FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

macpryw
 Wysłana - 22 grudzień 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylem ale to bylem pijany mocno i xtc i to bylo po melanzu i tam pozniej w takich samych okolicznosciach zdarzylonsie drugi raz.
Tak na trzezwo to bym nigdy nie poszedl bo lipa straszna ale po melanzu jakos tak wyszlo.
W kazdym razie nie ma tam nic rewalacyjnego.
Za drugim razem to bylem w taki stanie ze jak stanelo 7 dziwek przed nami z numerkami i mielismy wybrac jakas to ja mowie 3 a kolega ze 5 i jie doszlismy do zgdonosci a ja widzialem tylko ze wszystkie byly blondynki a dalej mgła.
A znam takich co na trzrwo chodza ale to lipa .

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

INSOMNIA
 Wysłana - 22 grudzień 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

"Jednak z drugiej strony bałbym sie chorób więc sobie odpuszczę."

100x mniej boje sie sie dziewczyny z dobrej agencji, niz kolezanek napotkanych na dyskotece. To jest ich praca, doskonale wiedza czym to grozi, a ze w gre nie wchodza emocje to dziewczyny bardzo dbaja o zabezpieczenie, bez tego nic sie nie odbywa, nie ma calowania i.t.p., praktycznie nie ma zadnego kontaktu poza dotykiem.

Reizigher
 Wysłana - 22 grudzień 2005 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Lipa z dziwkami, nie ma tutaj uczuc tylko mechaniczny seks. Ale... jak ktos ma byc dozywotnim prawiczkiem, to niech sie przejdzie (i modli zeby czegos nie zlapal, bo nie wierze w 100% bezpieczenstwo, a badania robione nie wiadomo co ile miechow, nawet moze se mowic ze robi co tydzien, jak w Polsce takie sa rozne afery, czemu dziwka ma byc uczciwa wobec klienta).

Pozatym moj kolega, chodzil kiedys do takich przybytkow, teraz juz przestal, mowil mi, ze na pierwszy rzut oka panienka wyglada w porzadku, ot. zwykla dziewczyna, ktora po prostu lubu seks i pracuje w agencji, ale mowi mi, ze wiekszosc z nich to psychiczne wraki, opowiadal, ze dziewczyny sie zalily ze klienci, wlasciciele agencji po prostu czasem je bija, obrazaja, jesli sa pod wplywem alkoholu, czasami sa traktowane naprawde zle, kiedys wzial jedna dziewczyne, mloda 20 lat, i mowi, ze dziewczyna miala na calym praktycznie brzuchu szwy od noza, wiec naprawde, ja bym nie mogl. :-/

Zmieniony przez - Reizigher w dniu 2005-12-22 12:38:16

Ich bin gegen den Krieg.

ness666
 Wysłana - 22 grudzień 2005 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie dzieki! burdel ma mna osiedlu..kazda tu stoi pod klatkami i sie puszcza...

Eyden
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Podzielam zdanie VLAD'a - "jestem za młody i za piękny, żeby za to płacić" ...

eyden.

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

seba5700 ma racje , ja bylem ostatnio z dwoma kumplami.Zadzwonili do mnie z baru czy nie zawioze ich do miasta, w trakcie jazdy oswiadczyli mi, ze jedziemy do burdelu nie protestowalem. Pojechalismy do centrum Łodzi w na ulice odchodzaca od ul. piotrkowskiej.( adresu nie podam z wiadomych wzgledow)Wejchalismy do obskurnej bramy, dzrzwi otworzyl nam bramkarz, widac bylo, ze ciezko zaspany( byla 12 w nocy ), weszlismy do pomieszczenia a'la salon-kuchnia. Bylo to srodek tygodnia wiec panie byly tylko 3, w weekend podobno jest ich 6-7 niewazne.Jeden z kumpli wzial blondynke 25 lat nawet fajna, bardzo bezposrednia, drugi wziol opalana brunetke w okularach okolo 20 lat, jak na nia patrzylem to nie moglem skumac jak taka fajna dziewczyna moze dawac dupy komu popadnie, kto ma hajs.Ja nie skorzystałem z uslug z prostego powodu zostala mi tylko gruba berta.
Co do hignieny dziewczyn tam pracujacych to przed kazdym klientem biora prysznic tak jak klient oczywiscie, posciel tez jest zmieniana po kazdym kliencie.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja byłem.... zamawialem striptease na kumpla 18stkę (nie byłem sam i nie był to mój pomysł). Jeśli chodzi o korzystanie z usług takich agencji to nie mam zamiaru płacić za sex w innej formie niż kolacja, kino, prezenty

Baryla_27
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

...do niedawna , mialem laske ktora w lozku lubila byc traktowana jak dziwka , doslownie jak dziwka . Mi to nie przeszkadzalo i bylo cool . Pozdro.

F0rest
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez bylem w burdelu ale to jak przyjechalem z usa i mialem troche na rospuste No i zgadzam sie że to są psychiczne wraki dziwka pytala mie sie co 5 min czy niemam białego ,uzaleznione dziewczyny

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

shineonyou
 Wysłana - 22 grudzień 2005 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

jakbym byla facetem i stac mnie byloby na dziwke
to bym sobie wziela taka z wyzszej polki
ktora na wjezdzie aids test pokazuje jesli wymagasz( aktualny)
ktora dobrze wyglada, ladnie pachnie, i wogole zeby nie myslec ze na koncu trzeba zaplacic

m,,m

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27