FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11701 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Buty na zimę z nubuku - Jest w tym sprzeczność? Caterpillar... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Buty na zimę z nubuku - Jest w tym sprzeczność? Caterpillar..."   

Matrox19
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 01:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ktoś w jakimś poście wspomniał, że dobre na zimę są ACTIVE ALASKA lub CORAX. Z innego postu dowiedziałem się, że firma Caterpillar jest firmą bardzo solidną, jeśli chodzi o buty. Jak spojrzałem na buty tej firmy, to cholernie spodobały mi się one z wyglądu... Jest tylko jeden niuans... Są z nubuku. Z własnych doświadczeń wiem, że nubuk nie jest zbyt trwały - skóra gładka jest trwalsza, poza tym nubuk bez porównania gorzej się czyści. A przecież zimą buty są bardzo narażone na czynniki zewnętrzne, jak wilgoć, brud czy sól. Wygląd butów bardzo mi się podoba, ale kosztują powyżej 300 zł. Powiedźcie, czy warto je brać (bo np. nubuk tej firmy jest trwalszy niż inne nubuki), czy też na zimę jednak powinienem inwestować wyłącznie w buty ze skóry gładkiej?

EDIT: Czy ten, kto pisał, że buty Caterpillar są nie do zdarcia, miał na myśli to, że się przez kilka lat nie rozlecą, czy też może to, że przez kilka lat zachowają normalny wygląd? Mam nadzieję, że nie to pierwsze, bo co mi z tego, że przez trzy lata będę mógł w nich chodzić, jeśli nubuk będzie brzydko wyglądać już po trzech miesiącach.

Zmieniony przez - Matrox19 w dniu 2008-09-27 01:10:04

eselu
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam widze ze sa ze skory naturalnej
[1but.pl/tabid/289/productid/1405/default.aspx]

Oberyn
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nubuk jest bardzo dobrej jakości i jest wytrzymały. Moje Cat-y po poprzednim sezonie zimowym wygladają tak samo jak przed. Druga para zimowych Cat-ow wyglada tez dobrze - ma juz jakies 5 lat i jedyna rzecz, jaka sie zepsuła to urwana sznurówka .

Przy butach z nubuku musisz pamiętac po prostu o konserwacji odpowiednimi srodkami i wszystko powinno byc w jak najlepszym porzadku.

YoungBuck
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nubuk jest bardzo dobrej jakości i jest wytrzymały.

mam buty Pumy z takiej skory i z czystoscia jest tragedia. material bardzo cienki i strasznie szybko sie brudzi

- co tam u ciebie ryju ?
- aaa znowu mnie jakis frajer zagonił
- a to kórwa pjerdolona !!

Oberyn
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam buty Pumy z takiej skory i z czystoscia jest tragedia. material bardzo cienki i strasznie szybko sie brudzi

Miałem na mysli Cat-y.

Zmieniony przez - Oberyn w dniu 2008-09-27 14:18:48

INSOMNIA
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sprzecznosci, mam z 7 lat, nie maja uszkodzen, przetarc etc. Sa jak nowe, w miejscu zgiec sa jedynie drobne bruzdy. Nie wiem jaki nubuk stosuja takie firmy jak Puma, ale Cat porzadny.
Zreszta:
Galanteria z nubuku charakteryzuje się dużą wytrzymałością, twardością i grubością. Stosowany jest on do produkcji obuwia, odzieży (głównie spódnic i kurtek damskich), galanterii itp. Z nubuku wykonane są również podeszwy butów do tańca towarzyskiego.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-09-27 14:33:08

Matrox19
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli zmienię swoje poglądy co do nubuku... Mnie właśnie nubuk zawsze kojarzył się z większą elegancją, ale zarazem większą delikatnością na czynniki zewnętrzne. Miałem kiedyś buty z nubuku, też nie byle jakie, wytrzymały 3 lata (firma Adidas, cena aż 200 zł). Fakt, że wytrzymały długo, ale nubuk stracił swój świeży wygląd już o wiele wcześniej. Ale skoro mówicie, że z Caterpillarami jest inaczej, to się bardzo cieszę, bo buty tej firmy wyjątkowo mi się podobają...

coody
 Wysłana - 27 wrzesień 2008 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

I kup czarne - na zime najlepsze. Moje po 3 sezonie wygladaja praktycznie jak nowe, pomijajac brudna podeszwe ;)

Bardzo podobne do tych; [allegro.pl/item440004592_caterpillar_gamut_b_44_jesienne_za_kostke.html] tylko oblane guma na bokach (od podeszwy) na calej dlugosci, a nie tak jak tutaj - tylko w niektorych miejscach.

diggin

Znawca -

xeo151
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 12:33       [zgłoszenie naruszenia]

Każde buty są do zdracia, ale faktycznie CAT-y sa dość wytrzymałe ,solidne i warte swojej ceny.

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Buty na zimę z nubuku - Jest w tym sprzeczność? Caterpillar...

Warto przeczytać: Maszynka do trzydniowego zarostu | Podróbki E. Zegny??? | bluza Adidas-model | jak sie ubieracie ? przykładowe foto + opis | Jeansy - kroje. | Dobry fryzjer Zabrze | Dziura w jeansach | Gucci Pour Home | buty reklamacja | kilkudniowy zarost | help | BUTY koszykarskie biale! gdzie? | Szara koszula + czarny śledzik pasuje? | Perfumy | Co wybrac?? | Krem czy żel pod prysznic | wczesny wytrysk | laracoft | zabawa z mailami | gry na pc | figo fagot | Kiedys bedziemy szczesliwi | własny motyw | pieniądze w co inwestować | pieniądze | remont u żaby | ludzie bezdomni | karachan,org | zwrot auta | cd 2 | inso cd | evana | kontakt | siłownia hsf | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.