FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7334 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Brak apetytu, bóle brzucha, rozwolnienie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Brak apetytu, bóle brzucha, rozwolnienie"   

szymon07
 Wysłana - 29 listopad 2008 14:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam troche dziwny problem
Od jakiś >2 tygodni strasznie zmalał mi apetyt (nawet suplementy nie pomagają). Co gorsza od paru dni mam straszne bóle brzucha i rozwolnienie, cokolwiek zjem nawet w małej ilości za pare minut ląduje w kilbu. Chce iść do lekarza ale nie wiem na jakie badania zalatwić sobie skierowanie, i czym to moze byś spowodowane. Wole się upewnić bo z własnej woli lekarka na żadne badania mnie nie wyśle tylko da jakieś tabletki w ciemno na odczepnego...
Co byście doradzili?

polemnik
 Wysłana - 29 listopad 2008 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

miałem coś podobnego, podobnie się zaczynało, potem juz tylko siedziałem na toalecie tydzień, z rozwolnieniem i z miską w reku bo mi szlo też przodem. :P Grypa żołądkowa

szymon07
 Wysłana - 29 listopad 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

no całkiem możliwe że to to
Pójde w przyszłym tygodniu do lekarza i zobacze co mi przepisze

kemesO
Analityk
 Wysłana - 30 listopad 2008 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

Idź tylko do DOBREGO lekarza! Mnie np powiedzieli, że na to raczej żadne antybiotyki nie pomagają, co jest bzdurą kompletną i przepisała mi osłonkę na żołądek do picia, smektę Domagaj się przepisania czegoś konkretnego. Te leki są drogie, ale dość skuteczne.

zielony

szymon07
 Wysłana - 30 listopad 2008 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzięki za pomoc

kubabagi
 Wysłana - 30 listopad 2008 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

grypa albo pasozyty ;p

Mowie nie ale nie powiem nikomu %-)

pajak987
 Wysłana - 30 listopad 2008 16:57     
 Usunięta przez Termitek za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

szymon07
 Wysłana - 30 listopad 2008 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Witam byłem u lekarza zrobiłem padania. Wyniki pokazują że rzekomo nie mam Lambli ani jaj pasorzytniczych tylko w kale znajdowały się jakieś nitki grzybów i coś tam jeszcze. Objawy ustąpiły na 2-3 dni przy żadkim jedzeniu w małych ilościach. Jednak gdy zjadlem większy posilek (taki jak jadłem kiedyś) znowu silne bule brzucha i nawroty na nowo. Apetyt caly czas osłąbiony waga w dół grype żołądkową wykluczyłem bo objawy mam już od dawną i cały czas wracają. Wiecie co to może być? I do jakiego lekaza się wybrać (najlepiej prywatnie bo w tedy przynajmniej jakoś poważnie podchodzą do problemu). Z wynikami ide do kontroli w przyszlym tygodniu ale nie sądze zeby to coś dało! Mam już powoli tego dość, musiałem przestać ćwiczyć, suple odstawić nawet połączenie Black Hole z Diebencozide nie potrafiło pobudzić mojego apetytu w najmniejszy sposób, wszystko odstawiłem zeby nie zmarnować i sprawdzić czy to nie przez nie było te nasilenie objawów i okazało się ze nie...

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-12-18 17:57:57

Termitek
Little boy
 Wysłana - 18 grudzień 2008 21:52       [zgłoszenie naruszenia]

Do gastrologa i na odtrucie i odrobaczenie jesli masz zwierzaki domowe to mozliwe ze cos sie zagniezdzilo tobie

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Brak apetytu, bóle brzucha, rozwolnienie

Warto przeczytać: przemęczenie , lekki ból głowy , rozkojarzenie :/ | rezonans a tomografia | Bolące "coś"... | Zakazenie? | wrastający sie paznokiec | Lekki trądzik Zel DUAC co o nim sądzicie ?? | skrecenie kostki | Jak sie uspokoic | Dni Dawcy Pamięci Ani Seweryn | Łzawienie, zaczerwienienie, uwieranie | Smutno mi :( | uspokajacze | clonazepam | Wpływ kawy na oddawanie stolca | Nagły Silny Stres - wymioty | Nadciśnienie - Skandal%-) | mały wibrator | david91 kobieta | toyota prius | king kong | nie goli nóg | podatek z zagrnicy | podatek a praca zagranicą | praca za granicą a podatek | podatek od dochodu zagranicą | podatek a praca zagranicą | kobiety w polsce | gliwice | lancer | jak uratować | dietetyka studia | tre | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.