FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2331 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Blogowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Blogowanie"   

jursznur
 Wysłana - 1 październik 2010 02:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Widzę, że tu wszyscy mają hobby głównie pozakomputerowe, ale czy może ktoś tutaj spędza czas, blogując? Myślę, że tak, to jest jedno z moich hobby! Do tej pory miałem kilka blogów, na którym pisałem o swoich zainteresowaniach i życiu codziennym, głównie na platformie jogger.pl, ale ostatnio chciałem spróbować swoich sił w pisaniu po angielsku. [evdayreview].************ to mój anglojęzyczny blog, moje dość nowe dziecko, ale bardzo szybko się rozwija.

Czy ktoś z was może ma podobne zainteresowanie? Zakłada bloga i pisze o swoim życiu, a może po prostu bloga traktuje jako pomoc w dyskutowanie o swoim innym hobby? Podzielcie się tu tą informacją.

Kukułek
 Wysłana - 1 październik 2010 02:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałem wyszydzić twój angielski, ale mnie rozczarowałeś

Tak czy siak nudy.

Zmieniony przez - Kukułek w dniu 2010-10-01 02:12:55

Jaroch
 Wysłana - 1 październik 2010 03:10      [zgłoszenie naruszenia]

inicjatywa ok, ale nie licz na wiecej czytelnikow niz Twoich 2 najlepszych kumpli i 3 przypadkowych ogladajacych

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

beretka16
 Wysłana - 5 listopad 2010 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy może pisać bloga. Ja mam na przykład kilka swoich ulubionych np blog z recenzjami filmowymi [kinopraha].************/ albo rózne blogi o modzie tak zwane blogi szafiarek:)

tabcin
 Wysłana - 11 listopad 2010 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

inicjatywa ok, ale nie licz na wiecej czytelnikow niz Twoich 2 najlepszych kumpli i 3 przypadkowych ogladajacych

Wróżbita Maciej?

Znawca -

beretka16
 Wysłana - 22 listopad 2010 14:53       [zgłoszenie naruszenia]

To zależy. Jeżeli blog jest prowadzony z pasją(tak jak ten na przykład kina praha) to sądze ze wówczas może się cieszyć duzym zainteresowaniem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Blogowanie

Warto przeczytać: giełda zoologiczna w Warszawie- zna ktoś adres? | Multitool - czyli wszystko w jednym. | Amstaff | [Numizmatyka] Marki Polskie 1917r | Psy ze schronisk | Amstaffik - co sie dzieje? :( | Biedny piesek... | Najmocniejsze wędzisko | Psy bez ogonow<yes> | Chce Kupić Psa - Tylko Jakiego?? Pomóżcie;) | Problem, kleszcz - szybko | jak nastroić?... | Makro | Pies - plamy na języku | Hobbystyczny spampost. | zabawa "zgadnij co to za rasa" | magda narozna | k770i kody dowland | kanary | dziewczyna ma dużo znajomych | vicky kozik | prezent na dzień ojca | stwory | Kuzynka chce żebym w niej kończył | skany ckm | subaru outbak | moda męska zasady v10 | ma zasady | Szukam pana Poznan | zazdrosc | magda | ekipa z warszawy sezon 3 | narozna nago | fotki dziewczyn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.