FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2807 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Buty do biegania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Buty do biegania"   

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 6 sierpień 2013 13:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tematów tego typu zapewne multum ale co chwile zmienia się oferta , ceny, więc nie zaszkodzi założyć nowego

Poszukuję butów do biegania, głównie drogi leśne (piasek, kamienie czasami) , szutrowe , czasem asfaltowe, więc nie żadne specjalistyczne nawierzchnie do biegania jak tartan

Biegałem sobie trochę 2 lata temu i rok temu , wtedy kupiłem też w decathlonie buty tego typu (to nie były dokladnie te, bo były przeznaczone nie tylko na bieznie ale bardzo podobne, nie moge ich znalezc) [http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-mskie-ekiden-indoor-id_8279250.html] bardzo lekkie , wygodne ,ale ta siatka na palcach mi cała popękała i obecnie nadają się juz do wyrzucenia.

Poszukuję czegoś z trochę wyzszej półki jakościowej /cenowej , ważne by nie było to takie tandetne jak powyższe ,ze po 1,5roku i uzywaniu ich moze z 80-90 razy buty nadają się do wyrzucenia bo nic nie zrobię z podziurawioną siatką.

Może coś z Asicsa ? najlepiej jakby było to dostępne w większych sklepach sportowych typu decathlon, intersport ,bo wolę zobaczyć buty na żywo, przymierzyć niż kupować przez neta.
Do Asicsa mam zaufanie bo mam od nich buty na halę (siatkówka) i są bardzo dobre ale niekoniecznie ograniczam się do tej firmy.

Może ktoś z bardziej doswiadczonych biegaczy będzie w stanie coś polecić i np. znajdzie to w ponizszej ofercie:
[http://www.decathlon.pl/C-621190-bieganie]
lub
[esklep.inter] sport.pl/pl/category/10551/sporty-bieganie-obuwie
(bez spacji)

z gory dzieki za wszelkie opinie

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-08-06 13:49:12

prosty chłopak

%-)

Znawca -

Coliber
 Wysłana - 6 sierpień 2013 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

ja od 2 lat śmigam w tych [1but.pl/reebok-realflex_optimal-j87971-30361] świetnie się w nich biega, stopa prawie w ogólnie nie odczuwa biegania i ładnie oddycha bo mają bardzo przewiewny materiał
jestem z nich zadowolony

Bozi nie ma.

phobeus
 Wysłana - 6 sierpień 2013 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

nike free run - nie ma nic lepszego!
nie dam linka,bo mi huiowo internet dziala.

OLcia w-w
 Wysłana - 7 sierpień 2013 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja polecam swoje bo sa mega lekkie, nie powalaja wygladem i wlasnie sie dowiedzialam ze sa meskie... :-/ no trudno...

cena jest niska i pewnie temu je wybralam, ale biegasz jak po chmurce. Jesli nie chcesz wydawac duzo kasy to te polecam, o pewnie inne koloery tez beda. W sklepie adika w polsce tez pewnie beda

[http://www.adidas.co.uk/men%27s-duramo-5-shoes/Q33523_590.html]

to je na piču .

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 7 sierpień 2013 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nike Free Run, Asicsy albo Mizuno

tak czy siak jesli chcesz powazniej podejsc do tematu to musisz udac sie do sklepu biegacza i zbadać stope i jej charakterystyke

[http://www.forpro.pl/aktualnosci?more=1253713112]

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2013-08-07 01:48:12

XXX

Ekspert -

tabcin
 Wysłana - 7 sierpień 2013 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Saucony, Brooks, New Balance, Mizuno

wodazkranu
 Wysłana - 7 sierpień 2013 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

tak czy siak jesli chcesz powazniej podejsc do tematu to musisz udac sie do sklepu biegacza i zbadać stope i jej charakterystyke

z ta charakterystyką to nie jest tak pieknie do końca. mimo wszystko warto się przejść do fachowego sklepu, na pewno coś doradzą.

cycling master

phimosis est a victo

INSOMNIA
 Wysłana - 7 sierpień 2013 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.runnersclub.pl/]
Polecam ich sklepy- w stacjonarnych mozna robić badanie stopy, czy masz neutralna, pronujaca, czy supinacja. Do tego ustal sobie, gdzie glownie biegasz i ile biegasz. Maja tez mega dobre promocje.

Plus nie zapomnij o podstawie- jesli duzo biegasz lepiej bierz wiekszego buta. Najlepiej sprawdza sie mierzenie wieczorem.

Z firm najlepsze asisc, nike, puma, mizuno i reebok. Konkretnego modelu chyba jednak nie ma, co polecac ze wzgledu na to, ze co dla mojej stopy jest dobre dla twojej moze sie nie sprawdzic.

Obecnie pume veris idcell na dluższe wybiegi plus wszystkie typy powierzchni- sprawdzaja sie zarowno na biezni, jak w terenie. Z siatka nic sie nie dzieje, tyl buta tez caly czas dobrze trzyma kostke, a biegam duzo. Także jezeli chodzi o sama marke to polecam.

INSOMNIA
 Wysłana - 7 sierpień 2013 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ważysz więcej niż przeciętny chart wyścigowy biegający maratony, to New Balance>>>>>> Cała reszta.

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 7 sierpień 2013 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za masę opcji i linków, Eclipse - juz kiedys mialem sprawdzać co z tą stopą ale w końcu zrezygnowałem bo nie znalazłem jakiegoś sklepu w Łodzi ,gdzie to mógłbym sprawdzić,a przede wszystkim dlatego, że ja to biegam zdecydowanie rekreacyjnie, a nie na poważnie.
Wiem też , że są buty pasujące do każdego rodzaju stopy np. któreś tam z asicsów i zapewne inne firmy też takowe mają.

Biegac bede max do 10km / do około 1h ciaglego biegu, obecnie jest to jeszcze sporo mniej, bo dopiero kilka razy mam za sobą po długiej przerwie
Miejsca biegów juz opisałem głownie lesne drogi ,wiec twarda ubita ziemia, czasem jakies kamyki , korzenie itp jak to w lasach + male kawalki asfaltowe raczej na dobiegniecie do glownej trasy biegu czyli lasu

Tego runnersclub w Łodzi nie ma, a raczej po innych miastach nie będę jezdzil by sprawdzac stope
zaraz sobie wszystko doczytam i posprawdzam

prosty chłopak

%-)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 sierpień 2013 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze mozesz popatrzec w jaki sposob niszczysz sobie buty albo zrobic test wodny:
[natural-born-runners.pl/Pronacja-czy-supinacja--cinfo-pol-26.html]

Zresztą zawsze można kupic buty neutralne. Sprawdzą się raczej dla każdego, zwlaszcza ze mowi sie o tym, ze te specjalne buty to pic na wode

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Buty do biegania

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jak bezpiecznie zrzucić? | Sensowny trening | gdzie biegac? | Ocena Treningu | tluszcz | -----------InSSSoooPAKERZY------------- 4 | co myślicie o tym treningu???? | Wesołych pakerów....Świąt znaczy się%) | Twoj ideał sylwetki | rozważania przy kawce o ginekomastii... | Chcę schudnąć 10 kg | jedzenie przed meczem | odnośnie działu..dupeczki..tematy i te sprawy | KREATYNA MONO Z TAURYNA | Szczęśliwego Nowego Roku 2008 !! | Suplementacja - moja | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | karima adebibe | olulu | femdom | domina | yaris | nibiru | prosaki | kara śmierci | kurdes | penilarge | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.