FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3797 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Brother DCP j315w 
[powiadom znajomego]    
Autor "Brother DCP j315w"   

maciej8222
 Wysłana - 3 sierpień 2011 22:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam taki mały problem z drukarką Brother _ dcp-j315w jeszcze takiej głupiej drukarki nigdy nie miałem zaraz wam wyjaśnię

Mam cztery tusze tubka z czarnym, żółtym, niebieskim, czerwonym
Tusze te są pełne w 90% jedynie czarnym tuszem trochę podrukowałem..
Kiedy odwracam tubę z tuszem widzę, że tuszu jest bardzo dużo
Można powiedzieć, że może z 5 stron wydrukowałem kolorowym tuszem.

Dziwne jest to, że nie raz jak powkładam wszystkie tusze to wykrywa np. dwa kolory potem jak włoże następny raz w ogóle nie widzi tuszów następnie znów z 2 wykryje i tak w kółko .

W internecie znalazłem ktoś miał podobny problem i taka była odpowiedz..
Tylko nie wiem oco w niej chodzi za bardzo

//////////////////Witam,
Po wyjęciu pojemnika z atramentem, odsuwamy przesłonę do siebie. Ukazuje nam się przezroczysty fragment pojemnika. Przechylając go w dół lub w górę można zauważyć przesuwająca się wewnątrz przesłonę. Należy to właśnie miejsce zakleić kawałkiem folii alu. Będzie działała jak przesłona.
U mnie to zadziałało :).////////////////////////

Nie mam gwarancji na drukarkę.. Bo zgubiłem .. Nawet rachunek.

Co o tym myślicie?.

Załączam obrazek do tematu .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dodam że wszystkie tusze muszą być pełne bo inaczej nie da sie niczego wydrukowac.. taka blokada... albo masz wszystkie sprawne albo nie drukujesz...

Pozdrawiam//

Zmieniony przez - maciej8222 w dniu 2011-08-03 22:57:08

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 4 sierpień 2011 02:29       [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi tam o to, zeby zakleic ta czesc pojemniczka przez ktora widac tusz (czy jego brak) w srodku. I raczej pomaga to w przypadku niepelnych pojemnikow. Jezeli masz faktycznie pelne, to nie wiem czy pomoze. Ale probowac mozesz.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Brother DCP j315w

Warto przeczytać: Dlaczego w Samsung E250 wiadomości wysłane nie są zapisywane? | PIlne. Rozdzielczość | telefon do 300zl | PRoblem z regionami w dvd | gg , pokazuj status tylko znajomym | nokia 5300 czy se w810i? | pomoc w zdjęciu sim-locka z nokii 6280 | pomocy!! | Która z tych telefonow najlepszy? | Telewizor LCD. Czy będzie odpowiedni? | który fon naj poraz 2 | problem z netem, ladowaniem sie stron | Nowe GTA 4 miażdzy wszystjo co sie ukazalo | Gadżety | thunderbird a format | n-gage | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | wygrałem | kotkowicz | uwodzicielka | Neo Cortex | Wodzianka | radiestezja | kolor aury | ukryta kamera w przebieralni | wesel | takie skowyrne | adidas boat | tetra pak | egzema | discopolo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.