FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

krytykant
 Wysłana - 15 luty 2006 20:28     
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt7 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 15 luty 2006 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

czytam tu ze laski sie nie liżą, to troche mnie znieczęca, bo poruchac to ja se rączkowską moge

haha,widocznie nigdy w zyciu zes sie nie całował ze tak cie to zniecheca,zreszta kto chciałby sie lizac z laska ktorej usta po całym dniu pracy były pełne grzybów(co z tego ze guma)jak koszyk po leśnych zbiorach

Znawca -

krytykant
 Wysłana - 15 luty 2006 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

ktorej usta po całym dniu pracy były pełne grzybów

pomyliło ci sie pewnie z paniami pod wyszkowem

co do mnie to nie jestem zbuntowanym walcotrzepem, ktory wsadziłby rure w płot aby było dobrze, qrwa mialem stala partnerke przez 2 lata i nigdy bym nie pomyslał o zdradzie, do dobra z jakies 5 razy sie zdarzylo, ale nie pieprzyłem innej nigdy, była moją jedyną, a jako ze pracuje w firmie ochroniarskiej to umówiłem sie z kumplami ze pojedziemy na laseczki, moge ich sie zapytac ale do roboty ide dopiero w sobote, a chciałbym cos sie dowiedziec jak to wyglada i wogle ocb, a wy wszyscy tu qrwa o jakichs uczuciach, dajcie na luuzzz ot jest burdel a nie pokój zwierzeń, wiec gadać co i jak od wejscia do wyjscia, a tak wogle nie widze sensu wpakować lasce rure od tyłu i grzmocic, mnie to nie kreci, lubie sie lizać, walic minete(chociaz z tego moze bym zrezygnowal) i piescic kobiece ciało. czlowiek idzie do burdelu zeby spełnic qrwa swoje fantazje a nie zeby sie spuscic załozyc spodnie i *******lać

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 15 luty 2006 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

Fantazji w burdelu tez nie spełnisz nie ma szans. To Ty piszesz jak dzieciak. Myslisz, że ktoś Ci opisze co sie z dziwką robi ? <hahaha>

Znawca -

krytykant
 Wysłana - 15 luty 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

no widać synku że ty kobiety nie miałeś, albo poziom inteligencji nie pozwala ci rozgryźć moich intencji, az mi sie glupio robi jak tobie odpisuje
"od wejscia do wyjscia" nie oznacza wejście i wyjście do pokoju qrwy, ja mówie tu o porządnym lokalu, z tego co słyszalem to w niektórych przyjela sie zasada ze tzreba postawić pannie drinka, jak to jest? w niektórych jest tak ze jak zajdziesz do lokalu i zamówisz żarcie to dziwka nie podejdzie, ale jak zamówisz piwo to obsiadają jak muchy, i jak to jest z takimi dziwkami? bo ja sie nastawiam na bzykanie supersexbomby, chudziutkiej z ładną buźką, a nie chcem sie wpieolić w gówno jakieś, zajde a tam berbela jak z ameryakńskich budem z hotdogami, i zonk bedzie. U nas w miejscowości jak taksówkarz podwiezie pod burdel to trzeba dodatkowo 20 ziko zapłacic, wogle paranoja, jak to jest jak sie wchodzi? laseczki podbijają same?

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 15 luty 2006 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

to fajne macie tam te burdele ze dostajecie koty w worku.

Znawca -

SiwyKL
 Wysłana - 17 luty 2006 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

wie ktos i jakis niezlyhc miejscówka lub prywatnych szparkach do których mozna wpasc w bialymstoku?

tak wogóle to pisac, co mozna robic z dziwka bo w sumie cyce to bym polizal
zgadzam sie z krytykantem opisywac

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

ferry
 Wysłana - 17 luty 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

U nas w miejscowości jak taksówkarz podwiezie pod burdel to trzeba dodatkowo 20 ziko zapłacic, wogle paranoja

to niech Cię wysadzi za winklem lub przecznicę bliżej, dalej przejdziesz z trepa ale zaoszczędzisz dwa dychacze

Ekspert -

Anonim
 Wysłana - 17 luty 2006 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Hm... w sumie to nie wiem czy poszedłbym do agencji. Może teraz mowie ze nie, ale co innego gdybym był przed lokalem z kolegami i miał w kieszeni 1000 zł. Pewne jest tylko jedno ze na sucho nigdy bym tam nie wszedł. Musiałbym być z deka zalany albo po extasy, wtedy moze kto wie...

nalbandian
 Wysłana - 18 luty 2006 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nie bylem , ale pewnie kiedys sie wbiore
osttanio byłem na striptizie, fajna laska tan czyła z burdelu i fajnie było

ale jak pojde to po kilku bro
ogolnie ciekaw jestem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27