FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 366 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Blondie : Parallel Lines 
[powiadom znajomego]    
Autor "Blondie : Parallel Lines"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

The lines I have written that you read between
The lines on the pages
The lines on the screen
Of lines spoken - I say what I mean.
It's parallel lines that will never meet.

Ship in the desert
Ships in the night
Ships that pass in the night.

Evangeline stream - Evangeline's dream,
It's parallel lines that will never meet.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Blondie : Parallel Lines

Warto przeczytać: Selena : Entre A Mi Mundo - Si La Quieres (English Translation) | Selena : All My Hits-Todo Mis Ex (Vol.2) - Si Una Vez | Selena : Amor Prohibido - Si Una Vez | Selena : 12 Super Exitos - Si Una Vez | Selena : All My Hits-Todo Mis Ex (Vol.2) - Si Una Vez (English Translation) | Selena : Amor Prohibido - Si Una Vez (English Translation) | Selena : 12 Super Exitos - Si Una Vez (English Translation) | Selena : Siempre | Selena : Live - Siempre Estoy Pensando En Ti | Selena : Entre A Mi Mundo - Siempre Estoy Pensando En Ti | Selena : Live - Siempre Estoy Pensando en Ti (English Translation) | Selena : Entre A Mi Mundo - Siempre Estoy Pensando en Ti (English Translation) | Selena : All My Hits-Todo Mis Ex (Vol.2) - Siempre Hace Fr韔 | Selena : Anthology - Siempre Hace Fr韔 | Selena : Siempre Selena - Siempre Hace Fr韔 | Selena : All My Hits-Todo Mis Ex (Vol.2) - Siempre Hace Frio (English Translation) | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | stopki | zainteresowania | ogolone | genitalia | włosy | okulary | test na inteligencje | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | 29568359134159565011utmccn= direct utmcsr= direct utmcmd= none | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.