FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9152 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Buty (starsze modele) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Buty (starsze modele)"   

Jedi God
 Wysłana - 9 marzec 2007 10:48       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ludziska!!

powiedzcie mi, jak to jest z butami, które właścwie nie są już z nowej kolekcji - czy one automatycznie są "usuwane" czy da się je jeszcze gdzieś kupić? Chodzi mi głównie o stabile, a dokładniej:

[http://www.allegro.pl/item171908432_buty_stabil_adidas_rozmiar_42.html]

nie wierze, że są dostępne jedynie na allegro, ale przeszedłem już całe Katowice, Sosnowiec, Chorzów. I nic. Jest pełno fajnych butów(np. nowe modele nike, ale 300zł.... ehh)

Przy okazji - kojarzy ktoś stare modele Adidas Shark(chyba shark)??moge podesłać zdj, moje mają już z 8 lat i się nieźle trzymają. Widzieliście jeszcze gdzieś takie?

pozdrawiam

*nadworny rysownik

ONLY20
 Wysłana - 9 marzec 2007 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Takie STABILE w Lublinie w Butiku Adidasa w Realu widziałem, więc raczej można je dostać. A skoro piszesz, że w tych miastach nie ma takich butów, to dlaczego nie kupisz ich przez allegro ?

Jedi God
 Wysłana - 9 marzec 2007 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiem pytaniem na pytanie - ryzykowałbyś?
Multum osób zamawiających buty przez allegro nadziało się na podróby "tysiącletnie", do tego nie ma możliwości sprawdzenia/przymierzenia/ogólnie oglądnięcia butów. Oczywiście jest możliwość odesłania(nie u wszystkich) i zmiany rozmiaru, ale...

Lublin, cholera daleko, ale pociesza mnie fakt, że istnieją jeszcze takie

*nadworny rysownik

Optikboom
 Wysłana - 9 marzec 2007 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Te stabile z allegro to fake.

ONLY20
 Wysłana - 9 marzec 2007 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sam kupiłem już 2 pary butów na allegro od zaufanych sprzedawców moge Ci polecic strony : [www.futuresport.pl], [www.citysport.com.pl].

Oruniak
 Wysłana - 9 marzec 2007 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kupowalem a allegro buty tez Adidasa dokładnie model Daroga i jestem zadowolony ... z rozmiarem nie było problemu i nie było zadnych uszczrbków na burach wiec luz

...Moim Bogiem Jest Zielony Pan...Owiniety W Biały Szal...Nie Prowadz Z Nim Gadki...Tylko Go Pal...

mojzesz13
 Wysłana - 9 marzec 2007 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

te z allegro to smierdzom na kilometr podruba

masa musi byc

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 9 marzec 2007 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

a Ty mi śmierdzisz smarkatym szczylem

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Zioma.llo
 Wysłana - 9 marzec 2007 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

kupowałem Nike Grand Ave za 322zł i dostałem oryginalny produkt,który kosztował w sklepie 449zł.
Ja bym kupił przez allegro

MKD
POPEK MMA
 Wysłana - 9 marzec 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście jest możliwość odesłania(nie u wszystkich)

przy zakupach przez internet masz prawo przez 10 dni od odebrania zakupu odeslac je bez podania przyczyny, w oryginalnym opakowaniu i nie uzywane

i ta informacja musi sie znajdowac na stronie na ktorej dokonujesz zakupu, jak nie ma to sie automatycznie przedluza do 6mies

tak mi na wosie mowili

tiru riru

Znawca -

Jedi God
 Wysłana - 10 marzec 2007 15:00       [zgłoszenie naruszenia]

dzięki ludzie za odpowiedzi, dokonałem dzisiaj zakupu butów firmy Nike.
Niestety były chyba prawie wszystkie stabile poza tymi, które wpadły mi w oko Cóż, życie to same wyrzeczenia i boleści.

Pozdrawiam.
Sogi przyznane

*nadworny rysownik

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Buty (starsze modele)

Warto przeczytać: nowa moda %-) | Firmy PunkRockowe :-)) | Top 5 damskich... | koszule i spinki | Buty na zimę | Facet wg babeczek ;-) | Kobieta według facetow :) | Słynne domy mody i projektanci | Buty- Sportowe | Co jest ukryte w kosmetykach | Zatyczka | Modelki | buty na zimie dla goscia | Koszmarne ubrania | krótkie fryzurki | Kurtka moro | wioślarstwo | nastolatek | rzeczy satanistyczne | odwyk narkotykowy | powstanie warszawskie | gangbang | sex trójkąt | żele intymne | żele intymne | ART syndrom | koniki polne | rodziców | łysa | bijatyka | wykład | VIN GAZELA | życie pozaziemskie | jak kogos nasraszyc | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.