FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8208 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Blokada wewnetrzna- jak ja pokonac??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Blokada wewnetrzna- jak ja pokonac???"   

Soniiia
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W zasadzie to ja sie wcale nie dziwie ze jestem sama. Sama siebie nie potrafie zrozumiec a co dopiero ktos mam zrozumiec mnie... Niby jest ze mna wszystko ok, jestem ladna, sympatyczna, mila, towarzyska... ale zablokowana. Mam sporo adoratorow, ale z zadnym NIGDY nic nie wychodzi. Juz tlumacze dlaczego... Mezczyzni, chlopcy, itp. dziela sie u mnie na grupy: takich, ktorzy wogole mnie nie interesuja i nie podobaja mi sie, druga grupa to tacy, ktorych bardzo lubie ale nic poza tym, i ci ostatni, ktorzy mnie pociagaja. Jestem mistrzynia w podrywaniu i nastepnie splawianiu tych, ktorzy wogole mnie nie interesuja. Tych, ktorych lubie bardzo, ale tylko jako kolegow, baaardzo szybko i nieswiadomie w sobie rozko****e, po czym oni cierpia. Natomiast w stosunku do tych, ktorzy bardzo mi sie podobaja, jestem zimna i oschla i za zadne skarby nie potrafie ich zdobyc. DLACZEGO??? Podaje przyklad:
Poznalam ostatnio bardzo fajnego chlopaka, przystojny, sympatyczny, no wogole super. Najpierw gdy go zobaczylam spodobal mi sie. Pozniej zesmy sie troche poznali, rozmawiali, ale tylko tak na stopie kolega-kolezanka. Pozniej zauwazylam ze chyba mu sie podobam... ucieszylam sie. Nastepnie zaczely sie rozmowy na gadu... no szczerze mowiac to chlopak ma naprawde dobra bajere bo kazda rozmowa z nim scina mnie z nog. Teraz zarowno ja jak i wszyscy wokolo nas mowia ze on napewno "cos do mnie ma". No i w momencie kiedy ja to zaczelam zauwazac, to sie zablokowalam i zapewne oczywiscie jak zwykle go odstrasze. Nie potrafie juz z nim rozmawiac tak jak kiedys, nie czuje sie juz tak luzno i dobrze w jego towarzystwie, caly czas uwazam zeby nie powiedziec czegos glupiego, i w rezultacie nic nie mowie bo wszystko co powiem wydaje mi sie glupie!!! Co ja mam z tym zrobic? Jak sie odblokowac? Jak zmienic swoje zachowanie, myslenie, postepowanie???

antony3sek
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

psycholog

Soniiia
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie przesadzaj z tym psychologiem... tak zle to chyba ze mna nie jest heh

Morsik1991
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

A po ile macie lat?

ShinChan
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie ja mam tak samo

Malevin
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

kto ja sprawdzi, bo pachnie mi to sciema?

Specjalista -

Soniiia
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

jaka sciema? o co ci chodzi?

Zmieniony przez - Soniiia w dniu 2008-04-10 18:59:05

Dearth
haksior%-)
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

jaka sciema
co piata baba jest taka

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech
:-)
... i koze z nosa <yes>

Soniiia
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

ejjj no jaka?
przeciez mowie ze to nie moja wina
nie robilabym tego swiadomie, bo po co skoro mi z tym zle???

suplacz
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

autorko - wyluzuj, nawet jesli powiesz cos nie tak, to co? Ludzie obudzcie sie, nie ma ludzi idealnych, kazdy moze sie pomylic, a podstawa zwiazku jest akceptacja siebie i partnera..
btw nic na sile!

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

Morsik1991
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Powtórze
Ile masz lat?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Blokada wewnetrzna- jak ja pokonac???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Jak ją ruszyć? | Jak to wogóle jest? | jak POZYTYWNIE zaskoczyć dziewczynę ? | do 3 razy sztuka? | Dzwina dziewczyna. | Ciężka sprawa | Pomocy, co mam robić ( dziwny facet, sytuacja jak z komedii ) | wsparcie za SOG %-)) | Zostawił Mnie co mam zrobic zeby znowu mnie pokochał | Już nie letni zas jeszcze nie jesienny spampost singli vol 48 by PanMarcin | Trzy lata różnicy | Zagadać czy olać ? - Oto jest Pytanie | Potrzebna dobra riposta | Poddajecie się czy nie? %-) | Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej? | Poczulem sie jak gowno | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetaminą | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | konafka | sexy | euro 2012 | przedsiebiorczosc | przedsiębiorczość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.