FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

actiVe
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

wy normalnie jestescie chorzy wszyscy

Do agencji sie idzie tlyko i wylacnzie po to aby zaspokoic swoje fizjologiczne potrzeby proste ja nie widze nic w tym nic nienormalnego po to to stworzono :) ten kto ma kase idzie i jest zadowolony ten kto nie ma kasy ma problem ale nie o to chodzi

Ktos pisal ze idzie sie na latwizne z tym LOL z czym? jaka latwizne? nie czaje hehe tutaj przeciez chodzi o zaspokojenie swoich potrzeb i tyle nie czaje tej latwizny to ma byc przyjemnosc ten kto ma kase niech korzysta jak mu sie to podoba

To tak jak by koles byl spragniony na pustyni i zamiast pic wode ze studni jaka znajdzie w oazie bedzie szukal sklepu a tam wody arctic ? bo co jak siegnie po wode do studni pojdzie na latwizne? to jest smieszne ;)

popieram rafe--> czlowiek po prostu robi to na co ma ochote i tak trzymac !! SoG

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-12-25 17:14:53

SFD Team

Eyden
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwie po tym co napisał przedmówca (raf20) zastanowiłem się jak sprawa wygląda od drugiej strony tj. Ile z ceny którą płaci klient dostaje dziewczyna a ile zagarnia alfons i w ogóle jak to wygląda od technicznej strony... w zasadzie nie wnikałem w to nigdy, bo mnie to mało interesowało...
...
ale przypomniało mi się też, że w bloku u mnie kiedyś w drugiej klatce była 'agencja' na parterze w wynajętym mieszkaniu, ale dziewczyny były słabe (z wyglądu) i widać zaniedbane... co jakiś czas podjeżdzał furą fagas i odbierał kase... długo to nie trwało, bo sąsiedzi z drugiej klatki mieli dość dzwonienia na ich domofony "ja do agencji.." ...

Zmieniony przez - Eyden w dniu 2005-12-25 17:18:23

eyden.

raf20
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

laski maja u kumpla od 4000 do 6000zł za miesiac,starczy na kosmetyki:-%

Eyden
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

No na 'waciki' na pewno...

eyden.

raf20
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak wspomniał actiVe jak ma siano to mozna isc nie ma w tym nic złego,chyba ,ze w tym czasie jest sie w zwiazku.Prawda jest taka ze chodzi najwiecej mlodzierzy od 18 do 25 roku zycia,seniorzy tez sie trafiaja najstarszy mial z wygladu ponad 60-dych ,niezla z niego byla pompa,ale podołał młodej hehe.

Eska
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi najwiecej mlodzierzy od 18 do 25 roku zycia

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Eyden
 Wysłana - 25 grudzień 2005 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

lepsze było :

najstarszy mial z wygladu ponad 60-dych ,niezla z niego byla pompa,ale podołał młodej hehe

60-dych ... 600 lat

Stary człowiek i może...

Zmieniony przez - Eyden w dniu 2005-12-25 17:46:14

eyden.

VLAD.IV
 Wysłana - 25 grudzień 2005 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ktos pisal ze idzie sie na latwizne z tym LOL z czym? jaka latwizne? nie czaje hehe tutaj przeciez chodzi o zaspokojenie swoich potrzeb i tyle nie czaje tej latwizny to ma byc przyjemnosc ten kto ma kase niech korzysta jak mu sie to podoba

Widzisz... nawet nie rozumiesz tego o czym piszę...
z czym na latwizne? z tym, ze - nie musisz sie o nic starac, nie musisz byc dla laski mily, nie musisz sie z nią umawaic, nie musisz o nią zabiegac... placisz i robisz swoje....
A konkluzja, stwierdzająca, ze korzystanie z uslug prostytutek sprowadza sie do posiadania lub nieposiadania kasy...
jest żenujący i kompromitujący

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 25 grudzień 2005 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

uczepiliście się tego czy to jest dobre czy nie. A temat był o wrażeniach z pobytu i "spotkania koleżanek do towarzystwa".

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 25 grudzień 2005 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ty karierę dalej rób w SEX'ie, na koncie przecież już trzy wypady do burdelu...
Swoją drogą dyskusja z Tobą zaczyna być jałowa...

Kariere to ja robie poza internetem. Forum jest dla mnie tylko rozrywka na wieczor lub w przerwach w pracy.

Zal mi ciebie, ze jestes taki ograniczony i nie stac cie na tolerancje. Wspolczuje twojej dziewczynie nawet jesli jej nazwisko konczy sie na *.jpg bo takiego nedzarza nie moglbym sluchac nawet przez 10 minut a co dopiero przez cale zycie, a jalowe to moga byc conajwyzej twoje plony jesli dalej czas przeznaczony na oranie pola bedziesz pozytkowal w internecie

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27