FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 1 luty 2006 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s life is brutal po za tym j/w

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 1 luty 2006 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

Kwestia wyboru.Mnie burdele nie przekonują..Nie wiem czy chciałbym płacic za quasi-sex spłycony do poziomu włoż-wyjmij.Seks bez uczuc z przypadkową osobą to nie dla mnie.Ale nie ganie nikogo za korzystanie z usług prostytutek.Mam nawet znajomego, ktory robi to tylko z dziwkami bo nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny.Mam tez znajomych ktorzy swoj pierwszy raz przezyli z prostytutka(ja tez miałem wtedy okazje za darmo przezyc swoj pierwszy raz z dziwka ale nie skorzystałem),ale dla mnie to smutne,ze beda w pamieci nosić swoj pierwszy raz tak przeżyty.Przeciez to nie zawody kto szybciej ma to za sobą.

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 1 luty 2006 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

W Amsterdamie, poszedlem pod namowami. Bylem wtedy bardzo podatny na sugestie Właściwie to nic specjalnego oprocz cienszego portfela

Znawca -

yOyO_
 Wysłana - 1 luty 2006 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

hm.. ja nie bylem w burdelu i nie chce tam byc a jak tam ktos napisal .. ze jak ma byc prawiczkiem do konca zycia . hm.. ja np wolalbym se walic codziennie niz isc do burdelu to jest ponizenie dla chlopaka .. idzie do burdelu bo nie moze trafic na tak odziewczyne z ktoro bedzie dazyl swoje zycie i nie bedzie uprawial sexu.. hm wiem moze t ozabrzmialo jak ja bym chodzil z dziewczyno tylko po to zeby uprawiac z nia sex a wcale tak nie jest .. poprostu mysle ze nie potrzebnie ktos wymyslil takie cos jak dziwka chodzi mi o to ze nie potrzebnie panie lekkich obyczajow staly sie tym kim sie staly przez to jest wiecej przypadkow zachorowan na AIDS .. .. BURDEL ... NIGDY TAM NIE WCHODZ .. JA NIE WEJDE NIGDY W ZYCIU !!

Módl Się Do Boga A Może Cię Wysłucha i Spełni Twój Najskrtszy Sen ...

=( =(

Zzz....
 Wysłana - 1 luty 2006 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

niezle wyznania jak na 10-cio latka

Znawca -

yOyO_
 Wysłana - 1 luty 2006 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

haha 10 ?? juz mam 16 ;]

Módl Się Do Boga A Może Cię Wysłucha i Spełni Twój Najskrtszy Sen ...

=( =(

Zzz....
 Wysłana - 2 luty 2006 06:54      [zgłoszenie naruszenia]

gratuluje

Znawca -

rafee
 Wysłana - 2 luty 2006 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

jak ma byc prawiczkiem do konca zycia . hm.. ja np wolalbym se walic codziennie niz isc do burdelu to jest ponizenie dla chlopaka .. idzie do burdelu bo nie moze trafic na tak odziewczyne z ktoro bedzie dazyl swoje zycie i nie bedzie uprawial sexu..

Szczerze ? Dla mnie o wiele bardziej zalosnym czlowiekiem jest taki co siedzi w domu i wali gruche.

Poza tym do burdelu nie chodzi dlatego, ze nie mozna sobie znalezc kobiety. Czesto spotkania firmowe organizowane sa wlasnie w "salonach odnowy biologicznej".Wsrod ludzi starszych jest to traktowane na podobnych zasadach jak chociazby wyjazd do Aquaparku dla dzieci.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

sonia_luv
 Wysłana - 2 luty 2006 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

a ja na sylwestra była w burdelu i bylo gicio

Kocham kwiatki

rafee
 Wysłana - 2 luty 2006 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

W pracy ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27