FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 709 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Bob Marley i Marylin Monroe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bob Marley i Marylin Monroe"   

PimpMyDick
 Wysłana - 22 luty 2010 18:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Może ktoś będzie chciał, to wykonam taki portret ze zdjęcia. Dla Inso po 40 zł .

[allegro.pl/item933631123_bob_marley_reggae_obraz_mojego_autorstwa.html]

[allegro.pl/item933631149_marylin_monroe_wlasnorecznie_wykonana.html]

Pozdro

Naly
 Wysłana - 22 luty 2010 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

ile czasu cie to kosztuje?

Znawca -

PimpMyDick
 Wysłana - 22 luty 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy co i ile szczegółów. Te dwa zrobiłem dzisiaj w przeciągu dwóch/trzech godzin :)

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 22 luty 2010 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

fajne

<3<3 Revy <3<3

PimpMyDick
 Wysłana - 22 luty 2010 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Możemy się dogadać za 35 zł jeżeli będzie ktoś chętny. Mam dużo czasu wolnego, więc nie ma się o co martwić co do oczekiwania.

PimpMyDick
 Wysłana - 22 luty 2010 18:48       [zgłoszenie naruszenia]

Na życzenie mogę oprawić w jakąś ramkę. A z resztą jak ktoś będzie chciał coś 'ciekawego' kupić, a pomysłu nie ma, albo ma pomysł, a nie potrafi wykonać, to mogę się tego podjąć . Ale pisać mi ludzie, bo kaska potrzebna, a do dziewczyny mam 140 km i nie mam za co jechać 8.

I zawsze możemy cenę ponegocjować.

Zmieniony przez - PimpMyDick w dniu 2010-02-22 18:49:33

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bob Marley i Marylin Monroe

Warto przeczytać: Nokia 3220 i Siemens me45 | Książki na mature i w ciagu roku niezbędne | sprzedam obraz, olej na płótnie | nokia 6131 | sprzedam bialko i kreatyne | LG C1200 bluza blackzone i pare ksiazek ;) | Gry playstation 2 | Sprzedam komputer, tanio | Praca na mature ustną. | Kupie srebrny lancuszek i/lub branzolete. | SPRZEDAM!!! Radia Samochodowe Sony CDX-F5500 | Motorola L6 | Killzone na ps2 | Star Wars battlefront 2 na ps2. | NFS Most Wanted na ps2. | Bluza z polaru ...:::House:::... XXL | kary | karyuu | feminizm konkurs | buty do garnituru | seks po 7 latach | tatuaż poznań | edyta olszówka plaayboy | parada | jatoja_BA- | jatoja_BA | showuptvBe_Delicious | mediatech | request81 | req81mdc | sprawnepoz | wieczór kawalerski | boston consulting | nemezja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.