FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2399 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedyś chłopakiem albo też dziewczyną"ku  
pokrzepieniu serc"?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedyś chłopakiem albo też dziewczyną"ku pokrzepieniu serc"??"   

Vito C.
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 09:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Na wakcjach mialem taka sytuacje,zwiazalem sie z dziewczyna ktora wczesniej zerwala z chlopakiem,nawet nie spodziewalem sie ze jestem takim cukiereczkiem na pocieszenie.Wiadomo wszystko musialo sie skonczyc chociaz bylo bardzo fajnie.Czy byliscie w takiej sytuacji??

anetej
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

to niekoniecznie musiało tak być, ze byłeś tylko "na pocieszenie"..moshe po prostu nie było między Wami tej chemii..a ta dziewczyna dopiero po pewnym czasie to zrozumiała..

no a jesli jednak laska postapiła tak jak napisałeś to eh...niestety tak się zdaza.. dziewczyny po wczesniejszym nieudanym zwiazku czesto szukają ukojenia w innym chłopaku co raczej nigdy nie kończy się szczęśliwie..

mo0niskaa
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja po nieszczęśliwym związku na pewno nie szukałabym takiego "pocieszyciela". Poprostu można zbyt dużą nadzieję komuś zrobić. To trochę nie fair..

Vito C.
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

Moze poprostu nie pasowalismy do siebie,to fakt.Ona byla bardziej nastawiona na imprezy non stop a ja do czegos takiej nie pasuje.Imprezki ok.Kameralnie w gr4onie przyajciol,ok ale nie disco.Szczerze nie bardzo lubie chodzic.Chcialem z nia spedzac jak najwiecej czasu ale niena disco.Wycieczki i jakies inne wypady ale disco to nie dla mnie.Po mnie miala jeszcze 2 haha w ciagu moze i wrocila do bylego.Zycze jej powodzenia.

Zawodny
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

na wakacjach jak bylem mloszy to na obozach widzialem ze sobie laski znajduja chlopakow do konca obozu i wszystko

wixa:-}

Znawca -

mavachi
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

jak było fajnie to czym sie przejmujesz?? bo nie wiem...
było minęło i tyle.
takie życie, a coś sie mi wydaje i tak jej już nigdy więcej nie zobaczysz więc może tylko o to jej chodziło;

gdzie ja trafiłem??

tig215
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

mi w wakacje sie trafila panienka, ktora miala chlopa ale potrzebowala jakiegos na miejscu. na szczescie trzeciego dnia upilismy sie tak ze wzielo ja na szczerosc i mi powiedziala co jej na sercu lezy. tez wesolo, co?
ale nei zaluje. przynajmniej czegos sie nauczylem

Vito C.
 Wysłana - 26 kwiecień 2005 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wesolo,fakt.

frendzlak
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

wakacje to w ogóle fajny czas na poznawanie dziewczyn i zawieranie krótkich, niezobowiązujących znajomości, bo o to chodzi: poznac, pobujać się, fajnie spedzić czas i wrócić do siebie... nic poważnego bo w wakacje to według mnie trzeba się wyluzować na tyle na ile to jest mozliwe (byle nie bardziej:)) I w ogóle jest co wspominać - jak sobie przypomne jak na obozach zdobywałem swoje pierwsze doświadczenia seksualne, paliłem pierwsze fajki i piłem pierwsze Byki, Tury czy inne Leśne owoce to od razu banan na mordzie:) hehe, fajnie było i o to chodzi!

Raptor10
 Wysłana - 28 kwiecień 2005 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Vito C dam ci soga bo wkoncu jest jakiś taki drugi człowiek :D jak ja hehe

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

RA1NM4N
 Wysłana - 28 kwiecień 2005 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

frendzlak, egzakli, sog :) wakacyjna przygoda jest fajna byleby nie trwała dłużej niż wakacje

[Death is the only way out...]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedyś chłopakiem albo też dziewczyną"ku pokrzepieniu serc"??

Strony: 1 2