FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71015 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
CIĄZA-POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "CIĄZA-POMOCY!"   

jaheira
 Wysłana - 22 styczeń 2005 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

ANIA dla mnei to i tak jedna wielka bajka od poczatku do konca

A ślady ich przejścia znaczyć będzie chaos...

Luki_
 Wysłana - 22 styczeń 2005 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie......

"Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia."

jarek19851
 Wysłana - 22 styczeń 2005 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

witam! dzis bylem u dziewczyny wczoraj zrobial zabieag i dziecko usunela bo na zastrzyki bylo za poznoe, w cale sie tym tak nie przejela zbytnio jak mi to mowila! jeszcze snie dzis pivko pila bo byal dzis u niej dyskoteka na wsi...ale najgorsze ebdzie teraz...za nim mi to wsytzko opwiedziala to przyjechalem tam do niej czekal na mnie z koleznak przy drodze ok 20:30 zatrzymalme sie i gadamy, a 40metrow dalej imprezka jest i jej byly gosc sie tma kreci z jakimis innymi...mowie jej jedziemy gdzies dalej bo moge dostac to po 10 minutach oddalilimsy sie jakies 500m autem i siedzimy w aucie, po 30 minutach patrze a tu z jednje strony idzie 15 gosci i z drugej storny 15 gosci ****a prawie meni z auta wyciagneli, taki wpierdsl dzis dostalem ze cos...nie bede wam go opisywal bo zancie to...:( a dziewczyan cos sie tam drze z koleznak zbey mnei zostawaili ale to nei pomoglo chycielm i to ostro dzis!:( dobrz ze auto cale bylo! pozniej jak juz sie konczylo wsytzko to dziewczyna z kolezanak poslzy gdzies sobie! ija zostalem z jej bylym i z jego kilkoma kolegami! ****a nie wiedzialem co sie dzieje tkaie manto dostalem. poznije w koncu znalazlem dziewcyzne jak szla z kolenzak gdzies i ja zostalem z koleznak a jej byly z nia, chwiel ze soba gadali i dal jej pivko i ona po wczorajsyzm zabiegu pila to pivko i ****a niczym sienei przejmowala!!!! a ja ****a stalem przy tym aucie i**** mnie trafial! w koncu byly poszedl z koleznka a ja zostalme z dziewczyna sa, na sam i sobie troche wyjasnilismy...powiedizalem jej ze nich robi co cche ja juz mam dosc! podwieolzme ja pod impreze bo chcial i pojechalem do domu:(
MILISCIE RACJE ZE TO ****A BEZ MANIER TAK SIE ****A NEI BEDZIEMY BAWCI, TERAZ ZBIERMA EKIPE ZBEY NAECHALA W SOBOTE PRZYSLZANA TA IMPREZE I NAJBEIA WSZYSTKICH JAK BEDZIE SZLO! BO JA DOSTAELM TO ONI TEZ! a z dziewcyzna dam sobie spokoj, bo nie jest warta mnie! zawiodlem sie na niej:( piko sobei pila po wsyztkim....a co do dziecak ze je usuenal to pretensji nie mam bo inengo wyboru nie miala, ale jak sie okarze ze sie zejdzie ze swoim bylym to ****a mac nei recze za siebie, wtedy jej wypomne po****a usuwala dziecko! sory za to ale mam zly humor przez to wsyztko!

ANlA
 Wysłana - 23 styczeń 2005 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

friko & koko %-)

vox
 Wysłana - 23 styczeń 2005 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

dobre-fajna opowieść,ale teraz jak dostałeś w pier.dol to musisz koniecznie nazbierać ekipe i roz.pi.e.rdolić wszystkich co nakopali ci. KONIECZNIE i pamiętaj po wszystkim zakipuj faje na czole tego typa co koło niego kręci się ta cała opowieść.
Ta typiara to zwykła dziwka z wioski co na zabawach sie rucha na prawo i lewo.

Znawca -

Eska
 Wysłana - 23 styczeń 2005 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

mega LOL

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

pyska2005
 Wysłana - 23 styczeń 2005 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zdaje mi sie , ze ona jest jednak w ciazy...Zeby jeden test ciazowy zawiodl to spoko, ale robila ich kilka. A to juz inna sprawa...No chybaze ma cos nie tak z hormonami...to tez mozliwe. To moze byc tez przyczyna spoznienia sie okresu. Narazie nikt Ci nie powie z nas jak jest na 100%... to tylko lekarz moze powiedziec. Ale powodzenia zycze!!! Zeby sie okazalo , ze to tylko problemy z hormonami!! A no i na drugi raz postarajcie sie o kilka albo chcociaz skuteczniejsze metody zabezpieczenia

Żadna rzeka nie płynie tak szybko jak człowiek popełnia błędy...

Luki_
 Wysłana - 23 styczeń 2005 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

ale zakonczenie !!!!! hehehehe wes tera to w jedna całoś napisz od poczatq do konca w jednej odpowiedzi i opowiadanie. Pare miesiecy ogldalem film netionala czy jakis inny cos z tych firm edukacyujnych czy bbc nie wazne o aborcji i o gosciu ktory robi ta aborcje dziecko..klienkta nie mozeliwe ze miala aborcje bo by ledwo zyła i nie mogla by sie ruszac od tego zacznijmi i prawdopodomnie nie bedzie sie mogla puszczac przez parenascie miesiecy bo ja wszysko bedzie bolalo i duza mozliwosc ze jest jush bezpłodna i zacznie sie przejmowac jak dorosnie a ty jestes BAJKOPISARZ :D hehehe :D a jak to prawda daj jej dane bo ona jest przestepca nieletnia i ten lekarz tesh jest !! czlowieq oNA CZLOWIEKA ZABILA MALEGO ALE CZLOWIEKA KTORY JUSH MIAL DUSZE MOZE TO BY BYL NASTEPNY EINSTEIN !!!!!!! mysl !!!

"Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia."

pyska2005
 Wysłana - 23 styczeń 2005 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Haha sorka...moja odpowiedz nie na temat..bo nie przeczytalam tego co napisales teraz...

Żadna rzeka nie płynie tak szybko jak człowiek popełnia błędy...

Wulfgar
 Wysłana - 23 styczeń 2005 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde czlowieku ale ty masz wyobraznie. TO jest praktycznie drugi "Wladca Pierscieni". Gratsy za pomyslunek. O LOL

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

CIĄZA-POMOCY!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30