FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1007 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Buty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Buty"   

romanpolan
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! Szukam butów na wiosnę/lato/jesień takich bardziej elegantszych.Buty typu skate/adidas/glan odpada.Kolor najlepiej stonowany biały/czarny/brąz ale wrzucajcie też inne.Za pomoc soki

Gosia_p
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

romanpolan
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

tak tylko autorowi przytoczonego tematu chodzi o półbuty,a mi niekoniecznie-żeby były w miarę eleganckie...

Gosia_p
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 08:54       [zgłoszenie naruszenia]

na pierwszej stronie dałam 2 linki takich butów, więc zerknij

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Buty

Warto przeczytać: Sklep internetowy Bon prix- jak z jakoscia towaru? | Wella SP | Spodnie krótkie bojówki | męskie jeansy wcinające się w tyłek... | Jak się depilować aby ...? | Nowa Linia Zapachów | Usa sklepy on-line | Krawiec | spodenki - DIVISION SHORT | Sklep Scotch&Soda w Warszawie | Zarost | Czy to jest dobre na osiemnastkę ?? | 55dsl | Ralph Lauren | okulary przeciwsloneczne - jakie to ? | Utlenianie | subaru outbak | moda męska zasady v10 | ma zasady | Szukam pana Poznan | zazdrosc | magda | ekipa z warszawy sezon 3 | narozna nago | fotki dziewczyn | Kazimierz Dolny | fundacja | celebrites nude pics | pomidor | note 4 | izbie celnej | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.