FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 874 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bony swiateczne - kiedy sie jeszcze naleza po zwolnieniu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bony swiateczne - kiedy sie jeszcze naleza po zwolnieniu"   

audi80gliw
 Wysłana - 8 grudzień 2009 11:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, pytanko bo zwolnilem sie z pracy pod koniec pazdziernika z art 23 (4), a wiem ze w tamtym roku zwolnili chlopaka na poczatku listopada to byl na listach z bonami swiatecznymi, wiec moje pytanko brzmi czy naleza mi sie jakies bony?nie chce zeby cos przepadlo jak mozna dostac

MaxB
 Wysłana - 8 grudzień 2009 18:33       [zgłoszenie naruszenia]

Nie wydaje mie sie.. ale poczekaj jeszcze na odpowiedz kogos bardziej kompetentnego

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bony swiateczne - kiedy sie jeszcze naleza po zwolnieniu

Warto przeczytać: 178a KK + 263 par 2 KK ( nielegalne posiadanie broni ) | Działalność gospodarcza - chorobowe | Prawo jazdy - dokumenty - problem | Próba kradzieży- sprawa w sądzie | Umowa podnajmu | Mieszkanie - czemu takie tanie? | Problem z wypłatą | PKO S.A. | kredyt a oświadczenie o dochodach | Ochrona w sklepie | Legalne oprogramowanie | złodzieje z zus czy można jakos odzyskac pieniadze | w jakim banku najlepiej założyć konto? | Zaświadczenie o niekaralnosci. | Proszę o pomoc dotyczy zaświadczenia o karalności... | szkoła | kobiety to | tencza | maxmodels | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | woźniak | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.