FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 872 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
CENTRUM GSM - jak się ma to do prawa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "CENTRUM GSM - jak się ma to do prawa?"   

speedboy
 Wysłana - 30 lipiec 2005 15:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam!
czy zakładając działalność typu komis (skup,sprzedaż telefonów komórkowych) oraz sprzedaż sprzętu car audio muszę mieć kasę fiskalną?
O co wogole tu biega,jak mam udawadniać (i czy muszę) zakup od kogoś telefonu czy też sprzedaż?
Jak się to ma do handlu na aukcjach allegro ??
a tak wogóle czy ktoś wie coś na temat ulgi 2 letniej dla początkujących?chodzi mi o te rzekome 400 zł zusu dla osób do 25 roku życia zakładających swój pierwszy biznes
a tak wogóle to może niedługo ruszam z moim META-CENTRUM-GSM
pozdro!

spider00
 Wysłana - 30 lipiec 2005 17:12       [zgłoszenie naruszenia]

Jak ja kupowałem telefon w komisie, to nie ma żadnych formaloności. Jeżeli kupujesz telefon, musisz spisać umowe kupna - sprzedaży, kasy fiskalnej mieć nie musisz...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

CENTRUM GSM - jak się ma to do prawa?

Warto przeczytać: mandat foto radar | Telefon na gwarancji | alimenty | Używanie dóbr intelektualnych wbrew woli autora | Wydalenie z mieszkania | Jakie konto bankowe polecacie? | wadliwy towar - jakie prawa | zwrot nadpłaty | cywilno-prawny aspekt transseksualizmu | Windykacja a kara?? | Jazda na rowerze z psem | Kredyt studencki- zaswiadczenie o dochodzie | wkuuuuuuu | Allegro - podróbki | Skreslenie z listy studentow | wypowiedzenie umowa zastępstwo | wroclaw lekarz | jak odzyskac login | włoszki | opowiadania erotyczne tabu | testoviron kononowicz | tesc | małgorzata meier | bozena agency | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwsza | logo na okularach | Pan Józef | afobam | motywacyjne | rozpylacz | przywitania | opalanie nago wakacje | Holenderskie strony z ogłoszeniami pań | babcia sex opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.