FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2459 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Browning 1922 - poradźcie mi coś 
[powiadom znajomego]    
Autor "Browning 1922 - poradźcie mi coś"   

Skorupa77
 Wysłana - 11 grudzień 2005 16:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Posiadam podniszczałego Browninga 1922, ktorego zdobylem poprzez wymiane, ja mu pas oficerski, on mi pistolet =D nie ma w nim magazynka i jest zacięty.Chciałbym wiedzieć czy da sie go jakos "odrdzewić" bezpiecznie (elektroliza?) i ile to może być warte.Jak ktoś chętny to mu prześlę fotki na maila.Tu jest wszytko o nim : [world.guns.ru/handguns/hg95-e.htm]

A po chu* mi podpis?

login1901
 Wysłana - 11 grudzień 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

hmm chyba elektrolizom bylo by najlepiej... mzoe sprzedaz go :>?? a jak zaciety to probowac przeladowac albo rozlozyc jak sie uda...wyslij mi fotki na maila login1901@tlen.pl

Kto pyta, nie błądzi

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 11 grudzień 2005 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

elektroliza, najlepiej.
Login, strzelać to on nie będzie
Lufa w środku nie może mieć minimalnych wżrerów i nierównosci, mikro patyczek w lufie = papa rączki, bynajmniej tak jest z dubeltówką, pocisk się wtedy odwraca.
Elektroliza to najlepszy i najdelikatniejszy środek.
Ale wżery i tak będą większe niż były, wybieraj: rdza czy wżery ?
Jesli chcesz go odblokować to radze na miesiąc do nafty
I później opukiwać -patyczkiem.
Wyslij mi zdiecia na maila to powiem ci ile mniej wiecej za niego dostaniesz, beldzior@wp.pl
Jak chcesz sprzedać, to psrzedaj loginowi, mi nie zabardzo potrzebny
Pozdrawia.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

login1901
 Wysłana - 11 grudzień 2005 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

czy ja wygladam na samobojce?? czy czytajac moje posty oceniacie mnie jako samobojce?? potrzebuje jakis porzadny prezent na boze narodzenie... i wymyslilem ze wykopka kupie tylko na allegro drogo troche i ciezko o ladny stan...i ciezko o cos fajnego poza parabelkom

Kto pyta, nie błądzi

Skorupa77
 Wysłana - 11 grudzień 2005 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

No panowie, widze ze was to zainteresowalo, nie dziwie sie w sumie bo to rzadki pistolet =D .Ale on nie należy do mnie tylko do mojego brata, wiec to czy go sprzedam zalezy nie ode mnie.Ja wam przesle niedlugo te foty, a wy mi ewentualnie wyceńcie za ile byscie go wzieli.Aha, pistoletu sie rozebrac nie da bo za ostra rdza jest, ale przez otwor od magazynka widac ze w srodku jest piękny.Lufa jest chyba w miare dobrym stanie

A po chu* mi podpis?

Skorupa77
 Wysłana - 12 grudzień 2005 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze jedna sprawa jesli chodzi o tego mojego browninga.ma ktos moze do niego plany??? Albo chociaz zeby plan okladek do niego byl, bede bardzo wdzieczny.nic nie moge znalezc...

A po chu* mi podpis?

xyxy
 Wysłana - 13 grudzień 2005 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mozesz, boś leniwy;)W necie pelno tego:) Po 60 sekundach szukania:
[http://www.bvs.cz/soucastky_rozpady_fn_browning_1922_765.html]

Skorupa77
 Wysłana - 13 grudzień 2005 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

x y x y, takich rzeczy to ja znalazlem od*****a.mi potrzebne takie gdzie sa wymiary podane.ale i tak dzięki za fatygę

A po chu* mi podpis?

xyxy
 Wysłana - 13 grudzień 2005 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Z rysunkami technicznymi i wymiarowaniem, to bedziesz mial raczej problem, takich rzeczy nie publikuje sie raczej w necie. Chyba, ze gdzies jest instrukcja z atlasem pochodzaca z jakiejs armii, ktora uzywala tej broni powszechnie, choc osobiscie watpie. Za to nie ma problemu z czesciami do tej pukawki, to bardzo popularna bron. Za idealny stanowo egzemplarz (deko oczywiscie i w kraju bialych ludzi) 250$ to maksimum.

Skorupa77
 Wysłana - 13 grudzień 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko ze 250$ to dal mnie kupa kasy...cos wymyślę =D

A po chu* mi podpis?

xyxy
 Wysłana - 13 grudzień 2005 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Za taka cene, to raczej wykopa nie sprzedasz, bo jak zrozumialem masz ochote sie tego pozbyc.Swoja droga za transkacje kupna-sprzedazy takich rzeczy grozi pare lat pudla i zadne tlumaczenie o "zdekowaniu przez czas", tak popularne na pewnym portalu aukcyjnym, nie pomoga. A domyslam sie, ze kwitu z Zielonki, legalizujacego te klamke raczej nie posiadasz:))

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Browning 1922 - poradźcie mi coś

Strony: 1 2

Warto przeczytać: musze spytac%-) | Wso--kilka pytań do studentów byłych i obecnych | Naszywki | Czy pozwolenie można robić w innym województwie ? | Wojsko po studiach!!!!!!!!! | czy ten nóż warty tych 45zł? | jak zrobic proce lub luk | Zomoza | 6mm gazówka + naboje | Wykraywacz metali | "ściąganie" strzałów | Jaszczomb wylatuje %-) | ostra amunicja - spam dopóki Skarbowy nie wróci%-) | rok w plecy a wojsko? | pytanie | Policja czy Wojsko | lumpeks | odzież z drugiej ręki | hiperwentylacja | stopy sex | tryb | bez wyjątku | rolowanie | z czego odlac | sex z matką | zabawa w doktora | drukarka hp 3100 | Psl | wikakoz | zegarek diesel | starszy | religia pytania | moje zdjątka gralu | zdjecia znanych aktorek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.