FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49910 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Byliście kiedys w burdelu %-) ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Byliście kiedys w burdelu %-) ??"   

Eska
 Wysłana - 24 grudzień 2005 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

co do zdrowia to nie widze roznicy miedzy taka dziwka z burdelu a np. blachara z dyskoteki Moze nawet w burdelu jest bezpieczniej heh

A co do tego ze sie mszcza... ja raczej zauwazylem ze kochaja to co robia, kazdy sie stworzony do czego innego i to juz nie od niego zalezy co potrafi robic najlepiej

a ruskich lubie ale vodke z nimi pic, a ruskie dziwki to jednak nie dla mnie opcja

zreszta do burdelu nie chodza tylko ludzie po to zeby 'zakopcic' tylko np. porozmawiac - jak ja

Zmieniony przez - Eska w dniu 2005-12-24 09:38:44

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 24 grudzień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyny tam pracujace zostaly stworzone do milosci

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 grudzień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

co do zdrowia to nie widze roznicy miedzy taka dziwka z burdelu a np. blachara z dyskoteki

no ja sie zgadzam, dlatego mnie interesuja tylko normalne, ekskluzywne kobiety na odpowiednim poziomie kultury i obyczajowosci

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

itz
 Wysłana - 24 grudzień 2005 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem powyższe wypowiedzi i bardziej doszedłem do przekonania ze do burdelu nie pójde ruchać, bo po :

1. Szkoda mi kasy na dziwke.
2. Wole doznać rozkoszy z kimś kogo znam i coś do niej czuje [chodzi o uczucia, więź psychiczną].

Młody jestem i pewnie według większości z was mam głupie myslenie, ale taki jestem

btw. Znam kolesia który zaraził się syfem na dyskotece.. i teraz w chooj jego znajomych przestali posówać co o chooja zachaczy...

pozdr.

rafee
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

rafee tak naprawdę gówno mnie obchodzi ile wydajesz na imprezy, gdzie są najlepsze a gdzie najtańsze burdele...
A mnie gowno obchodzi, ze ciebie to gowno obchodzi. Po co mi to w ogole piszesz ?

Jesteś zwierzakiem, idziesz "dobrą imprezę" zrobić w burdelu to powodzenia, każdy ma inną definicję dobrej zabawy...
No i ? Gdzie tu pointa ?

Poza tym z seksem jest też trochę jak z tańcem - jak poprowadzisz sobie partnerkę tak masz...
Owszem tylko, zeby nauczyc sie tanczyc nie wystarczy jedna lekcja

Ponadto najłatwiej jest pójść, zapłacić, zerżnąć dziwkę jak zwierzę i się o nic nie martwić... (no powiedzmy o nic)...
I nie przemawiają do mnie takie argumenty jak zmiana pościeli po każdym itd.

Co ty z tymi zwierzetami ? Jakies ukryte pragnienia masz bo nie rozumiem ?
Moze gdybys traktowal prostytuke jak normalnego czlowieka czyli z szacunkiem to nie ******lilbys takich badziewow. Uwierz mi sa inne sposoby na odbycie stosunku niz chamski gwalt ktory ty nazywasz "zwierzece rzniecie"

Vlad.IV: Zgadzam sie z toba, ze to tylko imitacja prawdziwego zblizenia, ale abstrachujac od tego i majac do wyboru panne z imprezy - niedoswiadczona itp itd - lub dziwke to wolalbym dziwke. Nie znaczy to, ze kazda zarobiona zlotowke wydaje na prostytutki. Szczerze mowiac w bajzlu bylem 3x w zyciu i traktuje to jako fajne wypady z kolesiami.

Jedyna rzecz, ktorej nie oferuje wejscie do burdelu to tego fajnego uczucia poznania jakiejs nowej fajnej laski, ktora co chwile zerka na twoje usta i tylko czeka az w koncu ja pocalujesz ;-p

Podsumowujac: Jesli chodzi o sam sex to nie ma bata. Jak dziwka robi loda to az przescieradlo w dupe wchodzi takie ma ssanie !!!

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Co ty z tymi zwierzetami ? Jakies ukryte pragnienia masz bo nie rozumiem ?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

raf20
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

rafee-"Podsumowujac: Jesli chodzi o sam sex to nie ma bata. Jak dziwka robi loda to az przescieradlo w dupe wchodzi takie ma ssanie !!! "--z tym sie zgadzam w 100%.
Prawda taka jak juz wczesniej ktos wspomniał predzej zarazisz sie od laski spotkanej na imprezie niz od dziwki z dobrej agencji.
Pozatym wypady z chlopakami do agencji pamietasie do konca zycia,zawsze jest za***ista impreza.

cooqłka
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

"Podsumowujac: Jesli chodzi o sam sex to nie ma bata. Jak dziwka robi loda to az przescieradlo w dupe wchodzi takie ma ssanie !!!"

Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie byłem w burdelu i nie sądzę, abym kiedyś się tam znalazł, chociaż miałem wiele okazji, nawet kuzyn, który miał do niedawna agencję i proponował mi "jazdę testową" z jedną ze swoich "podopiecznych" mnie nie przekonał . Odstręcza mnie ta cała otoczka sztuczności wokół seksu z dziwką ...

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:49     
 Usunięta przez rafee za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:54     
 Usunięta przez rafee za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Byliście kiedys w burdelu %-) ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27