FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 50063 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

Daer
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

Skojarzył mi się dowcip usłyszany niedawno:

Rozmawia dwóch kolegów:
- Słuchaj, ja nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale spałem z Twoją żoną..
- No i co?
- No stary, słuchaj, ja nie wiem jak Ci to powiedzieć.. Cały blok sypia z Twoją żoną..
- No i co?
- No kurde, stary, nie chciałem Ci tego mówić, ale cąłe miasto z nią sypia, ****i się z każdym kogo zobaczy!
- No i co?
- No jak to co? Nie rozumiesz, że Twoja żona jest szmatą, że powinieneś się rozwieść??!!
- No i po co..? Mam stać w kolejce?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Reizigher
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Kazdy tutaj ma racje. Ci co nie chodza po prostu nie odczuwaja takiej potrzeby, maja stala partnerke, badz po prostu nie chca ze wzg. na religie, pieniadze... .

Druga strona chodzi, bo lubi i chce, albo z nudow ok.... ich sprawa, byleby uwazali na zdrowie fizyczne i psychiczne i ... zeby to nie byl zamiennik do konca zycia.

Ich bin gegen den Krieg.

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mam stalej partnerki aktualnie, religia nie wchodzi w gre... pieniadze... hehe...

A i tak nie pojde i tyle

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Reizigher
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

No ja tez nie pojde mam swoj honor i pewne zasady. Kiedys sobie po prostu przyrzeklem, ze tylko stala partnerka i nic pozatym.

Analizujac sytuacje, nie czulbym sie dobrze, gdyby na przyklad moja ew. przyszla zona miala za soba ilus tam partnerow, gdzie zona byla w przeszlosci na kazde zawolanie panow.

Po drugie nieswojo bym sie czul gdyby na przyklad moja aktualna kobieta korzystala np. z meskich prostytytek, bo to moze dzialac w obie strony. Sex to sex, to zwierzecy instynkt, nas od zwierzat roznia pewne rzeczy i tak jak np. w nauce czlowiek zrobil wielkie sukcesy, zwierzeta nic, tak w sexie rowniez, czlowiek ma pewien stopien ewolucji wyzszy od malpy czy psa i po prostu wie co to kolacja przy swiecach, wspolny zachod slonca, ukochana osoba przy boku, albo lezaca na torsie wtulona we wlosy na klatce , tego sie nie da opisac ... .

Zmieniony przez - Reizigher w dniu 2005-12-26 11:32:00

Ich bin gegen den Krieg.

rafee
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

Wyraziłem swoje zdanie na ten temat, a on zaczął mnie szykanować - bo kto nie chodzi do burdelu to nie jest gość i znaczy że nie ma kasy...
No i wszystko jasne. Dyskusja z analfabeta nie ma sensu. Pokaz mi palcem gdzie napisalem "kto nie chodzi do burdelu to nie jest gość i znaczy że nie ma kasy..."

Jeżeli chce, to niech chodzi, mamy skrajnie różne poglądy i każdy z nas powinien to uszanować.
Jakos ci to szanowanie nie wychodzi od samego poczatku

A poniosło mnie może trochę, bo odniosłem wrażenie, że rafee pisząc o "prześcieradle" czy innych rewelacjach mało razem z krzesłem nie podskoczył w górę, tak go to fascynuje...
W zyciu nie czytalem bardziej zenujacego wytlumaczenia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

A i tak nie pojde i tyle ... ja tak samo i o tym cały czas mówiłem...

sex to sex, to zwierzecy instynkt... ... i zaraz posądzą Cię o skłonności zoofilskie...

eyden.

VLAD.IV
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

A poniosło mnie może trochę, bo odniosłem wrażenie, że rafee pisząc o "prześcieradle" czy innych rewelacjach mało razem z krzesłem nie podskoczył w górę, tak go to fascynuje...

jak rafee

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 26 grudzień 2005 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

"kto nie chodzi do burdelu to nie jest gość i znaczy że nie ma kasy..." - analfabętą jesteś Ty!
Celowo nie użyłem cudzysłowia , tylko podsumowałem Twoje dotychczasowe wypowiedzi, ale jesteś tak zaaferowany chęcią dosrania czegokolwiek, że nawet nie baczysz na formę...

Jakos ci to szanowanie nie wychodzi od samego poczatku - pierwszy kamień rzuciłeś Ty...

W zyciu nie czytalem bardziej zenujacego wytlumaczenia - żenujące to są wypowiedzi w stylu "prześcieradła" ... może kogoś śmieszą, ale są żenujące!

eyden.

Eyden
 Wysłana - 26 grudzień 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jestem teraz ten zły i żenujący, bo ośmieliłem się skrytykować chodzenie do burdelu - nie konkretną osobę!
W dodatku pół-żartem pół-serio cytatem z filmu "Poranek Kojota" - "" jestem za młody i za piękny, żeby za to płacić "

Ale oczywiście rafee musiał wziąć to bardzo do siebie.

eyden.

actiVe
 Wysłana - 26 grudzień 2005 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad dalej stwierdzam ze nie doszedles do tego o co mi chodzi po prostu obrazasz osoby ktore to robia wyzywasz je od szmat kultury troche , co z tego ze tutaj nie ma prostytutek sam fakt i tlyko o to mi chodzi poglady swoje wypadaloby wyrazac je kulturalnie na tym wlasnie polega polemika, podczas dyskusji czesto jak mowisz kontrowersyjnej ale na odpowiednim poziomie kultury

jak mzoesz je wyzywac od szmat niktore moze nimi sa ale jest procent daje sobie glowe uciac ze robia to bo nie maja tak slodko jak ty w zyciu nie maja pieniedzy na chleb lapia sie byle czego aby dorobic taka jest rzeczywistosc jakiegos procenta tych osob ktore obrazasz

po prostu zachowaj to dla Siebie , bo nawet jesli obrazasz jeden procent tych kobiet swoja dyskusja, ktore faktycznie maja ciezko w zyciu i musialy sie posunac do takeigo stopnia aby robic to co robia jestes dla mnie zerem bez szacunku

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-12-26 13:37:44

SFD Team

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27