FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

mhm
... tradycyjne wartosci katolickie i poszanowanie rodziny, wymagaja takich doswiadczen - ja to rozumiem

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie jestem katolikiem
Poza tym jest różnica między żonatym w agencji, a kawalerem w agencji Jestem przeciw zdradzie, nie przeciw stosunkom seksualnym. Nie jestem nawet przeciw kopulacji homoseksualistów, byleby nie zmuszali mnie do oglądania tego ani nie chcieli udawać małżeństwa
Proszę mi nic nie wpierać

"Nie jestem władcą waszych sumień"

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

actiVe
 Wysłana - 26 grudzień 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

ale Ty sie Vlad podniecasz.. .. masz takie zdanie o tym i tyle, wysluchalem, ale jakos mnnie Twoje zdanie nie obchodzi ja mam swoje zdanie i tyle, podkreslam ze napewno nie zwiazal bym sie z taka osoba ale to co robia to ich sprawa dla Ciebie sa szmatami ok ale zachowaj to dla Siebie bo Ty teraz robisz z Siebie wielkiego "moraliste" za dyche

ja do tego podchodze z dystansem niech robia co chca ich sprawa(pomijam przymuszanie bo to jzu jest przestepstwo) i szanuje ich decyzje ale besztac nie masz prawa nikogo Moralisto

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-12-26 10:59:44

SFD Team

Daer
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

A ja myślałem, że to ja jestem (byłem?) główny forumowy moralista

Active, poczytaj posty Vlada i Rafeego - zobaczysz, że tu nie chodzi o krytykę samego korzystania z takich usług, tylko tłumaczenia/powodów.. No nie umiem bardziej łopatologicznie wyjaśnić

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Bynajmniej nie uważam rafee 'ego za kanalię ...
Wyraziłem swoje zdanie na ten temat, a on zaczął mnie szykanować - bo kto nie chodzi do burdelu to nie jest gość i znaczy że nie ma kasy...
Jeżeli chce, to niech chodzi, mamy skrajnie różne poglądy i każdy z nas powinien to uszanować.
A poniosło mnie może trochę, bo odniosłem wrażenie, że rafee pisząc o "prześcieradle" czy innych rewelacjach mało razem z krzesłem nie podskoczył w górę, tak go to fascynuje...

Ale zostawmy to...

Odnosząc się do posta powyżej - dla studentów są środki pomocy materialnej - przez stypendia naukowe, socjalne, na wyżywienie, zapomogi i wiele innych - nie trzeba dawać dupy żeby mieć pieniądze na studiach...

eyden.

LukRecJa
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Active: Natomiast każdy chyba ma zdanie do wyrażenia swojej opinii...
Jeśli są wśród nas urażone prostytutki to jest możliwość złożenia skargi w administracji.

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2005-12-26 11:04:13

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

active - jezeli nie zrozumiales do tej pory, na czym polega forum dyskusyjne, to wyjasnie Ci, ze na DYSKUSJI, czyli przedstawianiu poglądow... jezeli są one sprzeczne, to jest to polemika...
I nie mam najmniejszego zamiaru zachowywac dla sibie tego co mysle... jak rowniez nie krytykuje tych ktorzy mysla inaczej i korzystaja z tych uslug...
Natomiast skrytykuje osoby ktore postepuja niezgodnie z mymi przkonaniami - czytaj - mlode dupy ktore robia laske za 200 zl zeby kupic sobie najnowsze Kenzo w Sephorze... a potem spotykaja sie ze swoim chlopakiem i udaja ze jest cool...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-26 11:05:32

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli są one sprzeczne - VLAD - nie to, że się czepiam, ale poglądy nie mogą być sprzeczne, no bo z czym ? Mogą być różne, skrajne, rozbieżne... bo ile ludzi tyle poglądów...

eyden.

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

I Active - po co wogole bawisz sie w to forum, skoro nie interesuja Cie poglady innych?
Ubisz dyskusje prowadzone w konwencji słodziutkiego przytakiwania sobie nawzajem i kadzenia jeden drugiemu?
To z polemik rodzą sie najciekawsze spostrzezenia

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Czepiasz sie wlasnie - sprzeczne z pogladami mego adwersarza - jezeli ja uwazam, ze słon jest maly, a Ty, ze slon jest duzy... to nasze poglady na wielkosc slonia są sprzeczne

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-26 11:11:23

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27