FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2986 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Brak dowodu a studia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Brak dowodu a studia"   

menelek
 Wysłana - 12 lipiec 2008 17:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Tak, przyznaję - jestem totalnym leniem, zapomniałem kompletnie wyrobić dowodu osobistego pomimo tego że mam juz prawie 19 lat. Dostałem się na państwową uczelnię na studia stacjonarne I stopnia lecz nie posiadam dowodu osobistego! Złożyłem dopiero wczoraj wniosek o jego przyznanie, a w dokumentach na studia wpisałem wszędzie serię i numer paszportu. Czy może to spowodować nieprzyjęcie mnie na studia?

David89
 Wysłana - 12 lipiec 2008 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Podlaczam sie do pytania, z tym, ze mnie dowod skradziono. Bylem na policji i dostalem zaswiadczenie, na stronie Uniw. widnieje jednak informacja, ze jednym z warunkow zakwalifikowania kandydata jest kserokopia dowodu osobistego. Bedzie maniana, czy da rade jakos to obejsc ?

Wenzon
 Wysłana - 13 lipiec 2008 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle, że to niby jest taki wymóg, ale gdybyście pogadali w dziekanacie to by wam odpuścili i zwyczajnie indywidualnie do was podeszli. Także albo zadzwońcie, albo udajcie się na uczelnie i przedstawcie problem. Ja myśle, że to żadnej maniany nie będzie...

Konio
 Wysłana - 13 lipiec 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

D-d osobisty pelni w Polsce pelni funkcje:
- udowadnia, ze jestescie tym za kogo sie podajecie
- dostarcza dodatkowych danych (adres)

Paszport:
- udowadnia, ze jestescie tym, za kogo sie podajecie
- poswiadcza obywatelstwo polskie

Poslugujac sie paszportem udowodnicie tozsamosc. Gdyby sie okazalo, ze uczelni zalezy na adresie, to mozna isc po wypis z biura meldunkowego w miejscu zamieszkania. Takze na moje nie musi to byc koniecznie dowod. Tym bardziej, ze na wymiany przyjezdzaja studenci z innych panstw, w ktorych nie istnieja dowody osobiste (np. UK), i tych studentow uczelnie jakos obsluguja.

menelek
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:05       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki! Jest tylko taki problem, że w formularzu trzeba wpisać numer i serie dowodu osobistego - a ja tam wpisałem numer i serie paszportu.. heh

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Brak dowodu a studia

Warto przeczytać: Niezdany EGZ Komicyjny CO DALEJ? | wypadek - sytuacja patowa. | Konto - SZYBKO! | szkolenia,wykłady,kursy itp. DARMO! | wezwanie do komendy... | Dzialalnosc gospodarcza | interwencja | parę pytań do prawników lub politologów | Problem z kamienicą... pilne | Garnitur? | Konto w banku | Broker ubezpieczeniowy-egzamin | konto bankowe po raz XX | Wezwanie z WKU, a studia | Problem z "odcięciem prądu" | Działka=porada | razem w strone tęczy | jesteś nim | micha | misza | pomarancze | anal nastolatka | laguna | rafal b | lex Superior | król życia | lex Superior | rosjanki | kosmitka | sex bezzobowiązań | szczepienia | prostytutką | zona | lokatorzy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.