FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2621 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego??"   

Eska
 Wysłana - 20 marzec 2005 23:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czy ktos tutat utrzymuje sie z bukmacherki i czy odprowadza podatki, bo nie chce zebym nie US pocisnal. A juz od 40 tys jak robi sie przelew to bank ma obowiazek powiadomic US i wtedy przychadza na kontrole skad sie ma tyle kasy i dopier... za***ista kare za uchylanie sie od obowiazku podatkowego... a jeszcze dzisiaj z expekta dostalem odpowiedz:

"Witamy Serdecznie

Expekt.com wyplaca wygrane nie obciazone podatkiem polskim gdyz odprowadzamy podatki na Malcie.
Pan jako platnik w Polsce, ma obowiazek zglosic dodatkowy dochod jakim sa wygrane z zakladow, jesli przekroczy on wymagany prog. Co do szczegolow i wysokosci progu, od ktorego podatek uiszcza sie prosze kontaktowac sie z najblizszym US."

Jak ktos sie na tym zna to prosze o odp. Bede wdzieczny bardzo i dam soga

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

Magnus
 Wysłana - 21 marzec 2005 08:17      [zgłoszenie naruszenia]

tzn. chcesz tyle pieniedzy mniej wievcej regularnie wygrywac??? :)

czy tez otworzyc taki punkt???

jesli myslisz ze uda ci sie z tego utrzymac na dluzsza mete to zycze szczescia.

Eska
 Wysłana - 21 marzec 2005 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

tak bede wygrywal regularnie, ale nie o to mi chodzi. Chce poprostu sie dowiedziec od kogos kto sie na tym zna, jaki trzeba odprowadzac podatek (i czy wogole?) i jak to wyglada w praktyce bo US u mnie w miescie albo nie wiedzia, albo kaza dawac podatek 10% (a wiem ze jest inny jesli gra sie za granica) albo wogole mowia ze granie na zakladach w necie jest nielegalne... wiec nie wiem kto moze mi odp. na to pytanie dlatego zalozylem tego posta. Moze ktos tak jak ja wygrywa i wie o co w tymc chodzi. Poprostu prowadze jeszcze firme do tego i nie che zeby mi US przylecial na kontrole skad mam ta 'bonusawa' kase i dadza mi wy***ana kare ze bede musial i zamknac zaklad i wogole isc sie pociac

oczywiscie nie mam kasy z wygranych na koncie firmowym ale robie z niego przelewy na expekta i inne buki, pozniej jak wygram wszystko oddaje dokladnie zeby byla taka sama kwota no ale na wyciagach w banku wszystko jest odnotowane wiec dla US nie trudne bedzie udowodnic skad mam ta kase i ze sie uchylam od obowiazku podatkowego

Znawca -

hrabia-gcw
 Wysłana - 21 marzec 2005 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chce od ciebie co tydzien typy jak ciagle wygrywasz

...:::Rezydent:::...
sie skacze sie pływa ciałko tez mam zajebiste !!

Eska
 Wysłana - 21 marzec 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze mozemy sie jakos dogadac jak checie zarobic moje gg 5837477

Znawca -

Remi-Thor
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Hrabia gcw - zacząłeś już z eska wygrywać? Bo jeśli tak , to ja też chce

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Eska
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

hrabia sie nie odezwal wogole a co do tego zarabiania to juz nie aktualne, przemyslalem to jeszczea raz i za duzo z tym pier... wole grac samemu jednak

Znawca -

Ravenlord
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

wiem, że grasz na progresję. nie miałeś przypadku, że bukmacher odmówił przyjęcia zakładu, gdy w grę wchodziła duża stawka? bo takie ryzyko zawsze istnieje.

Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Eska
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

gram w expekcie i jesli mam stawke powyzej (chyba) 18 tys ( nie pamietam dokladnie ale cos okolo) to wtedy pisza takie cos:"Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu."

ale to tylko tak pisza bo jesli sie gra na 1wsze ligi europejskie to nie ma limitu i mi zawsze przyjmuja zaklad a najwiecej gralem za 25600 na jeden mecz na kuponie. Jesli chodzi o 2gie ligi i dalsze to moga nie przyjac calosci stawki tylko jej czesc. Dlatego ja gram zawsze 1wsze ligi

Znawca -

Remi-Thor
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

25600!!!!!!!!!!!! o w mordę. Ryzykant jesteś. Przecież to mecze - wszystko się może zdarzyć.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Eska
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

no stary progresja to byla nic na to nie poradze ze tak daleko to zaszlo... druzyne do progresji wybieralem po pijaku dlatego tak to wyszlo Pozniej jak patrzylem czemu nie wchodzi po statystykach to az sie zgarbilem ze moglem wybrac ta druzyne na progresje. No ale teraz sie z tego ciesze bo moge spokojnie grac progresje nawet na kilka druzyn i lajcik.

Dzisiaj zagralem sochaux-monaco X lajtowo za 40 zl 1wszy stopien progresji i juz weszlo

Jutro mam jeszce inter

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Oplata PZU | podatek za część spadku | Jak sprawdzić datę ukazania się sprawozdania finansowego spółki za ubiegły rok obr.? | Rozliczamy PIT-y | Ktoś przetwarza moje dane osobowe. | jaka forma opodatkowania działalności gospodarczej? | uprawnienia budowlane | stworzenie serwisu internetowego | Wypadek w pracy | Wypadek w pracy. | Zaświadczenie z urzędu skarbowego a stypendium. dochody z zagranicy, ważne | Zapłacony mandat po terminie | Problem z oczerniajacym zdjęciem | Zakup- ubezpieczenie auta. problem | W którym akcie prawnym ... | Allegro, sprzedałem towar i wysyłałem, nie doszedł. | samsung galaxy s 3 | ewcia29 | Neptas- | maja wil | przedłużanie penisa | wyglA".d | e34 | katarzyna zielińska | katarzyna skrzynecka | foojob | -blinG-- | poradnik myslenia | Filek | jakie problemy kryly sie za wyrażeniem kwestia zydowska | korekta | habaly | czarne chmury | sons anarchy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.