FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4023 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Budowanie z zapałek 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Budowanie z zapałek"   

lapa321
 Wysłana - 6 marzec 2011 14:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, chciałbym zacząć swoją przygodę z modelarstwem. Chciałbym zbudować domek z zapałek [http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-domek-z-zapalek] , myśle ze coś takiego. I tu zaczyna się problem, jak?
Mam już przygotowane zapałki bez siarki (sam obcinałem) klej. Co jeszcze? Jak się do tego zabrać? Będę rozdawał sogi...

Reggae to moje życie!

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 6 marzec 2011 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj masz trochę wiadomości, o klejach, obróbce zapałek itp

[poradniki.forum-zapalki.eu/]

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

destructio
 Wysłana - 8 marzec 2011 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

lajtowe ja kiedyś zrobiłem podobny domek z zapałek tylko że bez kartonowego szkieletu.

"...walcz Polaku aż wróg klęknie..."

linton
 Wysłana - 9 marzec 2011 23:17       [zgłoszenie naruszenia]

Spoko sprawa, choć akurat domek nie zachwyca. Ale z zapałek niezłe cacka można zrobić. Pochwal się jak już coś sklecisz :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Budowanie z zapałek

Warto przeczytać: ::MANGA:: | jak przyzwyczaić do siebie 2 psy??? | Wieczne pióra | Windsurfing | mały amstaff i dorosła inna suka w jednym domu | metropolie swiata | lodolamacze | Owczarek niemiecki | KOMANDOSI | ...............:::::::::::::::::VLEPKE VLEP ::::::::::::::::.............. | BOWLING | Myszy miałem kiedys... | Nowe hobby | PIłka Nożna !! | gitara-pomocy | zwierzaki | strony podobne roksy | Midi | oskary | nls | doping mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | sabinamaj | agnieszka frykowska | filmiki dla A", Ac .punA ,A"1,w | jakie ciuchy nosisz i gdzie kupujesz | szczecin sliownia | dziory na jezdni | Testy psychologiczne | sojusz | ultima | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.