FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16245 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Bilingi w orange 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Bilingi w orange"   

Filu1992
 Wysłana - 16 styczeń 2009 17:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dobry

Potrzeba jest sprawdzić bilingi telefonu w sieci Orange,

bo ojczulkowi coś za dużo kasy zjadło,a nie wie skąd niby i się bulwersuje, dzwonił do nich, ale powiedzieli, że za taki interes trzeba było by piątala zapłacić a na necie można za free.
Trochę poszukałem i znalazłem taką możliwość na Orange online tyle, że teraz na tej stronce jest komunikat:

Szanowny Kliencie
Bardzo przepraszamy, ale usługa Orange On-line jest w tej chwili niedostępna.
Trwają prace techniczne mające na celu poprawienie jakości świadczonych usług.

Zapraszamy do skorzystania z [www.orange.pl]

Dalej:

Na stronie Orange też tego nie mogę sprawdzić chociaż teoretycznie powinienem wchodząc w zakładkę Twoje konto --> oragne online --> połączenia dostaje kod esem wpisuje, ale żadnych połączeń nie pokazuje. Gdzieś tam indziej chcą kod abonencki, ale po wpisaniu dobrego kodu abonenckiego wyskakuje wiadomość że jest błędny

Co jest do ****a pana, pytam się co? To przez to, że orange online jest w budowie?
Mogę to jakoś inaczej sprawdzić? kiedy skończą tą modernizacje
Da się to zrobić w jakiś inny sposób

Fuck Google
Ask INSOMNIA

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 17 styczeń 2009 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw się zarejestruj na Orange online.

później się logujesz i na dole w zakładce "na skróty" jest opcja "pokaż ostatnie połączenia" klikasz, wpisujesz kod który przyjdzie sms i masz biling.

U mnie działa przed chwilą sprawdziłem.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

Filu1992
 Wysłana - 17 styczeń 2009 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

to co jest u mnie?
[img230.imageshack.us/my.php?image=beztytuuf1bo4.jpg]

Fuck Google
Ask INSOMNIA

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 18 styczeń 2009 13:57       [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Bilingi w orange

Warto przeczytać: Telefon do 50-100 | Stery do mp4 | html | Problem - Photoblog | Problem z hasłem do samsunga. | Gif z filmu | Mobilny internet | Spowolniony komp | Car Soft 6.5 | Słuchawki bezprzewodowe a xbox 360 | Pendrive - Problem | Telefon do 800 zł - jakieś propozycje? | Mp3 "duza pojemnosc" w miare dobra jakosc dzwieku do 1.5 bańki | *******ona strona orange on line !!!! Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem !!!!! | Co brać? Temat na szybko. | Sony ericsson W995i czy C905 ? | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.