FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

Majma
 Wysłana - 21 styczeń 2005 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

aż mi się przypomniało jakie to wojny toczył z Plisskenem

POZDRAWIAM

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 21 styczeń 2005 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma go tutaj, ostro spamuje i jest gwiazda na i-es

A zplisskenem to byly akcje ostre
Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2005-01-21 12:24:09

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2005-01-21 12:25:01

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

jaheira
 Wysłana - 21 styczeń 2005 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

"jwstesmy ze soba od miesiaca, wczesniej miala goscai i byal z nim 14 miesiecy i kiedys raz ze soba uprawiali seks i wlasnie przez ten jeden raz mamy taki problem jak widac!" Ty bajkopisarz to kiedy ty z nia ten seks uprawiales wkoncu?:-% agata christie to ty nie jestes ale w sumie nawet Twoja historia mnei poruszyla

A ślady ich przejścia znaczyć będzie chaos...

jarek19851
 Wysłana - 21 styczeń 2005 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

jaheira czytaj uwaznie!!! tamjasno jest wszytko opisane, ze ja z nia seksu nie uprawaielm. przeczytaj sobie posta ze strony 7 czy jakos tak tam jest opisane dokladnie jak to jest...

marthullka
 Wysłana - 21 styczeń 2005 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ten post to już prawie jak książka! To jak mówisz? Że w którym rozdziale jej nie bzyknąłeś kolego?? BŁAHAHAHAHA!

jaheira
 Wysłana - 21 styczeń 2005 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

"Ona ma 16 lat, 3miesiace temu wspołyzlismy ze soba i nie wiem...pierwszy i drugi okres miala normalnie a teraz trzeci jej sie spoznia, robila na dniach test ciazowy i cztero krotnie wyszlo ze jest w ciazy"
"tak, prezerwatywa byla...ale nie wiem, przeciez bylo oki! wiec nie rozumiem, nic sie nei powinno dostac ani nie zostalo, zwaracalem an to uwage!"

jarek19851, to to co to ma byc ?? jakis ciekawy wstep? ty sie chlopie zdecyduj czy wkoncu to robiles a moze ci sie pomylily rozdzialy poprostu(marthullka sog ), moze sie jeszcze okaze ze murzyna urodzi co?? ale czekam z niecierpliwoscia na "rozwoj" sytuacji, moze zakonczenie bedzie jeszcze lepsze

A ślady ich przejścia znaczyć będzie chaos...

loker100
 Wysłana - 22 styczeń 2005 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja napisze tylko tyle, że kiedyś zabujałem się w dziewczynie z dzieckiem, która ćpała, szkołe olewała, o dziecko za bardzo nie dbała. I mialem ją za ideał,widziałem w niej inteligencje, poczucie humoru, w dodatku była max ładna. W Twojej sytuacji jest pewnie podobnie, jesteś zabujany w lasce która tak naprawde na Ciebie nie zasługuje, w dodatku myślisz że jest odwrotnie.
Nio ale człowiek uczy się na własnych błędach. Sam bym do niej zrobił wszystko, pozniej przejrzałem na oczy dzięki znajomej, a lasce napisałem kiedy zapytała co o niej myśle, napisałem że sądze że jest egoistką i patrzy tylko na siebie. I to był koniec naszej znajomości ;)

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

ANlA
 Wysłana - 22 styczeń 2005 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

jaheira przeczytaj uważnie, bo on tam potem mówił, że sciemnial i wcale z nia nie spał
powieść science- fiction

friko & koko %-)

marthullka
 Wysłana - 22 styczeń 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Taa...Trzeba by może nominować tę powieść do tegorocznej nagrody NIKE?? Co o tym sądzicie? Ja tam z niecierpliwością czekam na zakończenie tej niesamowitej, trzymającej w napięciu opowieści...!!???

jarek19851
 Wysłana - 22 styczeń 2005 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Skubanyc z Was:D :p
narazie czekam....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30