FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 70908 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Jonks
 Wysłana - 20 styczeń 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

hehe widze ze odezwal Ci sie syndorom Matka Teresa to bardzo szlachetne co chcesz zrobic ale mowie Ci jescze nie raz sobie naplujsz przez to w brode ile TY tam z nia jestse miesiac w takim okresie niemozesz czuc tego co mowisz na to potrzeba o wiele wiecej zeby strwierdzic ze sie kobiete kocha poki co to Twoje kocham wydaje mi sie pustym mlodzienczym slowem moze sie myle nie wiem

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 20 styczeń 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

****a ale zwala

masakra tez bylem mlody i zakochany

Znawca -

Szkieletor
 Wysłana - 20 styczeń 2005 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

z calym szacunkiem ale wydaje mi sie ze twoja dziewczyna nie jest, jak by Ci to delikatnie powiedziec, "porzadna". Bo kochala sie z kolesiem a potem po jakims bardzo krotkim czasie jest z toba bo cie raptem super kocha.Ty w tej sytuacji jestes przegrany z góry, i radzilbym ci olej ją!

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!

Wulfgar
 Wysłana - 20 styczeń 2005 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mozna wymagac od 16 latki jakichs stalych uczuc. Dziewczyny w tym wieku maja duzo milosci. Z jednej strony zdrada to rzecz najgorsza jaka moze wogule byc i ja bym sie nie zastanawiał i rzucał. Z drugiej strony jesli cie zdradzila i wpadla to chyba ma juz nauczke co nie zmienia faktu ze jest ze tak brzydko powiem ****ą. Amen

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 20 styczeń 2005 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie z nia spokoj bo to kurva jest skoro nie wie nawet kto ja zabydlił...
Poza tym ona ma dopiero 16 lat wiec na [pewno bedzie chciala zeby jej jeszcze ktos inny nie raz przeczyscil lufe..Zreszta Ty tez bedziesz niedlugo myslal aby wejsc do inneh studni..

Jesli to nie jest farmazon na jaki wyglada to Nie mieszaj sie w to usuniecie najlepiej narazie a pozniej obczaisz co i jak..

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2005-01-20 16:22:08

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2005-01-20 16:25:36

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

jarek19851
 Wysłana - 20 styczeń 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

dobra!**** juz mi troche przeszlo, przemyslem sobie to wsyztko i narazie delikatnie pasuje ale nie bede sie z nai rozstawal czy cos...tyluko zostaniemy narazie przyjaciomi. po za tym ja za tydzien wylatuje do Spain na 3 tygodnie bo mam praktyki wiec moze akurat mi przejdzie z nia...a jak wroce to zoabczymy jak jest sytuacja? czy zdecyduje sie urodzic dziecko czy jzu po sprawie bedzie gdy wroce. wiec tak jak mowie-narazei passs...
ale z tym ze jest ****a to sie nei zgadzam!!!! wpadal bo nie umiala tego robic i nawet nei wiem czy ten jej frajer sie w ogole jakos zabezpieczyl teraz on jest osrany gorzej od neij bo on jest nieodpowiedzialny! a to ze ona nei wroci do neigo to jestem pewny na 100% kazdemu sie mzoe zdarzyc takie cos, wiec nei mozna przekreslac czlowieka od razu...Wy jej nei znacie dlatego sadzicie jaka mzoe byc, a tak naprawde nei jest:( ona mi jest bardzo wdzieczna ze sie tak o nia martwie i troszcze, nie myslcie sobei ze ja juz z nai cos tam wyprawaim albo ona ze mna, wrecz przeciwnei nawet ta cala sytuacja nas troche do siebei bardziej zblizyla i bardziej pznalismy sie an sobie. A ona twierdzi ze jestem OKI! bo nie kozystam od razu z sytuacji i sie z nia umawaim na randki czycos wiecej:) a co wam bede pisal wiecej...czas pokarze.
SIEMANKO!

Gumis777
 Wysłana - 20 styczeń 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

"[pewno bedzie chciala zeby jej jeszcze ktos inny nie raz przeczyscil lufe..Zreszta Ty tez bedziesz niedlugo myslal aby wejsc do inneh studni.. "

cleno roz***ałeś mnie tym textem

Jak się urodzi juz dziecko ,możesz zrobic badania DNA i wtedy dowiesz sie czy jest twoje.Ale ile to kosztuje to niewiem

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-01-20 22:47:34

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

JA_rosz
 Wysłana - 20 styczeń 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Clenoman Florek ???? ****a mac to Ty :D ??

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 20 styczeń 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jarosz co Ty szalony?

Dalem sobie go na avek bo jest moim idolem i wogole za***isty

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

JA_rosz
 Wysłana - 21 styczeń 2005 07:47      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe pod jakim nickiem sie teraz ukrywa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30