FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 50063 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

LukRecJa
 Wysłana - 26 grudzień 2005 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

Że jak? Że niby nie mam powodu?

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no - taki powazny post

A ja spytam, tych wszystkich abonentow burdelowych... o taka sytuacje..
Skoro w agencjach do ktorych chodzicie, pracuja same ekskluzywne laski... ktore bardzo szanujecie, nie traktujecie jak zwirzeta... i wogole w zasadzie prowadzicie dzialalnosc filantropijną niemalże, wspomagajac te ekskluzywne studentki w zdobywaniu srodow na edukacje....
Wiecej nawet - jestescie jak Słowacki co "niosł oświaty kaganiec"...
To macie powiedzym 28-30 lat... spotykacie fajną babke po studiach... pracuje w jakiejs firmie... zaczynacie sie spotykac, jest milo, myslicie o czyms powaznym...
Na jednej z imprez, na ktore idziecie razem, ktorys z kumpli, juz ostro podpity nagle mowi... "o kurde stary, ja te Twoja Malgoske to mialem chyba z 10 razy i loda to tak robila, ze az mi przescieradlo obcegami z tylka wyjmowali"....
... jak widzicie wasza przyszlosc z tą panią? Przeciez macie szacunek do pracownic agencji?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

actiVe
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad Ci co pracuja w agencji mowie o agencjach na poziomie sa normlanie zatrudnieni pracuja jak kazdy z nas to jest ich robota a jaka to nie nam to oceniac ponoc jest przyslowie zadna praca nie chanbi! jak Ci sie nie podoba to nie komentuj tak

Moze nie ulozylo sie w zyciu tym kobietom mzoe taka droge wybraly niech robia co chca jak im to sprawia radosc
ty bys sie z taka nie zwiazal co wykonuje taki zawod. drugi bedzie w to wbijal bo zrozumie ze to jej praca i nie bedzie sie kierowal wielkoscia rozepchanej dziury na dupie, a uczuciem

Nie twierdze ze tak jest ale tak moze byc ze jednak sa normalne kobiety pracujace w agencji ktore maja rodzine i zyja dobrze!!!

widze ze nie szanujesz tych ludzi a swiadcza o tym Twoje ostatnie 2 zdania

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-12-26 10:09:07

SFD Team

rafee
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Podobno milosc nie zna granic. Jak kiedys bede w takiej sytuacji to ci powiem co postanowilem bo gdybac nie ma co

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Czlowieku... Active - naćpałes sie? Jaką frajde?
Jezeli babce sprawia frajde, dawanie dupy byle komu za pieniądze... tzn ze jest szmatą... SZMATĄ - rozumiesz? Nikt, o akceptowalnym w naszym kręgu kulturowym systemie wartosci, nie daje dupy byle komu, tylko dlatego ze za to mu sie zaplaci... z wlasnej nieprzymuszonej woli... dlatego jesli to robi - to OCZYWISCIE, ze nie mam za grosz szacunku dla takich...
Szacunek? O czym Ty mowisz? O szacunku dla 20 latki, ktora łyka sperme faceta, mogacego byc jej ojcem, dlatego, ze zaplacil jej 200 zl?

Co innego z takimi ktore są po prostu zmuszone, bo nie maja za co żyć... ale w tym wypadku, nie ma w tym nic piekne i wznioslego... tylko po prostu upodlenie z koniecznosci... żal mi ich, i takich nie nazwe szmatami, po prostu zycie tak im sie ulozylo...
Okrywasz ewidentne *****stwo nimbem jakiejs ideaologii, ktora jest tak naciagana, jak prezerwatywa na lufe od czołgu... - pęknie zawsze chocbys nie wiem jak sie oszukiwal...

Ps z rafeem skonczylem rozmowe na ten temat, bo ma swoje zdanie, przedstawia sensowne argumenty, z ktorymi ja sie nie zgadzam, ale to jego swiatopoglad... i przede wszystkim nie wali takich smutków jak Active

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma lykania spermy w burdelach. Poza tym w wiekszosci sa to kobiety, ktore nie maja wyksztalcenia lub ich wyksztalcenie nie pozwala na godne zycie. Przewaznie sa to samotne matki, a wyzywic ubrac i wyslac do szkoly dzieciaka to nie takie male pieniadze

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

podalem specjalnie drastyczny przyklad...
I napisalem, ze jesli ktos jest zmuszony, to ok...
Ale dla mnie studentka, ktora daje dupy po to by miec na drogie kosmetyki i ciuchy, a tak wogole to ma za co zyc, bo dostaje kase na utrzymanie od rodzicow... jest SZMATĄ..

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-26 10:31:22

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma lykania spermy w burdelach.

Jest Przynajmniej w Warszawie.

Poza tym to dyskusja nie ma sensu, bo nikt swojego zdania nie zmieni

Co do pytania Vlada tylko, z tym związkiem z byłą/aktualną prostytutką: nie umiem odpowiedzieć, nie miałem takich doświadczeń, a zgadywanie w ciemno czy zabawa w proroka nie ma sensu.

I cieszę się, że nie jestem kanalia

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

no tak... następny abonent
jak kazdy PiSowiec

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -