniejsze tempo i trochę dłuższy bieg (1h - 6-7km).

Danio135
 Wysłana - 31 lipiec 2010 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bieganie gówno da, jak nie będziesz miał ujemnego bilansu kcal

tabcin
 Wysłana - 31 lipiec 2010 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bilans mam bankowo ujemny, nie chce mi się tego liczyć z kalkulatorem ale przeważnie w ciągu dnia zjadam:
4 jaja, pomidor, 2-3 kromki razowego, cebula, łyżka oliwy
twaróg chudy, otręby, 1/4 jabłka, szczypta rodzynek
kasza, kurak, ważywa lub twaróg j/w
twaróg z orzechami, otręby
i twaróg z pomidorem

wszytko to raczej w małych porcjach, średnio ok 100g twarogu ew. 150 jak jestem głodny.

A ćwiczę tak 2/3 razy siłownia i biegać mam zamiar co drugi dzień.

McKenziBAN
 Wysłana - 31 lipiec 2010 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie kupię mobilny czytnik stężenia glikogenu we krwi?

Biedronka

Co chciałbym uzyskać? Utratę wagi.

Ile ważysz aktualnie?

Bieganie na czczo podobno przyczynia się do palenia mięśni?

Ludzie mi mówili, że wtedy biorą aminokwasy np. BCAA

_soldat_
 Wysłana - 31 lipiec 2010 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

zapas glikogenu kończy sie po 25-40 minutach, ale tłuszcz palisz od razu bo przecież ten glikogen po wysiłku musi sie skądś uzupełnić.

poczytaj o HIIT, wystarczy biegać 15-20 min o bardzo wysokiej intensywnosci by spalać znacznie wiecej niz przy zwykłym treningu aeorobowym .

tabcin
 Wysłana - 31 lipiec 2010 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ile ważysz aktualnie?
Dokładnie nie wiem, mam dwudziestoletnią babciną wagę, która pokazuje 80kg na czczo.

poczytaj o HIIT, wystarczy biegać 15-20 min o bardzo wysokiej intensywnosci by spalać znacznie wiecej niz przy zwykłym treningu aeorobowym .

15-20min o bardzo wysokiej intensywności - wątpię, że przy obecnej wytrzymałości dałbym radę biec 15 min bardzo szybkim tempem, ale za jakiś miesiąc jak już się trochę wyrobię to na pewno rzucę okiem na ten trening.

Policzyłem tak pi razy oko moje zapotrzebowanie kaloryczne, ciężko mi ocenić swoją intensywność treningu dlatego założyłem, że jest raczej niska, NEAT też założyłem na poziomie 300kcal i wyszło mi 2600.
Na szybko policzyłem to co zjadam i wszyło mi, że ok 2300kcal.

btw. Moim celem jest 70kg, idealnie byłoby zejść tak do 67-8kg ale pewnie będzie ciężko.
I tutaj pytanie, jak już zejdę do 75 (jakieś 2-3 tygodnie temu zanim zacząłem ćwiczyć na samej diecie poszło mi z 4kg w dół), dorzucić jakiś spalacz np. Leviathan? Czy może już teraz się wspomóć?

Zmieniony przez - tabcin w dniu 2010-07-31 14:26:34

P4tr1ck
 Wysłana - 31 lipiec 2010 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki masz wzrost?

Kręć aeroby po treningu siłowym

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bieganie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Pompki - Trening dla początkujących | przyrost siły >>> nie mięśni nie masy | Mój brzuch, A6W, prosze o pomoc | -----------InSSSoooPAKERZY-------------- 26 | Siła,szybkość masa niekoniecznie %-) | Czy pafiel twoim zdaniem brał/bierze koks ? | Co jeść by szybko zyskać masę? | Chilzed | plant 3 dniowy | POMOCY PROSZĘ PROBLEM Z BRZUCHEM | -----------InSSSoooPAKERZY-------------- 27 | Korplówki | jakie białko dla kobiety? | -----------InSSSoooPAKERZY-------------- 28 | -----------InSSSoooPAKERZY-------------- 29 | PO ilu dniach.. | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | siusiak | amfa | pupa | shore | m jak milosc | atopowe | clio | jak zrobic minete | sex aktorki | bjj | nie odzywa się do mnie | karolina gorczyca | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.