FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2891 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Brak gadki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Brak gadki"   

_leer_
 Wysłana - 25 marzec 2009 12:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

To znów ja... no i znow mam maly "problem", otóz: "braku mi gadki"? W aspekcie podrywu oczywiście. Chodzi o to, że z nautury jestem małomówny, to raz, dwa, często z laskami nie chce mi się gadać, bo też nie ma o czym. No ile można o sobie, albo o tym co się dzieje tak ogólnie :] Z podchodzeniem i wyciąganiem numerów specjalnych problemów nie mam (dużo daje mi dobry wygląd), no bo coś tam pościemniać przez te 5-10 min. mogę z luzem. Ale później jest już gorzej. W zasadzie bardzo czesto milknę. No i zauważyłem też, że dziewczyna która na codzień jest wygadana przy mnie też cichnie i robi się jakoś dziwnie. I to mi się zdarza nagminnie :]

Jak wy sobie z tym radzicie? Czy może to nie jest problem? Mi się zawsze wydawało, że ja tracę wszystkie najlepsze sytuacje właśnie przez "brak gadki". Np. mam w grupie naturala, z wyglądu przeciętny, ale ma gadkę, jest ekstrawertykiem i wszystkie dziewczyny go lubią (chętnie z nim gadają, zagadują itp.), no on sam ma dużo "koleżanek" (...i jest w 2-letnim związku). Ja nie mam żadnej, a jak chciałem poprosić o pomoc znajomą z grupy to ani razu nie odważyła sie przyjść w umówione miejsce (byliśmy wstępnie umowieni - mala mi pomoc w matmie) :] Teraz głupio mi ją znów po raz enty prosić. No ale... myślę, że wiecie o co chodzi.

btw: jestem introwertykiem :] jest ktoś taki tutaj, poza mną

No właśnie, a'propo... jak myślicie, dobry look może powodować, że laski miękną, albo sie boja? Bo ja cały czas odnosze wrażenie, że one są mną onieśmielone i dlatego jest tak drętwo. Sam już nie wiem.

Pozdrawiam!

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 25 marzec 2009 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak myślicie, dobry look może powodować, że laski miękną, albo sie boja? Bo ja cały czas odnosze wrażenie, że one są mną onieśmielone i dlatego jest tak drętwo. Sam już nie wiem.

TAK TO SOBIE TŁUMACZ NARCYZIE

Są takie drętwe bo nie umiesz z nimi rozmawiać, prowadzić interesującej rozmowy. Jeśli chcesz zainteresować osobę to nie próbuj ją zainteresować sobą, zainteresuj się nią, a na pewno ona zrobi to samo.

No ile można o sobie, albo o tym co się dzieje tak ogólnie :]

Nie dziwię się, że nie chcą z Tobą gadać, jeśli nawijasz ciągle o sobie.
Kobiety jako kolegę/"przyjaciela" nie potrzebują gościa przystojnego, tylko takiego co umie z nimi rozmawiać, potrafi słuchać, jest sobą, itp...
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-03-25 12:40:44

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

_leer_
 Wysłana - 25 marzec 2009 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

No ok, ale ja nie chce miec kolezanek tak specjalnie. Bo po co mi :] Podalem przyklad. No i nie gadam ciagle o sobie.

Są takie drętwe bo nie umiesz z nimi rozmawiać, prowadzić interesującej rozmowy. Jeśli chcesz zainteresować osobę to nie próbuj ją zainteresować sobą, zainteresuj się nią, a na pewno ona zrobi to samo.

A to cenna uwaga.

thx.

INSOMNIA
 Wysłana - 25 marzec 2009 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

No i zauważyłem też, że dziewczyna która na codzień jest wygadana przy mnie też cichnie i robi się jakoś dziwnie.

Jak nie ma o czym z toba gadać, to proste, ze nie bedzie na siłe ciągnąc rozmowy, bo i po co?

fredens
 Wysłana - 25 marzec 2009 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Jak_zaimponowac_kobiecie_na_spotkaniu_-t574416.html]
[http://www.insomnia.pl/O_czym_rozmawia%C4%87_na_spacerze_-t609203.html]

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

_leer_
 Wysłana - 25 marzec 2009 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie ma o czym z toba gadać, to proste, ze nie bedzie na siłe ciągnąc rozmowy, bo i po co?

No w sumie racja, czyli mam przerypane :( Albo wreszcie trafie na ekstrawertyczke?

fredens
 Wysłana - 25 marzec 2009 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

sie uczepiłeś tych wertyków.
Pewnie w koncu sie znajdzie ktoś taki, z kim znajdziesz wspólny język.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Duncanlove
 Wysłana - 25 marzec 2009 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Prowadź ciekawe życie, próbuj ciągle nowych rzeczy to będziesz miał o czym mówić.
Zrób sobie taki coś: codziennie próbuj czegoś nowego. Nie mówie żebyś od razu skakał na bungee w poniedziałek we wtorek ze spadochronem itp Po prostu spróbuj czegoś czego nie próbowałeś, niech to będą nawet chipsy których nie jadłeś, wysiądź na przystanku innym niż zwykle, zobacz miejsce w ktorym jeszcze nie byłeś.

neo7
 Wysłana - 25 marzec 2009 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

to raz, dwa, często z laskami nie chce mi się gadać , bo też nie ma o czym

no i słusznie, bo laski nie są do gadania :)

impossible is nothing

Specjalista -

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 25 marzec 2009 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nastanie cisza wypowiedz magiczny tekst:

Skoro juz nic ciekawego mi nie powiesz to moze chociaz obciagniesz zebym nie mial glupiego wrazenia ze tego browara postawilem Ci za nic

A jakie patenciki wy macie? hehehe hihihi hahaha

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

O losie
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

dużo daje mi dobry wygląd

nie ma jak skromnosc,poprostu moze narazie nie odczuwasz chceci na zwiazek i dlatego.przejdzie ci sympatyczny kolego

w deche jestem
albo w dwie dechy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Brak gadki

Strony: 1 2

Warto przeczytać: brak zwiazku cale zycie | Jak one się zachowują po alkoholu? | Dupeczki w robocie, uczelni | korzystać? | Wypalenie | Księżniczka. | Impreza | Jak byście zareagowali? :> | Rozkminka | Płacenie za dziewczynę. | Problem w związku, doradźcie | Miłość czy pieniądze | Dziwna sytuacja | Co wg Was dyskwalifikuje kobietę. | Ankieta dla kobiet. Filmik - czy to jest zdrada? | nie mam sił | colin mcray | najlepsze pozycje | leczenie trądziku pospolitego | stud100 | stud 100 | face | pozycje miłosne | wylizałam | wylizałem | moment | laski z nk | pawel | kanady | kanada | inomnia na facebooku | mapa | Wyjazd | jąkanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.