FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 807 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Buty i Gwarancja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Buty i Gwarancja"   

zydziorek
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 19:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem czy dobry temat, ale chyba ma cos wspolnego z Prawem:D

Kupiłem buty w Diverse, była akurat promocja i zostaly przecenione na ok 120zl

Po 3-4 miesiacach podeszwa sie odkleila i oddałem do reklamacji, sprzedawca mowil ze prawdopobnie nie beda do naprawy i mowi, ze zapewne dostane jakis "bon" tak to nazwe na cene za jaka kupiłem buty +20% gratis, ale mnie bardziej satysfakcjonuje gotowka, czy maja prawo odmowic mi oddania pieniedzy?

feerenc
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 19:29       [zgłoszenie naruszenia]

nie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Buty i Gwarancja

Warto przeczytać: Ciekawa sprawa ALLEGRO | Co mi grozi? | wplata na konto PILNE pytanie | Zepsuty odtwarzacz MP4 | nie mam prawa | Jaki zarzut i ew. kara? | Geodezja | Zwrot towaru | odszkodowanie z oc | Praca | umowa kupna-sprzedazy samochodu | PKO/CREDIT SUISSE Obligacji - fio PSO 50 | Rezygnacja ze stażu. | Ochrona dobr osobistych | strony internetowe albo dorazna pomoc | Prawa pracownika w razie choroby za granicą. | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | zagraniczne | co jemy | jezyk niemiecki | orgazm na antenie | wyzwanie piwne | sandra krm | pico | sowie | skurcze odbytu | bpd | nie mysleć | wrzuta | kopia świadectwa maturalnego | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.