FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 999 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Buty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Buty"   

romanpolan
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Szukam butów na wiosnę/lato/jesień takich bardziej elegantszych.Buty typu skate/adidas/glan odpada.Kolor najlepiej stonowany biały/czarny/brąz ale wrzucajcie też inne.Za pomoc soki

Gosia_p
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

romanpolan
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

tak tylko autorowi przytoczonego tematu chodzi o półbuty,a mi niekoniecznie-żeby były w miarę eleganckie...

Gosia_p
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 08:54       [zgłoszenie naruszenia]

na pierwszej stronie dałam 2 linki takich butów, więc zerknij

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Buty

Warto przeczytać: Krosty na plecach po goleniu:( | Kurtała (temat jakich wiele) | Buty Lacoste | Co za styl ?co dodacie ? | Buty o 1 nr za duze. | golenie - problem | Co to za but? | barwienie jeansu | Buty z językiem "na wierzchu" | Pościel lub materiał | Jakie buty wybrać ? | Kurtka na wiosne | SPA. O co z tym chodzi ? | przesmierdziałe buty | Deichmann-buty | Kurtka skórzana-jest/będzie modna? | damian | orzeszki | odżywki | używki | imprezy używki seks | imprezy | łukasz | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.