FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 70908 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Jonks
 Wysłana - 17 styczeń 2005 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba jescz poweidziec ze te zastrzyki nei zawsze sa skuteczne a w razi enie powodzenia dziecko moze sie urodzic z powaznym nie dorzwinieciem nerowym czy jakims wiem sam bo kumple byl wczoraj z dzieczyna u gnekologa i rozwaliai o tym z lekarzem wiec jakchcecie zaryuzykowac to uwaga ziecko moze byc nieszczeliwe pozastrzykach to juz aborcja by musiala nastapic

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

jarek19851
 Wysłana - 17 styczeń 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

tomek_spj, ANlA , 2M4N juz pisalem jaja jest prawda nie czytaliscie? to cytuje jeszcze raz:
"PRAWDA JEST TAAK NICH KAZDY CZYTA:
mieliscie racje to dziecko nie jest moje, ale co mialem napisac
jwstesmy ze soba od miesiaca, wczesniej miala goscai i byal z nim 14 miesiecy i kiedys raz ze soba uprawiali seks i wlasnie przez ten jeden raz mamy taki problem jak widac!
ten chlopak i jego rodzicie chca zeby ona usunela ciaze bo gosc jest w jej wieku (16 lat) wiec sytuacaj ja zmusza. po za tym ona nie chcebyc z niam tlyko ze mna on ja w ogole nei obchodzi wcale sie nia nie interesuje, bawi sie itp. ja sie o tmy dowiedzialem tydzien temu jednaka dalej chce byc z nai i oan ze mna((((! "

Dżizus
 Wysłana - 17 styczeń 2005 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

no, chłopcze to ból masz z głowy .Rada wujka Dżizusa jest taka , panną się nie przejmuj bo jestes w takim wieku że teraz mowisz ze ja kochasz a za 3 miesiące zrobi się cieplej i zakochasz się w innej, w wakacje jeszcze w innej. Nie chcę się wymądrzać ale chyba nie wiesz co znaczy "kochać".
A pannę rzuć bo z tego co widzę to: jest młoda, daje pupy na lewo i prawo, tak że nie wie z kim jest w ciąży, a potem rozpowiada że to tylko jeden raz. Jak z nią zostaniesz to będziesz miał rogi jak stąd do Afryki.
Howgh!
ps. jak nie będziesz mógł o niej zapomnieć to znajdź sobie jakieś hobby

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

michalek_1
 Wysłana - 17 styczeń 2005 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

wtrace sie do dyskusji ...
z tego co wyczytalem w calym poscie a przecytalem wszystko to wynika z tego ze autor postu niejest ojcem dziecka ale rowniez jego panna nie daje du.y na lewo i prawo tylko miala wczesniej chlopaka z ktorym uprawial sex i z nim jest w ciazy, dowiedziala sie o niej dopiero jak zerwala z nim i zaczela spotykac sie z autorem postu.... dlaczego wiec caly czas gadacie o tym ze go zdradza i wali sie po katach z kazdym??
a co do slowa "kochac" skad wiesz (to kieruje do tych wsyztskich co sadza ze autor postu zakocha sie w innej bardzo szybko) ze to niejest ta jego jedyna ?? ja np jestem ze swoja dziewczyna od 2 lat a mam dopiero 18 lat ...jest nam super ... ajesli to was nie argumentuje to powiem wam ze juz sie rozstawalismy .... ale nie wytrzymywalismy bez siebie wiecej niz tydzien

Zmieniony przez - michalek_1 w dniu 2005-01-17 17:52:28

[www.centrum-promo.pl] - w służbie kreowania Waszego wizerunku

Dżizus
 Wysłana - 17 styczeń 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

michałku - otóż to - jeśli jest to ta jego jedyna to w końcu i tak się zejdą, ale ponieważ tego nie wie to niech nie paprze sobie na razie życia. A jesli chodzi o tą dziewczynę to obyś nie musiał przekonywać się na własnej skórze, ale w kwestii swej seksualności rzadko są szczere (tzn. albo robią z siebie demony seksu albo niewinne prawie dziewice pt. "Ty jesteś mój drugi, ten pierwszy to była pomyłka") Po prostu - wiek 16 lat + perypetie seksualne rodem z wenezuelskiej telenoweli dają pewne podstawy by odradzać związek z takim kimś.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

rafee
 Wysłana - 17 styczeń 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

michalek: Ja ze swoja bylem 4 lata. Jestem ojcem chrzestnym dziecka ktore jest jej siostry i prosze cie nie pisz o tych "jedynych" bo tez sie przejedziesz.....tak jak kazdy !!!!

Co do tematu: Dziewczyna z obcym dzieckiem....... ja bym odpuscil

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 17 styczeń 2005 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

To jak dacie jej/jemu na imie PAWEŁ czy DURALKA??

Znawca -

sQzi
 Wysłana - 19 styczeń 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

Znawca -

Eska
 Wysłana - 19 styczeń 2005 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

hrhrhr dobry post. Moje kondolencje stary... a tak apropos - pusc ja i bedziesz mial spokoj, jestes piekny i mlody to znajdziesz sobie inna, byc moze nie uzywana

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

jarek19851
 Wysłana - 20 styczeń 2005 08:43      [zgłoszenie naruszenia]

siemka!:( narazie jest tak ooo, siotry tego jej bylego chyba nic nie załątwile bo nie mam z nai kontaktu od ponedzialku po prostu zerooo! hylem z nai cala noc z niedizli an poniedizalek i tyle:(
teraz musze to wsyztko przemyslec an spokojno co mam zrobic dalej...ona juz definitywnie rozstala sie z tym gosciem! poiwedziala mi ze co z tego ze on jest ojcem dziecka ale ona nie mus byc z nim i nie bedzie!
ja ja bardzo kocham, podba mi sie i teraz strasznie drecza mnei mysli co to bedzie jak bede sie musail z nia rozstac!!:( w sumie ona chce byc ze mna i ja tez. strasznie dziewcyzna zaluje tego wsyztkiego co zrobila ale to byl przypadek i teraz mowi czego wczesneij do neij nei zagadalem np w poczatku roku skzolnego a nei dopiero w grundiu, moze to wsyztko potoczylo by sie inaczej! bo chdozimy do jendej szkoly:)
zobaczymy co pokarze czas...co poiwedza jej rodzice i moi na to wsyztko.
ale ktos bedzie musail byc kiedys z nia, czy ja czy nei ja, ale ktos i akurat wypadlo na mnie!(
czego ten swait jest taki po***any!!!!!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30